803 Shares 7056 views

Pomoc medyczna dla zwierząt w Petersburgu. klinika Sotnikova

Wielu zgodzi się, że pozytywny wynik leczenia zależy od doświadczenia wykwalifikowanych zakładach opieki zdrowotnej i kompetentny personel. Szczególnie dotyczy to związane z takimi dokładnych pól diagnostycznych jak endokrynologii, kardiologii, okulistyki. zapewnienia jakości będzie służyć jako wiarygodności szpitala i lekarza. To jest z tymi zasadami w swojej pracy powinien być lekarzem Sotnikov. klinika weterynaryjna pod jego kierownictwem ma bogate doświadczenie w świadczeniu wszelkiego rodzaju opieki nad zwierzętami.


Przegląd

Aktywność Godzina Klinika weterynaryjna neurologii, traumatologii i intensywnej opieki lekarza Sotnikova rozpoczęła się w 2007 roku. Posiada standardowe usługi zdrowotne zwierząt. Aby odróżnić go od innych instytucji tego typu urządzeń to urządzenia high-tech.

cecha

Dzięki obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego, nowoczesnego cyfrowego RTG, najnowsza instalacja znieczulający lekarz Sotnikova klinika jest popularny nie tylko w Petersburgu, ale w całej Rosji. Ponadto, istnieje Neurologia, Ortopedia, okulistyczne i wyposażone dwie sale operacyjne, endoskopowych gabinetu. Klinika na Repischeva Sotnikova, 13 wykorzystuje wysoce skutecznych metod leczenia, które mają korzystny wpływ na pacjentów uznanych za nieuleczalne przez kilka lat. Bardzo efektywna praca z trzech szpitali działających w szpitalu. Pod zegarem nadzorem medycznym są te zwierzęta, których stan jest bardzo krytyczna i wymaga szybkiej pomocy medycznej. Personel kliniki ma odpowiednie kwalifikacje i kompetencje w różnych aspektach praktyki weterynaryjnej. W związku z tym, wszystkie inne szpitale Petersburg wspierają ją w bliskim kontakcie i szukać rozwiązywania problemów związanych z diagnozą i rehabilitacji pacjentów.

zasady

Lekarze w szpitalu zidentyfikowali szereg ważnych punktów dla ich pracy:

1. Leczenie zwierzęcia tylko wtedy, gdy dokładne i prawidłowe rozpoznanie jest wykonany. Tylko ta zależeć będzie od odpowiedniej reakcji na proces leczenia pacjenta. Aby poradzić sobie z ich trudnej pracy, lekarz powinien wiedzieć i umieć dużo. Tylko jego doświadczenie i odpowiednie techniki odzyskiwania pozwoli uniknąć negatywnych skutków.

2. Zasadnicza reguła jest uważany za chęć rozwoju osobistego, rozwoju zawodowego, korzystania w swojej pracy nowoczesne metody.

3. Ważne jest praktyczne stosowanie nowoczesnego sprzętu. Klinika na Repischeva Sotnikova dostaje nowy sprzęt medyczny, pozwalający na przeprowadzenie skomplikowanych operacji stawów, kręgosłupa, mózgu i rdzeniu kręgowym. 4. Rozwój umiejętności zawodowych w wąskiej specjalizacji – jeden z najważniejszych dla szpitala. Obecnie bardzo niewielu lekarzy weterynarii pracujący w określonym kierunku. Lekarze generaliści, biorąc za wszystko, nie mogąc zapewnić wsparcie produktywnego. Sotnikova klinika oferuje tylko te usługi, których wykonanie ma wiedzę i umiejętności. W przypadku braku wykwalifikowanego pacjenta profesjonalnego być wysyłane do innego szpitala.

5. niedopuszczalne działania personelu jest eutanazja zwierzęcia. Lekarze instytucji dołoży wszelkich starań, aby uratować pacjenta, ponieważ śmierć – to jest tragedia, że można próbować zapobiec.

Działania poza szpitalem

Sotnikova praktyka Klinika współpracy z innymi szpitalami, wymiany doświadczeń, szkolenia pracowników i studentów. Wszystko to – niezbędne punkty, które przyczyniają się do rozwoju tej dziedziny medycyny w całym kraju. Lekarze w szpitalu są aktywnymi uczestnikami w kongresach, konferencjach organizowanych na całym świecie. Jego głównym zadaniem uznają nie tylko leczenie pacjentów, ale także chęć rozwoju zawodowego.

traumatologii

Stale się rozwija weterynaria zaczęli zwracać większą uwagę na leczeniu zwierząt domowych, które otrzymały uszkodzenia jednej lub więcej części ciała. Nowoczesne traumatologii wszystkie jej skupia się na badaniu procesu zmian w tkankach i narządach po urazach lub siniaki. Jest zaangażowany w doskonalenie metod zachowawczego i chirurgicznego leczenia i zapobiegania powikłaniom choroby. W związku z tym klinika Sotnikova aktywnie wdraża w praktyce metalowe klipsy do osteosyntezy. W wielu krajach o podobnym problemem poradzić sobie weterynaryjne chirurg ortopeda. tego rodzaju specjalistów są teraz pojawiają się w Rosji. Leczenie złożonych zmian wymaga zespołu operacyjnego i lekarzy: anestezjolog, uraz, asystentów.

Sposoby stosowane

Sotnikova klinice do leczenia złamań u zwierząt z wykorzystaniem nowoczesnych implantów. Pozwalają one na wykonywanie stabilne połączenie czynnościowe fragmenty kości, tworząc dogodne stacjonarnym położeniu uszkodzonych części ciała, przyczyniają się do szybkiego odzyskiwania ciała. Pacjenci szpitali właścicielem powstanie na nogi ze stołu operacyjnego. Podstawowym warunkiem prawidłowego gojenia złamań – w unieruchomienia uszkodzonej kończyny. Zwierzęta kilka dni po właściwej i poprawnej fiksacji może polegać na ból stopy. Jeśli tygodni po operacji zwierzę nie może w pełni przenieść, jest to znacząca okazja pilnie skontaktować się ze specjalistą. Korzystanie z gipsu rzuca nieco przestarzałe metody. Ze względu na nich, jest brak zrostu, tworzenie fałszywego wspólnego i skrócenie kończyny. W wyniku wszystkich tych zwierząt może pozostać wyłączone.

cła

klinika weterynaryjna Sotnikova – Specjaliści wysoko wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności. Sotnikova uraz Klinika jest w następujący sposób:

1. Traktuj wszystkich złamań kości i połączyć je przerwał w miednicy, bioder, przedramion, goleni i kręgosłupa.

2. Eliminacja chorób i urazów stawów (dyslokacji ramię, więzadeł i łąkotki pękania).

3. Pomaga odzyskać ścięgna Achillesa ( i biceps).

4. leczeniu stwardnienia i powiązanych uraz.

5. Działa uszkodzonych fałszywych zdeformowane stawy i kończyny.

6. Praca z efektami transakcji, przeprowadzono bezskutecznie wcześniej.