272 Shares 5616 views

Możemy określić wiek psów w kategoriach ludzkich

Nie jest tajemnicą, jak wrażliwy na gospodarzy dla swoich zwierząt. Wychowywać ulubionego pieska z dwóch lub trzech miesięcy życia, więc każdy właściciel przyzwyczaja się do niego, że bardzo często to zaczyna trochę uczłowieczyć, przyrównując do zwykłego dziecka. Nic dziwnego, że średnia długość życia czworonożnego przyjaciela nie martwi się o mistrza w najmniej. Więc jak to możliwe, w celu ustalenia wieku psy w kategoriach ludzkich?


Rasa czworonożnych przyjaciół są sklasyfikowane w pierwszej kolejności, w zależności od wielkości zwierzęcia i są podzielone na małe, średnie i duże. Określanie wieku psa w kategoriach ludzkich, czynnik ten należy również wziąć pod uwagę. Należy zauważyć, że najbardziej aktywny wzrost obserwuje się u zwierząt w ciągu pierwszych dwóch lat, w zależności od rasy. W przyszłości, w nadziei życia psów w kategoriach ludzkich, wielu ekspertów trzymać wagę, zgodnie z którą w dużych ras 1 roku życia wynosi 7 lat życia człowieka. Roku wtórny zapadka 6 Dane gospodarza, a w małej proporcji iglaste wynosi od 1 do 5.

Właściciele zwierząt często są zainteresowane jak obliczyć wiek psa w ludzkich warunkach, biorąc jego rodziny słodkie bezdomnego zwierzaka. W tym przypadku, weterynarze mają tendencję, aby zwracać uwagę na wygląd zwierzęcia. Przede wszystkim, jest to niezbędne do oceny stanu zębów czworonożnego przyjaciela. W szczególności, szczeniak w wieku zęby będą białe i czyste. Pojawienie się płytki nazębnej na nich mówi, że zwierzę przez około dwa lata, a powstawanie kamienia nazębnego wieku sygnały domowych nie krótszy niż 3 lata. Ponadto psy wiek w kategoriach ludzkich jest często definiowana jako sierści zwierzęcia. U młodych zwierząt jest miękka, jedwabista i czyste. Ale już w wieku psy mają szorstką i twardą osłonę, często siwizną.

Niemniej jednak warto zauważyć, że wiek psa określa się na różne sposoby, nie ma wpływu na okres jego życia. Przede wszystkim, to zależy od cech rasy zwierzęcia. Ponadto istotną rolę odgrywają psy płci. W szczególności kobiety żyją nieco dłużej niż mężczyźni. I, co najważniejsze, czas trwania ukochanego zwierzaka życia zależy od sposobu jego istnienia. Jeśli właściciel chce dostarczyć zwierzę długie i szczęśliwe życie, potrzebne są następujące elementy: długotrwałe i aktywne spacery, gry na świeżym powietrzu i, oczywiście, prawidłowej, zbilansowanej diety. W takim przypadku, zwierzę nie będzie po prostu bez końca zadowolony, ale także mocne i zdrowe. Poza tym, bez względu na to jak stary pies jest w każdym wieku będzie to wyglądać dobrze, uderzając swoją radość życia, jeśli zawierają go w miłości i uczucia, kompetentnie opiece nad nią. Tak więc, być może, nie tak zaskakujące jest to, że właściciele zrównać swoje zwierzęta do oryginału, ale wciąż tak bliskie i drogie dzieci …