146 Shares 3246 views

Młodsze pokolenie: wyzwania i nadzieje

Młodzi rodzice często boją się stare powiedzenie, że z dziećmi rośnie i problemów nikogo. Więc mama i tata próbują z góry w celu ograniczenia rosnącego pokolenia, aby straszny wiek przejścia nie są objęte wszystkie lawiny opiekuńczego rodziny kłopotów. Jednak sytuacja nie jest tak źle. We wszystkich czasach młodzi ludzie myślą, że jest źle, nierzetelne i dostrojony brak szacunku do starszych, świadczy nawet znaleziska archeologiczne z czasów starożytnych. W związku z tym, że nie mówimy o odosobnionym przypadku nagle zatruły młodych, jest to normalne, więc lepiej rodzicom uczyć się na błędach innych, pozbywając się negatywnych myśli i uczuć.

Oznaki dojrzewania

Aby przewidzieć dokładny czas, kiedy notorycznie rozpoczyna dojrzewanie, jest prawie niemożliwe. Dlatego wielu rodziców nie są gotowe do takich testów. Wydaje się tylko wczoraj syn był miłym chłopcem, ale teraz on jest niegrzeczny, nieodpowiednia reakcja, może nawet potajemnie zaczął palić. Jednak mniej więcej problemów należy się spodziewać, gdy dziecko wchodzi w wiek dojrzewania. Średnio okres dwunastu do czternastu lat. W niektórych przypadkach, młodsze pokolenie pokazuje wczesnego rozwoju, a następnie w czasie burzliwych zmian wiekowych. W niektórych przypadkach, wręcz przeciwnie, eksplozja jest opóźniony w późniejszym czasie.

Jeśli dziecko nagle po dziesięciu latach zaczyna być kapryśna, dziwnie reagować na uwagi dorosłych, kłócą się niczego, można pogratulować rodziców – to niewygodne wiek. Jeśli przed mama i tata są przestrzegane, ale teraz ich każda opinia będzie przesłuchiwany, mocno krytykowane. Sprzeczne działania i sądy stają się normą, a to jest dość trudne do utrzymania.

Dlaczego nastolatki są szkodliwe?

Czy dzieci to wszystko zrobić na złość rodzicom? Psychologowie twierdzą, że w większości przypadków to nie jest złośliwość. Nastolatka jest zobowiązany do próby wytrzymałości na świecie, w tym władzy rodziców, jest integralną częścią dorastania. Pod wieloma względami, młodsza generacja tego stresu jest wymagane do kilku czynników.

Jest w okresie dojrzewania muszą hormonalne przepięciami wszystkie nastolatki wydają się bardziej żywy, ostry i znaczący. Poziom hormonów do punktu silnie wpływa na postrzeganie świata, że czasami rodzice uważają, że ich cenny dziecko zmieniło.

Innym poważnym czynnikiem wpływającym na poziom szkód natury – to nierówny wzrost w okresie dojrzewania. narządy wewnętrzne nie nadąża za szybkim rozwojem ciała, ponieważ to nie jest brak równowagi w organizmie, również niekorzystnego wpływu na charakter.

Nie jest jasne, młode pokolenie

W każdym konfliktu, obie strony są winne, więc dorośli głęboko źle, gdy próbuje się umieścić całą odpowiedzialność na nastolatków. Dla dziecka, który rozpoczął się szybki wzrost, życie i tak jest dość trudne, a jeśli rodzice wojska „wrogów”, jest bardzo trudno utrzymać spokój. Głównym problemem młodego pokolenia jest niezdolność do wyboru i oceny sojuszników. Trudno twierdzić, że to było dobre za pierwszym razem.

Proces dojrzewania człowieka obejmuje okres studiów podstawowych technik komunikacji. Nastolatek uczy się komunikować ze stanowiskiem pełnoprawnego członka społeczeństwa, wyraża swoją opinię, która może być głupi, czy źle. Jest to nieunikniony proces, który może odnieść sukces lub niepowodzenie było.

Jak budować relacje z nastolatkiem?

Nikt w świecie dorosłych, który nie był w tym czasie nastolatek. można okłamywać siebie i powiedzieć, że nie było tak sobie. Każda osoba w przejściu do dorosłości są okresy buntu lub depresji, niepewności, nienawiści świata. Każdy dzieje się w różny sposób. Mimo wszystko, jeśli weźmiemy pod uwagę synonimy słowa „młodszego pokolenia” – są nastolatków, chłopcy i dziewczęta. Ta indywidualna osobowość z własnym charakterem.

Przed krzyczeć na swojego syna, który wszedł w trudnej fazie dorastania, spróbuj sobie przypomnieć. Nie będzie zapisać dziecko od wszystkich wstrząsami i uderzeniami, jeśli zakazać wszystkiego, wciąż odnajduje gdzie uzyskać własne doświadczenia. Zadaniem rodziców – aby wspierać swoje dziecko, aby przekonać go, że błąd nie będzie kosztować mu miłość rodzicielską. Orshisty i taki trudny nastolatek – to nadal niedoświadczony człowiek, dziecko, potrzebuje wsparcia. Nie należy się spodziewać doskonałych rozwiązań i działań z nim, będzie to zaoszczędzić od frustracji.