173 Shares 4591 views

Bardzo smaczne i przydatne smażony karp

W Rosji karp ryba zawsze był znany ze swej użyteczności i smaku. To jest szczególnie bogaty w wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które są niezbędne dla ludzi. Również ryby karp jest bardzo bogata w białka strawnego, ale to jest bardzo przydatne dla tych, którzy oglądają ich wagę i stosować się do diety. Jak jest dobrze znane i jest bogate w witaminy A, E Substancje te są konieczne dla odporności organizmu na różne zakażenia.

można gotować rozmaite potrawy z tej ryby: zimne przekąski, zupy, dania główne. Bardzo smaczne smażony karp. Recepty dużo. Jeden z nich to: zająć kilka ryb, czyste, umyć i sól. Dziesięć minut później roll bity jaja, a następnie w mące i umieszczono w naczyniu z wrzącego oleju. Smażyć z obu stron na ostre. Następnie umieścić na talerzu. Może być stosowany jako ozdoba tłuczone ziemniaki, gotowany ryż lub jakichkolwiek warzyw.

Wszelkie ryby, zwłaszcza z grilla karp, odpowiedni dla każdego grilla lub rekreacji na świeżym powietrzu. To jest dobre, a smażone w głębokim tłuszczu. Dla żadnej z partii młodzieży, które używane światła białego wina i piwa jest idealnie dopasowany smażony karp. Przepisy, które są w różnych czasopismach kulinarnych, pozwala spróbować ryb w różnych odmianach. Karp można gotować, smażyć, gasić, piec.

Bardzo smaczny karp smażony uzyskano, gotowane w piekarniku. Aby to zrobić, trzeba oczyścić rybę na wadze i wnętrzności, a następnie dodać sól i pieprz, umieścić w naczyniu blachy do pieczenia lub pieczenia, wlać na wierzchu śmietaną i sosem majonezowym, pieprzem i położyć na czterdzieści minut w piekarniku w temperaturze dwustu dwudziestu stopni. Post może być sałatki warzywne, gotowane ziemniaki.

Innym ciekawym danie – smażony karp po francusku. Aby to zrobić, trzeba oczyścić rybę, usunąć wnętrzności, i spadnie do dwudziestu minut białego wina stołowego. Następnie, w misce wymieszać jajko i kilka łyżek mąki, dodać biały pieprz i trochę soli. Karp zabrudzenie oraz rolki z tej mieszaniny, a następnie rozprzestrzenia się na patelni do smażenia z zastosowaniem wrzącego oleju. Smażyć aż chrupiące. Po ugotowaniu na kilka minut, aby umieścić na papierową serwetkę. Przygotować rybę ułożoną na talerzu, dodać pokrojone pierścienie papryka, ogórek, pomidor, posypać drobno posiekane warzywa.

Ryba jest przydatna dla osób w każdym wieku. Jedyną rzeczą, która nie może być stosowane, jeżeli jest reakcja alergiczna. Dopuszcza się zastosowanie w żywności podczas non-surowymi postami. zawartość kalorii tego produktu jest bardzo niska – około osiemdziesiąt kalorii na sto gramów produktu. Karas jest dobre, ponieważ jest przygotowana szybko, a można to zrobić na różne sposoby. Każdy preparat metoda smakowitość wyjątkowy i niepowtarzalny.

ludzie w średnim wieku znane są tak zwane „fish” dni. To był czwartek. Więc następny czwartek serwowane jest na stole, dom specjalność – smażony karp. Każdy może wybrać swój przepis. Przykryj stół, służą do rybne z warzywami i ziemniakami.