441 Shares 9788 views

Fast food kiszona kapusta. nietypowe recepty

„Kapusta Sour fast food, co to jest, mam dość i zwyczajne!” – mówi niedoświadczony gospodyni.

Jeśli uważasz, że w ten sam sposób, wiele stracić. Kapusta szybkie solenie dobre do stołu nie tylko wtedy, gdy na wyczerpaniu zapasów jesienią. Spróbuj tego warzywa delikatność będzie szczęśliwy i gospodarstwo domowe, a goście zaproszeni do każdej uroczystości rodzinnej. Tak, ale nie zdziw się. Takie przyziemne, pozornie danie w prawej ręce i z dodatkiem innych warzyw staje się smaczne i bardzo piękny, przypominający impresjonistów, ozdobić dowolną tabelę. I zwykle kapusta podczas fermentacji utrzymuje się cały szereg użytecznych właściwości, a dodatkowo wzbogacony odpowiednimi dodatkami: przyprawy, zioła i warzywa. Włączenie miodu w preparacie dodatkowo polepsza właściwości lecznicze w produkcie końcowym.

Ogromna przewaga nad konwencjonalnymi kapusty bystrokvashenoy również, że może on być przygotowany w dowolnej porze roku i nadaje się do stosowania na drugi dzień. Mała rada: wybrać deser receptur kapusty z tych składników, które lubisz. Chociaż … Jest to możliwe i eksperymentować i próbować coś zupełnie niezwykłego.

Kiszona kapusta fast food z winogron i bazylią

Kapusty – 3 kilo winogron – 1,5 kg świeżej bazylii – 150 g (albo smaku), marchew – 300 g

Kapusta, marchew dokładnie ciąć i ułożone warstwy do przygotowanego pojemnika na przemian z winogron i bazylii. Przelewa wrzącego roztworu opartego na litr: 15 g wody. sól i 100 ° C. miód i pokryte oddychającą osłoną. Sól może być pominięte, jeżeli jest to pożądane. Kapusta dzień jest gotowy.

Kapusta kwaszona fast food „Mozaika”

Kapusty – 3 kg, czerwony i żółty papryka – 300 g, 150 g – pietruszka, miód – pół szklanki -1 sól łyżka, ale można to zrobić bez niego wody gotowana – 1,5 litra.

Wszystkie warzywa starannie przygotowana wynieść powolny i silnie zanieczyszczone części prania. Pieprz pocięte na kostki, pokroić posiekanej kapusty zieleni. Wszystko wymieszać i mocno zagęszczony w słoiku. Med rozcieńcza się wodą, dodaje się sól otrzymanego roztworu do wypełnienia formy wstępnej. Zamknij pokrywę i wyjąć oddychającą zimno.

Kapusta kwaszona szybko z gruszek

Kapusty – 1,5 kg, gruszki – 0,5 kilo miodu lub cukru – 100g, ocet jabłkowy, sól – 25g – 7 g

Przygotuj gruszki: umyć, wyciąć środek i pokroić plastry. Potem trzeba zagotować z cukrem, solą i octem. Oddzielnie przygotowuje wrzenia solanki Obliczono: litrze 15 g wody. sól, 200 ° C. miód, ocet jabłkowy – 50 gr. Dość duże kawałki posiekaną kapustą i umieścić w misce, pereslaivaya gruszki z syropu. Przykryć pokrywką i wyjąć oddychająca w chłodnym miejscu.

Kapusta kwaszona fast food "Sun"

Kapusty – 3 kg, żółty papryka – 1,5 kg, 1 cytrynowy.

Pieprz pokroić na duże kawałki, cytryna – pierścienie. Kapusta cienko interbedded shinkuem i przygotowane owoce. Ram nie musi umieścić wszystko w pojemniku luźno. Wypełnij wszystkie wrzącej solanki w pierwszej receptury. Pokrycie z oddychającej pokrywą i umieścić na zimno.

Kapusta kwaszona szybko z chrzanem i miodem

Kapusty – 1,5 funtów korzenie chrzanu – 50 -70 g, miód – ćwierć kubka.

Chrzanu przemyto starannie i dokładnie pocierać. Kapusta shinkuem drobno i miesza z przygotowanym chrzanu i miodu. Gęsto układać w słoiku, przykryć czystą bawełnianą szmatką i umieścić pod ciśnieniem. Zimno, aby umieścić go nie ma potrzeby przechowywać kapustę przez 3-4 dni w temperaturze pokojowej, aż będą gotowe. Przechowywać w lodówce.

Wszystkie przepisy kapusta kiszona fast food je wyżej, jest bardzo smaczne i niezwykłe. Gospodyni zaoferuje swoim gościom nowe danie po prawej stronie będzie prawdziwą kochanką. Dlatego nie zaszufladkować przetestowany podoba Ci się ten przepis, należy iść dalej i eksperymentować ze zwykłymi produktami. Cieszyć się posiłkiem!