233 Shares 6156 views

Jak wyciąć wideo lub zdjęcia z tego?

Wiele osób uważa, że praca z plikami wideo jest dostępny tylko dla ludzi, którzy robią to na profesjonalnym poziomie. Ale w rzeczywistości, każdy użytkownik, który ma trochę wiedzieć jak obsługiwać komputer może dowiedzieć się, jak wyciąć wideo.


Dziś można znaleźć ogromną liczbę wyspecjalizowanych programów, które łatwo i szybko zmontować film w dowolnym formacie. Takie miękkie ona dostarczona jako opłatą lub bezpłatnie. Ponadto, istnieją programy, które są domyślnie włączone w standardowym pakiecie systemu operacyjnego.

Jest tylko ramka

Kiedy trzeba wyciąć klatkę z filmu, można to zrobić na kilka sposobów. Najprostszym sposobem – jest użycie ekranu. W tym celu, gdy pożądany ramka trzeba nacisnąć przycisk Print Screen. Kiedy ten obraz jest zachowany w schowku. Następnie należy otworzyć dowolny program do obróbki zdjęć i wstawić kombinowane rama klawiszy Ctrl + V lub klikając prawym przyciskiem myszy i wybierz z menu „Wstaw / Wklej». W rezultacie, na ekranie pojawi się obraz całego pulpitu w czasie wyświetlania żądanego fragmentu. W razie potrzeby można przyciąć niechcianych części obrazu, sformatować go i zapisać w wygodnym formacie.

potrzebują fragment

Aby wyciąć kawałek filmu, należy użyć specjalnego programu. Na przykład, weźmy standardowy program Windows Movie Maker. Ten program jest każdy użytkownik systemu operacyjnego Windows. Minus Movie Maker jest to, że nie może rozpoznać wszystkie formaty wideo. Istnieje wiele konwerterów, które można łatwo przekonwertować film do żądanego typu.

Tak, jak wyciąć wideo w programie Movie Maker. Aby rozpocząć, kliknij przycisk „Import wideo” w lewym panelu. W oknie, które się pojawi, znaleźć żądany plik z filmem, a następnie kliknij „Importuj”. Plik jest wyświetlany w środkowej części programu. Aby pracować z nimi, należy przeciągnąć go do panelu sterowania, który znajduje się w dolnej części okna.

Po całej tej procedury za pomocą myszy wybrać utwory, które nie są potrzebne, i usunąć je. Gdy film jest gotowy, trzeba kliknąć na „Zapisz swój film na komputerze”, wybrać jakość i katalog.

Folia bez fragmentu

Zdarza się, że nie jest film, który spełnia ich treści z wyjątkiem określonego fragmentu. W tym przypadku możliwe jest, aby wyciąć z filmu wideo. Można to zrobić przy użyciu tego samego programu Movie Maker. Operacja proces nie jest szczególnie różni się od procedury selekcji filmów. Różnica polega na tym, że po usunięciu zbędnych elementów, trzeba połączyć dwa pozostałe filmu przejścia, a następnie ponownie, aby zapisać plik na komputerze.

Jak wyciąć wideo – to wszyscy. W razie potrzeby można dostosować przejścia między skały, tak że są one gładkie i niewidoczne. Prowadzi to do zestawu standardowego programu efektów wizualnych.

Jak widać, praca z programów komputerowych nie zawsze jest trudne. W razie potrzeby, można dowiedzieć się, jak wyciąć wideo z filmu, a do tego nie ma konieczności zakupu drogiego oprogramowania lub wziąć płatnych kursów w celu poprawy ich umiejętności obsługi komputera.