290 Shares 4355 views

Chevrolet Lacetti – silny, mocny, stylowy

Chevrolet Lacetti był to model, który jako pierwszy opracował koreańskiej firmy. Model debiut odbył się w listopadzie 2002 roku na targach motoryzacyjnych w Seulu. Nazwa samochodu «Lacertus» w języku łacińskim oznacza energię, moc, siłę, młodość. Koreańscy producenci nieznacznie skorygowane słowo i odwrócił Chevrolet Lacetti.


Chevrolet Lacetti ma bardzo nowoczesny wygląd, a ponadto jego specjalna konstrukcja sprawia, że samochód rozpoznawalny w ruchu. Ze względu na charakterystyczną osłoną chłodnicy, samochody Daewoo dawna mieli cechę rodową. Poza tym istnieją wyraźne, duże reflektory ostro osechennye krawędzi i nadkola, które są opisane w tej chwili bardzo wyraźnie. Protoplastą Chevrolet Lacetti był Nubira, który miał nieco inną konstrukcję przodu, z kapturem i zderzaków. Na rynku europejskim, kupujący może znaleźć hatchback Chevrolet Lacetti w tym, odpowiednio, odwraca się. Na zewnątrz samochodu odpowiada studio Giugaro.

Lacetti hatchback jako platforma bazowa napędem na przednie koła wzięty z poprzednikiem samochód, a ponadto również pożyczone silnika, skrzyni i kilku innych składników. W uzupełnieniu do silników benzynowych Nubirovskim 1,6 i 1,8 litra Lacetti otrzymane jednak napędowego pojemności 1,4 litra osiąga 92 „koń”.

Do wnętrza kabiny zostały wybrane jasne kolory, które pozwalają samochód brzmieć nieco więcej niż to jest w środku. W wykończenia, zdecydowano się porzucić fantazyjne i nowomodny, ale w ogólnym wyglądzie bardzo przyzwoity. Nawet podstawowy wariant zakłada, że dwie plastikowe opcji kolorów wykończenia. Na dole szarości jest używany, a w górnej – ciepła beżowej. Sadzenie dla kierowcy, aby wybrać optymalne. Siedzenia są wygodne, wszystkie elementy sterujące w zasięgu ręki. Tapicerka z tworzywa sztucznego, która jest nie tylko miłe dla oka, ale również w dotyku, współgra z miękkimi siedzeniami welurowe. Z lektury wadze nie ma problemów, kierownica nie pokrywają się one ponadto można regulować jego nachylenie. Urządzenia umieszczone są po prostu, ale to jest bardzo łatwe do oczu. Zasłona eliminuje odblaski w świetle dziennym. W centralnej części konsoli przedniej widać, która może być umieszczona kaseta jednostka kontroli klimatyzacji. Warto zauważyć, że o ergonomii załatwione w nowej Chevrolet Lacetti.

Nowy model Lacetti będą walczyć dla europejskich klientów za pomocą najwyższy poziom wyposażenia. Proponowana jest również adaptacyjna Automatic „mechanika” na silnikach 1,6 i 1,8 litra, kupujący w pięciu krokach, który jest sterowany elektronicznie. Standardowo istnieje 5 typów trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne przednie i po bokach, ABS, hamulce typu płyty na wszystkich kołach.

Lacetti można nazwać ważnym krokiem dla firmy Daewoo. Firma jest wyraźnie stara się poprawić swoje samochody. Fellow Lacetti – Chevrolet Lacetti Premiere dodatkowo podkreśla nowoczesny dźwięk w projektowaniu linii, przyzwoitym poziomie zgromadzeń i solidnego zestawu opcji. Ponadto znaczna liczba silników do wyboru sprawia, że samochód się poważnym konkurentem dla innych producentów.