704 Shares 3948 views

Mariya Savinova: sportowych osiągnięć i biografii

Mariya Savinova – udany rosyjski biegacz. Jeden z najbardziej utytułowanych sportowców poradzieckiej Rosji, zwycięzca mistrzostw świata. Uczestnik wielki skandal doping.

Dzieciństwo i młodość

Urodziła się w 1985 roku w Czelabińsku zimnem. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że moje życie byłoby połączyć go z systemem. Na najmłodszych lat lubił tańczyć i marzy, że kiedyś stać się prawdziwym tancerzem. Wraz z wiekiem, priorytety się zmieniły i teraz grała w badmintona. Warto zauważyć, że udało się, a nawet stał się lekcja w tym Savinova kandydata na mistrza sportu.

Uruchamianie Maria zaczęła ćwiczyć zupełnie przez przypadek. I przyszedł z dziewczyną w sekcji i postanowił trzymać jedną wiertła. Słynny trener Maslova zobaczył ją i zaproponował trenować ją stale. Mariya Savinova nie opór, bo kocha sport i zrobiła dokładnie to, co jego poglądy zrobić. W przyszłości będzie to znacznie wyróżnia się spośród swoich rówieśników i wkrótce zacznie pokazać swój talent.

W 2003 roku Maria zostaje wysłany do junior mistrzostwa Rosji. Nikt nie myślał, że ona coś wygrać, ale zdobyła brązowy medal. W tym samym roku zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy i Młodzieży. Ponieważ zawodnik zaczął być traktowany poważnie, a nie tylko w konkursach na szczeblu państwowym, ale także w Europie. W wieku dziewiętnastu lat zdobyła srebro w mistrzostwach Rosji ośmiu metrów odległości i pół kilometrów.

dorosły kariera

Po sukcesie na szczeblu młodzieżowym sportowca przez długi czas nie mogłem niczego w konkursach dorosłych osiągnąć. Savinova zdecyduje, że sprawa w autokarze, i idzie do Władimira Kazarin.

Z nowym trenerem znacznie się poprawiła, ale nadal głównych nagród można znaleźć. W 2008 roku został wysłany do mistrzostw świata w Walencji, ale to trwa tylko szesnastym miejscu. Staje się prawdziwym przełomem w 2009 roku. Zdobyła mistrzostwo Rosji, a także zdobyła mistrzostwo Europy. Po tym sezonie Savinova stać się szanowanym sportowcem na świecie.

2010 okazał się być jeszcze bardziej udany. Zdobyła pierwsze miejsce na mistrzostwach świata, a także na Mistrzostwach Europy. Warto zauważyć, że wszystkie nagrody zostały zdobyte w damskich ośmiu metrów. Nikt nie jest absolutnie zaskoczony, że w przyszłym roku ponownie Savinova zdobył mistrzostwo świata.

W 2013 roku Międzynarodowe Mistrzostwa odbywają się w Rosji, ale ten zawodnik wziął tylko drugie miejsce. Dla innych biegaczy, wynik ten można by uznać za sukces, ale powiedział, że Maria mogła uzyskać lepsze wyniki.

Olimpiada

Przyszły mistrz olimpijski Mariya Savinova Poszedł na ich pierwszych gier światowych w dwudziestu siedmiu lat. Dla sportowców, w tym wieku jest uważany za bardzo imponujące, ale dziewczyna pokazała, że jest jeszcze zbyt wcześnie, by odpisać. Na zawodach w Londynie, stała się pierwszą w odległości osiemset metrów i pokazał wynik 1 minuty 56.19 sekund.

Biegacz wrócił zwycięsko, a jako jeden z najsilniejszych zawodników na świecie. Wydawało się, że ze względu na wiek Maria nie będzie już pokazać dobre wyniki po Letnich Igrzysk, ale tak nie było. Ona będzie wygrać wiele więcej wygranych, pomimo faktu, że była prawie trzydzieści lat.

Mariya Savinova: skandal doping

W 2015 roku, wydarzenie nastąpi rezonans. Zdarza się, że wielu rosyjskich sportowców oskarżony o zażywania nielegalnych narkotyków. Wśród tej listy, a wola Savinova. Oczywiście, wszystko będzie kwestionować tę decyzję, ale w agencji antydopingowej, aby mieć pewność, że sportowcy faktycznie stosowane leki, które są zakazane przez konwencje międzynarodowe. W rezultacie zdecydowano, że Mary zaskoczyła. Urzędnicy chcą pozbawić ją wszelkich nagród i życiu zakazu z udziału w zawodach na każdym poziomie. Warto zauważyć, że dyskwalifikuje zbierać i trener mistrzyni. W tej chwili, ostateczna decyzja nie została przyjęta, a ostatnie badania.

Mariya Savinova pewien, czy to jest zdyskwalifikowany, jest całkowicie błędne, ponieważ doping nie jest akceptowana.

życie osobiste

Mąż dziewczyna jest dość dobrze znana osobistość w świecie lekkoatletyki. Nazywa się Aleksey Farnosov. Młodzi ludzie od dawna wiadomo, ze sobą, bo robi jeden trener. Początkowo tylko spełnione, ale w 2010 roku postanowił zalegalizować swój związek. Pięć lat po ślubie para pierwsze dziecko urodziła.

Mariya Savinova jest wielkim sportowcem. Pomimo faktu, że był pozbawiony wszelkich zaszczytów i tytułów, wszyscy zapamiętają go jako jeden z najsilniejszych zawodników na świecie. Kolejny dowód, że – kilka odznaczeń państwowych szczebla, wśród których znajduje się Order Przyjaźni. Warto zauważyć, że uzyskuje się tylko tych zawodników, którzy naprawdę udało się wiele osiągnąć.