875 Shares 8340 views

GAZ-3105 – klasa wykonawczy z przeszłości

Kwestia wymiany floty dla liderów Unii wzrosła do górnej części 90-tych ubiegłego wieku. „Mewa” w tej chwili nieaktualne, więc przyjęto decyzję do „przyjęcia” nowy model jest bardziej powściągliwy. Taki jest plan miał być na GAZ-3105.


Unia jest znany być rozbite, a nowy lider nie zostanie złapany – maszyna produkowana w sumie 4 lata. Pod względem cech technicznych, GAZ-3105 (Zdjęcia samochodów dziś można znaleźć tylko w wyspecjalizowanych zasobów) jest szczególnie interesujące, ponieważ w tym czasie był to wysokiej klasy krajowy przemysł samochodowy. napęd na cztery koła, ośmiocylindrowy silnik benzynowy, wykonane ze stopu aluminium głowicy cylindra, bezkontaktowe układ zapłonowy stabilizator słupek, koła ze stopu aluminium, ABS – patrz na dobry zestaw samochodów krajowych wczesnych lat 90-tych. Opcja dostępna jest dla każdego.

Pojazd był wyposażony w mechaniczne pięć prędkości przekładni, utworzonej w bloku z osią przednią i międzyosiowego różnicowego, który w ten sposób wspólny im łaźni olejowej. Sprzęgło – single-disk, cechą było to, że gdy sprzęgło jest przenoszony z silnika. Przednie i tylne hamulce tarczowe, – z „pływającymi” zszywek. Tak, jeszcze jedno, „Wołga” GAZ-3105 – pierwsza maszyna, która została wyposażona w mechanizm Drążek kierowniczy. Kolumna kierownicy jest regulowana i regulację nachylenia i jest wyposażona elementu absorbującego energię.

Układ komory silnika GAZ-3105 gęstej, co zwiększyło przestrzeń za przednimi nogami. Tylna kanapa jest obniżona do tylnej osi i pchnął – w porównaniu do modelu 31029 ma możliwość na zakupy dłużej niż 3 cm Ponadto, tylne siedzenie jest również regulować kąt nachylenia tyłu .. Pod warunkiem, ogrzewanie elektryczne i ustawienia fotela. kabina klimat kontrola łączy funkcjonalność klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrza. O instalacji głośników i powiedzieć nie – dla tej klasy maszyny jest, oczywiście, nie luksus. Wymiary GAZ-3105 – podobnie jak w modelu „dwudziesty dziewiąty” z wyjątkiem niewielkiej różnicy w szerokości. Ogólnie rzecz biorąc, oba modele są równie wygodne i przestronne, i to samo odnosi się do pni obu modeli.

Wszystkie powyższe chodzi o produkcję modelu GAZ-3105, jednak należy zauważyć, że flagowy miał ogromną liczbę opcji pre-produkcji. Na przykład, pierwsze samochody wyposażone w boczne okna poniżej linii pasa i poszczególnych przykładów realizacji zostały wyprodukowane z plastikowej siatki.

U progu uruchomienia samochodu GAZ-3105 został wprowadzony do publiczności na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Brukseli i Lipsku, gdzie złożony do zagranicznych gości najlepsze wrażenie. Jednak kraj czuł, że masowa produkcja tego urządzenia jest wyłącznie do kręgów rządowych zbyt drogie. Dlatego rośliny produkowane tylko 55 samochodów, zamiast wcześniej planowanych wielkości 250 sztuk rocznie w ciągu 4 lat produkcji (1992 do 1996).