757 Shares 9195 views

Rzadkie w całej coupe Cadillac CTS V

Według przedstawicieli grupy GM, najbliżej letnich podróży przenośnik zaktualizowanego modelu Cadillac CTS V, mającego lądowania formułą „2 + 2”. Mówiąc o tym nowym produkcie, należy przede wszystkim zauważyć, że jest to przypadek, gdy w dużej mierze funkcja określa formę. Coupe jest niemal identyczne pod względem wielkości od sedan sportowych: jest to zaledwie 51 milimetrów niższe i jak dużo krótszy. Ponadto, zarówno tych luksusowych modeli tego samego kratką „torpedo” i przednich błotnikach i optyki.


Mówiąc o wyposażenie techniczne nowych elementów, chcielibyśmy podkreślić, że w Cadillacu CTS V Coupe jest zainstalowany we wszystkich latach firmy najmocniejszy silnik. Bardziej konkretnie, w szczególności w tym modelu jest zaprojektowany w kształcie litery V „osiem” z turbosprężarką o objętości 6,2 litra. Urządzenie 564 jest w stanie „konia”. Taki silnik pozwala rozpędzić setki samochodów tylko 4,4 sekundy ze swoich miejsc. Wraz z tym, z uwagi na krzywkę wzory 4 dmuchawy, silnik działa płynnie i cicho. Co do transmisji, a następnie jest ona dostępna w dwóch odmianach. Mówimy o „mechanice” z podwójnym sprzęgłem i „Automatic”. Obaj mają sześć etapów.

Pojazd Zawieszenie wysokiej klasy, który jest zdolny do natychmiastowego reagowania na Najmniejsze chodnika, a potem automatycznego dopasowywania tych wstrząsy. Może pracować w dwóch trybach – „sport” i „podróży”. Ze względu na to, Cadillac CTS coupe V posiada doskonałą sterowność w różnych warunkach. W odniesieniu do podwozia, pojazd jest wyposażony w dysków aluminium wielkości 19 cali, a jakość gumy Michelin, charakteryzuje się dobrą przyczepnością do każdej drogi. We wszystkich kołach montowane tarcze hamulcowe zaznaczyć Brembo, wykonany ze stopu aluminium i żelaza. To nie tylko poprawia ich wydajność, ale również redukuje wagę.

Nowy przedział Cadillac CTS V różni nieobecności standardowe stojaki boczne. Ze względu na tylnej szyby samochodu, ustawiony niemal poziomo, wykonane niemal idealny profil aerodynamiczny. Samochody wyposażone w zwykłe reflektory z pionowych rurek LED, typowe dla większości modeli tego producenta. Kolejną cechą urządzenia jest to, że nie ma klamki, jak drzwi są sterowane za pomocą specjalnego panelu dotykowego. Ten Znalezienie trendy w projektowaniu stalowych podwójne rury wydechowe, które są umieszczone w środkowej części tylnego zderzaka.

Teraz pomówmy o wnętrzu samochodu. salon sportowy Cadillac CTS coupe V oznacza ciekawych rozwiązań kolorystycznych dla dekoracji. Szczególnie uderzające kontrastowymi szwami. Sam dekoracje to materiał z mikrowłókna którym coś jak zamsz, ale, w przeciwieństwie do tego, jest niewrażliwy na wilgoć i jest łatwa do czyszczenia. Należy zauważyć, że tapicerka drzwi i konsoli środkowej w samochodzie odbywa się wyłącznie ręcznie. Firma produkcyjna postanowił nie tyle za rozwojem nowoczesnych technologii, więc nawet w standardowym samochodzie ma pojemność dysku 40 GB, system nawigacji, reprodukowane na przesuwnej monitora, audio i telefonu Bluetooth. Koszt coupe Cadillac CTS 2012 release na rynku krajowym rozpocznie się od 3,68 mln rubli.