748 Shares 1126 views

Jak zrobić ujemny z piosenki

Jak tworzyć własne jeden minus piosenki? Być może to pytanie jest obecnie podniesiony przez wielu, to znaczy tych, którzy śpiewają lub chcą śpiewać znane utwory dla siebie, lub w każdym razie. Ale przede wszystkim chciałbym podać definicję takiego jak negatywny utworu. Powiedzieć, innymi słowy, nie jest niczym innym, jak akompaniamentem muzycznym, z wyjątkiem wykonawcy głosowej. A na pewno o wiele więcej niż kiedyś usłyszeć wyrażeń takich jak „spełnienia przez plus” lub „minus w trakcie realizacji.” W pierwszym przypadku oznacza to, że sprawca działał pod torze, a drugi odnosi się do dźwięku „na żywo”. A z tym, wydaje się, wszystko jest jasne, ale jak to zrobić mniej piosenek na własną rękę, a to wymaga? To o niej i chciałaby porozmawiać trochę.

Oczywiście, jeśli trzeba Minusovka żadnych znanych piosenek, to może zamienić się w studiu nagraniowym, których pracownicy zrobi wszystko na najwyższym poziomie. Świetnym rozwiązaniem byłoby, a następnie, jeśli można znaleźć oryginalny minus jedną piosenkę. Można również wybrać elementy muzyczne każdego instrumentu utworu w specjalnym Midi-redaktorów, ale można przynajmniej trzeba znać podstawy umiejętności muzyczne. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla każdego jest następujący: w dobrym edytorze audio Plus Minus marki, czyli „zgnieciony” lub usunąć głos wokalisty, pozostawiając tylko muzykę. Następnie zajmiemy się bardziej szczegółowo jest jak uczynić mniej utworu za pomocą specjalnych programów.

Najbardziej niezawodne i wysokiej jakości oprogramowanie do pracy z dźwiękiem i muzyką w tej chwili są w następujący sposób:

  1. MAGIX MP3 Maker 14 deluxe.
  2. Sony Sound Forge.
  3. FL Studio (ósmy / wersja dziesiąty).
  4. Cakewalk Sonar 8 Producer.
  5. Native Instruments Reaktor VSTi DXi RTAS.
  6. Audio Record Edit Toolbox.
  7. Adobe Audition.
  8. Ableton Live.
  9. Cubase.
  10. Sonar.

Pozwalają one uzyskać nie tylko wysokiej jakości wyników, ale również bardzo łatwy w jego zastosowania, który oznacza, że można je zrozumieć i początkujący. Ale my przechodzimy do procesu tworzenia minus. Oczywiście, konieczne jest, aby zrozumieć, że jest to konieczne, aby usunąć słowa z piosenki, czyli zachować tylko melodii i rytmów. Cofnij się trochę od tematu, to warto zauważyć, że jeśli chcesz, aby utworzyć negatyw zalet starych piosenek, byłoby praktycznie niemożliwe. A głównym problemem jest ich szczególny sposób mieszania, nie jest możliwe, aby oddzielić głos z samej kompozycji. Ale jeśli trochę męki, coś może się zdarzyć. Miarę współczesnych piosenek, tutaj sytuacja jest zupełnie inna, ponieważ są one tworzone w formacie, który pozwala oddzielić wszystko co potrzeba łatwo.

Teraz, gdy wiesz, że niektóre rzeczy, konieczne jest, aby przejść na główną scenę, że jest, aby zrozumieć, jak zrobić negatywny piosenek znanych i mniej znanych artystów. Program do pracy z muzyką są bardzo podobne, ale spójrzmy na etapach pracy na konkretnym przykładzie. Aby to zrobić, musimy skupić się na edytorze sonar, który jest jednym z najbardziej popularnych i wysokiej jakości sowy w naturze.

Najpierw jedziemy do samego programu i import niezbędny plik audio (oryginał) w sekwencera. Następnie sprawdź piosenkę o czystość i ręcznie obniżyć dźwięk głosów. Specjalne wskaźniki łatwo będzie zrozumieć, gdzie jest to konieczne, aby zmniejszyć zakres dźwięku.

Musimy teraz przyspieszyć. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest umiarkowane, więc będzie łatwiej pracować z kompozycji. Następnie należy wyrównać wizualny szok głównych szczytów granicach zegarowych, które są zaznaczone. Jeśli nie wiesz jak to zrobić mniej piosenki, lub raczej, jak wyciszyć wszystkie dźwięki i ustawić rytm, należy użyć specjalnych wskazówek w programie. Tak więc, na przykład, jeśli chcesz ustawić rytm, to najlepiej jest to wirtualny metronom, który jest dostępny, a na słuch, aby poruszać się w jakim kierunku powinny iść.

Zwracamy się do najważniejszej – „zadavke” głosem. Należy to zrobić dopiero po wyrównać podstawowy rytm i kompozycję dźwiękową. Rzeczywiście, na początku trzeba trochę wyciszony, teraz jest czas, aby zakończyć tę rzecz. Maksymalny zakres dźwięku obniżają swój głos i słuchać piosenek. Jeśli potrzebujesz kilka poprawek, konieczne jest, aby edytować wszystkie naraz.

Z tego wszystkiego, być może stało się jasne, jak to zrobić ścieżki tła tak, że używa „zadavki” głos. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że będzie oczyścić was całkowicie, a przy niskich częstotliwościach zostanie schwytany.