679 Shares 3462 views

Najnowsze zawód z 21 wieku. Najpopularniejsze zawody w 21 wieku

Dlaczego pojawia się nowy zawód? Ponieważ opanowanie nowych obszarów zarówno dosłownie iw graficznego. Ludzie zainteresowali się czymś zupełnie innym, aby tworzyć inne pola dla kreatywności i odpowiednio do zarobków.

W tym artykule będziemy mówić o zawodzie 21 wieku, uważamy, gdzie się udać, aby dowiedzieć się w jaki sposób można zarobić bez wykształcenia, a także dowiedzieć się, co wyrzucenia nas futurologów. Jeśli jesteś zainteresowany w zawodzie, który ukazał się w 21 wieku, ten post będzie bardzo interesujące dla ciebie.

Gdzie iść się uczyć?

Zanim ci powiedzieć, gdzie się udać, aby dowiedzieć się ciebie i twoich dzieci, chcę, aby szczególny nacisk na to, co zawód po prostu nie warto do opanowania. Tak, będziesz miał zmarnowane pieniądze, a bardziej boli w życiu, jeśli zdecydujesz się stać ekonomista lub prawnik. Rynek dla takich specjalistów jest dziś pełen nie tylko w naszym kraju, ale także w innych krajach. Dzisiejsi absolwenci uczelni muszą dostać drugiego stopnia lub inne dodatkowe wykształcenie, aby osiedlić się przynajmniej gdzieś. Dlatego istotne i popularny zawód z 21 wieku nie zawierają w swoich listach tych specjalności.

Chociaż, jeśli można umieścić na pytanie inaczej – którzy często idą na studia dziewcząt i chłopców, odpowiedź będzie związana właśnie z prawników i ekonomistów.

Ale w najbliższych dekadach będzie popyt na specjalistów z zawodów technicznych. Jeśli masz zainteresowania lub depozyt, można dojść do inżynierów, elektryków, techników wszystkich rodzajów kierunkach. Przekonasz się, że zaraz po ukończeniu studiów po prostu „zabrać” z rąk i stóp. Jednak te wskazówki są bardziej charakter doradczy i decydować w każdym przypadku będzie. Teraz pomówmy o zjawisku jako zawodu w 21 wieku. Lista może dostać dużo, ale zajmiemy się tylko te opcje, które mogą być interesujące dla przeciętnego obywatela naszego regionu.

Sprzedaż i zakup

Kupno i sprzedaż ma wielkie znaczenie w życiu człowieka od czasów starożytnych. Niemal w całej historii, nie zawsze to, co chcielibyśmy. zakup i sprzedaż relacje pozwalają na zakup pożądanego produktu, to nic dziwnego, że najbardziej popularny zawód z 21 wieku obejmuje sprzedających, jednak bardziej modne imię.

Obecnie wiele firm zatrudnić zespół nabywców. Słowo to pochodzi od angielskiego «kupić», co znaczy „kupić”. Bayer został zaspokojenie potrzeb firm w towarze, kupując co trzeba – żywność, materiały biurowe, meble, odzież … Taka osoba musi zrozumieć produkt, określić jakość „oko”, aby móc znaleźć najbardziej korzystne oferty. Edukacja „towary” będzie na tyle, aby stać się proces Bayera.

Shopper – jest to ten sam Bayer, ale bardziej osobiste. Shopper mogą wypożyczyć dostarczone przez rodzinę do przejętej wszystko, czego potrzebujesz – żywności, wnętrz, ubrań. Jeśli Bayer musi być doświadczona osoba, tutaj znacznie większe znaczenie ma zrozumienie psychologii, jakie rzeczy będzie pasować do konkretnej osoby.

Media-kupujący – ten sam specjalista, ale zakupione towary są bardziej uszczegółowione. Ta osoba jest zaangażowana w zakup przestrzeni reklamowej, opracowanie strategii dla branży reklamowej. Nie może obejść się bez edukacji ekonomicznej i marketingowej i intuicji, które reklamy i które przynoszą największe zapotrzebowanie klientów na towarze.

Reklama i promocja bezpośrednia towarów

Dziś można zarobić dobre pieniądze na reklamę. Ogromnym plusem tej okazji jest to, że nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia, aby urosnąć do kierownika działu promocji.

Promotor – osoba, która promuje produkt za pomocą konsultacji, wino, różne „nakłanianie” akcji. Aby stać się promotor, nie masz wykształcenie, ale co dokładnie jest potrzebne – komunikatywność, umiejętność jasno komunikować swoje myśli i przekonać ludzi delikatnie.

Merchandiser – ten, kto jest zaangażowany w przypadku lokowania produktu, wykazując produktów na półkach supermarketów. Eksperci nie są potrzebne w małych sklepach, gdzie pracownicy mogą umieścić żywności na własną rękę. Ale kiedy przychodzi do hipermarketów, które są codziennie przekazywane przez tony produktów, bez asystenta firm produkcyjnych nie może zrobić. Merchandisers nie muszą być w stanie „ubaltyvat” rankingu, jego zadaniem jest tylko do wyświetlania produktów. Jeśli mówimy o jakimś popularnym zawodem 21 wieku są popularne dzisiaj, merchandiser – jest to jeden z nich.

Brand Manager – osoba, która jest zaangażowana w „promocji”, zachowując nazwę towaru na konsumentów słuchowych. Tutaj mamy potrzebują edukacji, najlepszy marketing. Brand Manager tworzy i rozwija warunki znaku towarowego miał popyt.

Pracować w Internecie

Raz w Internecie wkrótce uważany intranet i rozwój wojskowy. Dziś jest obowiązkowe „przyczółkiem” dla niemal każdego z nas. Nie ogranicza się do czytania wiadomości i oglądania filmów – dzielimy z przyjaciółmi ciekawe informacje, wypełnić zdjęcie „Chekina”, aby pochwalić się w patos miejscu. Internet dał również wiele możliwości zarabiania pieniędzy.

Oczywiście, nie wszystkie z nowoczesnego zawodu 21 wieku z Internetu jest produktywne – niektóre są przeznaczone tylko do tego, że dajesz pieniądze. Tak, są bardzo wątpliwe „zawód”, związanych z pracą na giełdzie, opcji „Forex”. Oczywiście, nie chodzi o ciebie, jeśli jesteś ekspertem w gospodarce, a na sprzedaży waluty obcej, „pies zjadł”. W przeciwnym razie, należy uważać – jak jeśli są pozbawione swoich oszczędności lub nowych zawodów w 21 wieku. Wykaz, który podajemy poniżej, będzie to interesujące dla tych, którzy chcą nauczyć się zawodu i zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu.

Blogger – ktoś, kto prowadzi swój dziennik w Internecie. Jeśli jego blog jest interesujący dla dużej liczby abonentów, dostaje możliwość zarobienia reklamy, które zostaną umieszczone na swoich stronach. Aby z powodzeniem stać się blogger, trzeba napisać, że po zamknięciu i co znasz.

Copywriter – człowiek, który został pisanie tekstów w porządku. Wszelkie treści w Internecie jest stworzenie copywriterów, którzy piszą od zera lub przepisać tekst gotowy. można pracować bez wykształcenia, jednak bez „poczucie stylu” i wielu umiejętności nie można napisać.

SEO-Optimizer – osoba, która sprawia, że strony bardziej popularne, spychając je na górę wyszukiwarek. Te miejsca, które użytkownik widzi w sieci pierwszy, największy popyt. Im więcej osób odwiedza witrynę, tym bardziej popularne i bardziej atrakcyjne dla reklamodawców.

Web Designer – ludzie, specjalizującą się w tworzeniu wizualnej strony sytości. Zdobyć wykształcenie może być w specjalnych kursach.

Praca ze społecznością

Event-manager – osoba, która organizuje imprezy, uroczystości. Wiele dzisiejszym rynku przedsiębiorstw, które specjalizują się wyłącznie w tej działalności. Niektóre firmy muszą również mieć kilka ekspertów (takich jak hotel czy restauracja). Zarządca powinien pochodzić z programu rozrywki, książek artystów, a także omówić z nimi płatności na podstawie dostępnego budżetu.

PR- manager – osoba zaangażowana w public relations. Dla wielu z „PR” niesie ze sobą negatywne konotacje. Warto dowolny kłótni gwiazda lub hańbę, i to natychmiast sztuczka nazywa PR. W rzeczywistości każdy „message” ludzie wiadomością jest menedżerem działalność PR.

Co ugotować?

Zorientowaliśmy się, co ostatni zawód z 21 wieku jest teraz trend, i jaki rodzaj edukacji trzeba uzyskać, aby skutecznie działać. Co o najbliższej przyszłości? Co będzie ważne w dziesięć czy dwadzieścia lat?

Futurologów przewidują w najbliższych latach jeszcze bardziej zauważalna poprawa telekomunikacji i mediów. Ponadto, będzie to znacznie zmienić klimat i żywotnych potrzeb ludzi. Spróbuj przewidzieć, na podstawie ustaleń futurologów co niezwykły zawód od 21 wieku czekają na nas w najbliższej przyszłości.

osobisty Truman

Pamiętacie film „Truman Show”?

Jeśli nie, proponujemy myśleć o serialu „House 2”. Jak pokazuje praktyka, ludzie lubią oglądać życie własnego gatunku, a to jest lepsze, czy to realne, prawdziwe ludzi, a nie znaki programów telewizyjnych i filmów. Tak więc, nie ma spekulacji, że wkrótce być popularne filmy-selfi że po prostu usunąć każdy może dołączyć do swojego aparatu.

Nowe ziemie

Futurysta Stewart Brand Przewiduje się, że topnienie lodu na Antarktydzie doprowadzi do zmian klimatycznych, nawet jeśli nasze życie. W rezultacie, nie będzie ostatni zawód z 21 wieku. Na przykład, popyt na „Columbus”, ludzi, którzy będą odkrywać nowe obszary, w tym i przestrzeni.

Sieci wewnątrz korporacji

Fakt, że świat jest rządzony przez korporacje, nie jest tajemnicą. Często jest to chęć zarządzania takich firm decyduje polityka tego kraju na rynkach krajowych i zagranicznych. Korporacja jest zamkniętym systemem, rodzaj życia.

I według ekspertów marketer Seth Godin, wkrótce być dodawane inne linie do nowego zawodu w 21 wieku. Lista uzupełniona przez ekspertów w celu zapewnienia struktur korporacyjnych życia.

Ostatnio, agencja «Sterno.ru» wypełnił dziwny rozkaz – rozwój sieci społecznych dla klientów. W związku z tym, programowanie i technologia informacyjna bardziej istotne niż kiedykolwiek, jeśli nie jest to pytanie o to, gdzie iść się uczyć.

Poprawa człowieka

Dzheyms Kenton jest przekonany, że wszystkie zawody 21 wieku będzie przywiązany do jak zrobić najdoskonalszy osoby. Laboratoria i szkoły medyczne są „Motyw” zwierząt i roślin, a także ciężko pracuje, aby stworzyć „człowieka doskonałego”. Futurysta sugeruje, że te dni nie są daleko, kiedy będzie można przyjść do samotnej osoby w specjalnej bazie danych kontaktów i zapytać ludzi najbardziej zgodne DNA. Pary tuż przed urodzenia dziecka będzie mógł „oblicz”, jak w przyszłości będzie się urodzić dziecko. Cokolwiek to było, edukacja medyczna, według Kenton, to nie zaszkodzi.