701 Shares 4858 views

Magnezyt płyta. Najlepsze praktyki dotyczące pracy

Płyta magnezyt (jest ze szkła lub blachy steklomagnezitovy) Dzisiaj jest bardzo powszechne stanowisko kategorii liścia budowlanych oraz materiałów budowlanych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Unikalne właściwości materiału (odporność vlogo- i ogień, wytrzymałości konstrukcyjnej, przyjazność dla środowiska, wszechstronność, łatwość obsługi), aby jego użycie uzasadnione coraz większej liczbie obszarów podczas prac wykończeniowych na budowach, napraw i remontów maszyn biurowych, mieszkalnych oraz projektów przemysłowych.


Omówmy niektóre z cech Płyta montażowa magnezytu.

Płyty montażowe magnezyt produkowane przez tę samą technologię jak instalacja płyt gipsowych.

W czasie instalacji magnezyt płyty zaleca się zapamiętać następujące punkty:

  • Magnezyt płyta w momencie instalacji powinno być zawsze suche.
  • W przypadku montażu w niskich temperaturach, aby instalacja magnezyt płyty powinny być umieszczone w ogrzewanym pomieszczeniu i tam za pomocą wystarczającej ilości czasu do uzyskania temperatury materiału środowiska tylko wtedy mogą pracować z materiałem.
  • Po nałożeniu na płytkę magnezyt montażu przewietrzanych fasad konieczne jest stosowanie płyty, o gęstości poniżej 1000 kg / m3. Późniejsze barwienie takich płyt należy akrylowy elewacji lub inne farby oddychające.
  • Podczas montażu tabliczki magnezyt zaleca luka technologiczna pomiędzy płytami musi być połowa grubości blachy.
  • Montaż płyt magnezyt najwygodniej przeprowadzenia śruby radełkowane na wewnętrznej stronie głowicy na samorazzenkovki i podwójnego wątku.
  • Płyta magnezyt cięte na płaskiej, twardej powierzchni, umieszczenie płyty czołowej do góry. Dla tych celów, to najlepiej używać wyrzynarki. W przypadku braku działania uk można przeprowadzić stosując konstrukcję noża: stosując długie przewody metalowe, aby z głębokim nacięciem nóż i zerwania folii w kierunku przeciwnym do szczeliny. Po tej krawędzi można oczyścić dużą ściernego.
  • Miejsca wkręcania śruby i szczelin między płytkami technologicznych konieczne kit kit akrylowych, silikonowych lub bazie cementu jest. Po iniekcji konstrukcja musi być zagruntowane i impregnacja proces gidrofibiziruyuschey.

Nie zaleca się malowania farb odpornych magnezyt płyta wodnych. Magnezyt kuchenka jako „oddychającego” materiału podczas absorpcji wilgoci z powietrza w czasie jego wpływu na schnięcia „erozji” Ink z tablicy. Najlepiej jest używać kolorów magnezyt pary płyty przepuszczalną farby. Zalecana fasada może być na bazie wody lub objętościowy elastomerowa farba. Zaletą tej ostatniej, że ograniczają one mikropęknięć do 2 mm i ukryć drobne nierówności.

Ten artykuł został przygotowany na podstawie materiałów ze strony http://mgo.kiev.ua