490 Shares 5832 views

Karma dla psów „Djimon” – zdrowa dieta, szczęśliwy pet

Bracia nasi mniejsi … To po prostu nie zrobi, aby być szczęśliwy, zdrowy, więc proszę nas swoimi delikatnymi, rodzaj oczu. Jednym z elementów radości psa jest „Djimon”. Karma dla psów – jest kluczem do produktywnego dnia naszych cipek.


Co to jest?

Karma dla psów „Djimon” – włoska odżywianie, które jest przeznaczone dla zwierząt różnych ras, w różnym wieku, ich sposób życia. Jej struktura zawiera tylko naturalne produkty, które rosną na własnych gospodarstwach rolnych we Włoszech. ściśle monitorować każdy składnik, jak również dla zwierząt. Nie są one karmione hormonów wzrostu i antybiotyków.

Włosi produkują suchą i mokrą karmę, która jest pełna, dzięki czemu czworonożnego przyjaciela na długi czas pozostają pełne. Mogą karmić przez całe życie. W tym przypadku będzie to wielki czuć, tak aby wzrastać i rozwijać się. To jedzenie nie „hit” na nerki, wątrobę i nie przyczyni się do zmniejszenia życie zwierzęcia, jak to jest w przypadku opcji pasz inne, mniej kosztowne i niskiej jakości. Ten przysmak będzie smakować każdy piesek, mogą one być podawane codziennie, bez martwienia się o jego zdrowie.

Ten smaczne posiłek składać się ze świeżego mięsa, naturalne ziarno, białka, węglowodany, witaminy, składniki mineralne, nie zawiera środków konserwujących lub sztucznych organizmów genetycznie zmodyfikowanych.

Opcje

„Djimon” ma wiele gatunków. Każdy zaprojektowany specjalnie dla indywidualnego zwierzaka, który zależy od wieku, masy ciała, styl życia, a nawet na co on wełny. Spójrzmy na kilka rodzajów pasz.

1) z kurczaka, ryż. Pełną dzienna porcja jest odpowiednia dla zwierząt dorosłych małych ras. Jest to świetny posiłek dla swojego zwierzaka w wieku 1-8 lat, o wadze 2-10 kg, o normalnej aktywności fizycznej. składa się z głównych składników jest kurczak i ryż, a dodatek: oleje, tłuszcze, ryby, jego produkty uboczne, ziarna, minerały, witaminy A, E, D3. Producent zaleca dając suche kawałki pożywienia lub wody, rozsypał.

2) zbilansowany pokarm „Djimon” psów z łososiem i ryżem. Przewidziane są również dla zwierząt małej rasy, w wieku od 1 do 8 lat, a ciężar – od 2 do 10 kg. Głównie składa się z łososia, jej produkty, ryżu i zbóż. Zalecenia są takie same, jak wspomniano powyżej.

3) Pokarm dla szczeniąt w wieku od sześciu do dwunastu miesięcy od kurczaka i ryżu. Zaleca się również dla ciężarnych i są u suk laktacji. Kanał wzbogacone witaminami, minerałami, to jest bardzo dobrze wchłaniany przez organizm młodego zwierzęcia, tak że szczeniak rośnie i rozwija się dobrze. Do tej kategorii nie są psy jedzenie z tuńczykiem i ryżem.

4) Karma dla psów „Djimon” z jagnięciną i ryżem dla dorosłych średnich ras zwierząt. Przeznaczony dla 1-8-letniego psa o wadze 12-30 kg.

5) o niskiej kaloryczności sucha karma z indyka. Jest to specjalnie zaprojektowany dla młodych asystentów, którzy mają nadwagę lub skłonność do niego.

Mokra karma jest zachowana w puszkach lub workach próżniowych do plastrów mięsa podawaniem, warzyw i zbóż; Jest również w postaci pasty (dla szczeniąt ras małych i starszych uczniów, którzy mają prawie żadnych zębów).

Prawie cała żywność firmy składa się z kurczaka, tuńczyka, pstrąg i ryżu, ale w każdej wersji są one w różnych ilościach. Wynika to z faktu, że na różnym wieku i wagi zwierzęcia potrzebuje dziennej ilości pokarmu.

"Djimon": karmy dla psów. opinie

Wiele osób woli ten produkt. Dlaczego? „Djimon” – karma dla psów, co jest całkowicie naturalne. Recenzje różnych klientów dostarczyć dowód. Właściwa włoski gospodarstwo ponad 50 latach uprawy roślin, zwierząt, a na podstawie ich produkcji wysokiej jakości żywności. Jednocześnie ściśle kontrolować proces produkcji każdego elementu i jego opakowania na opakowaniu. Kanał nie zawiera konserwantów, GMO, barwniki i gluten. Włoskie jedzenie jest smak każdego zwierzaka.

Niestety, karma dla psów „Djimon” nie zawsze jest możliwe do znalezienia, a ceny na raczej duże. Istnieje możliwość zamówienia przez Internet. Istnieje wiele zniżek oferowanych. Ale w sklepie będzie kosztować więcej niż kilka razy.