210 Shares 9081 views

Aby być zauważonym, trzeba znaleźć obszary wzrostu i pracować na siebie, niż wskazują na ich profesjonalizm

Co sprawia, że jesteś wystarczająco dobry personel, aby dostać podwyżkę? może uważasz, że zasługujesz, aby poprawić na podstawie ich wieku lub na podstawie tego, co prawda wszystkie prace. Okazuje się jednak, że najbardziej niezawodny sposób, aby zwrócić uwagę na siebie i zarobić wzrostu – jest znaleźć te obszary, w których będzie można się rozwijać i postęp. obszar wzrostu – tak można opisać obszar, w którym można postępu i rozwoju, i to jest na tych obszarach i należy przede wszystkim zwrócić uwagę. Co więcej, twoja głowa jest bardziej prawdopodobne, aby również zwrócić uwagę na tych obszarach. Dlaczego? To, co teraz wiem.

Istniejące umiejętności

Prawdopodobieństwo, że dostaniesz podwyżkę, wzrost, jeśli chcesz się rozwijać. Ostatecznie, umiejętności już masz, pod warunkiem, że pisać, masz do czynienia. Jeśli te umiejętności były na tyle, aby uzyskać wyższą pozycję, byś otrzymał go z powrotem przy poszukiwaniu pracy. Jeśli chcesz, aby poruszać się po szczeblach kariery, należy rozpocząć poszukiwania obszarów, w których można poprawić. Obszary te mogą być bardzo zróżnicowane, i nie ma gwarancji, że będzie można je natychmiast znaleźć. Jednak nikt nie jest w pośpiechu, więc można spróbować się w różnych kierunkach, dopóki nie okaże się, że niektóre z nich udaje Ci bardziej efektywnie realizować swój potencjał.

Edukacja i Progress

Twój szef będzie znacznie silniej wrażeniem twojej chęci i zdolności do uczenia się nowych rzeczy, niż swojej ambicji i chęci uzyskania promocji lub status. Twój głód powinny być kierowane do produkcji wiedzy i umiejętności, a nie na bardziej przestronnym biurze lub wysokiej rangi. To nie znaczy, że nie dostać satysfakcję, jeśli masz to wszystko, bo wszyscy jesteście tacy sami ludzie, ale to nie powinno być podstawową motywacją. Są to tylko miły dodatek, który pojawi się, jeśli jesteś w stanie pokazać swoje najlepsze strony.

Samopomocy jest kluczem do sukcesu

Samodoskonalenie jest prawie zawsze najlepszym sposobem, aby zwrócić uwagę na siebie pod względem wzrostu niż stwierdzeniem, że to jest to, co trzeba dać. Wiek i stan może odgrywać rolę w niektórych sytuacjach, jednak każda firma z wielką przyjemnością, że będzie rekrutować i zapewnić wzrost tych, którzy są coraz lepiej z czasem. A jeśli pracujesz w firmie, która tego nie robi, to należy zastanowić się, jak zmienić miejsce pracy.