402 Shares 9329 views

Jak stać się piękne 11 lat? Uczymy!

Boys – przyszłość człowieka. Wiele matek podkreślić to w przemówieniu do jego syna. Jak stać się przystojny facet w przyszłości jak dziewczęta, chcą wiedzieć, wielu nastolatków. Po dziesięciu latach dojrzewania i zaczyna aktywnego wzrostu.

Energicznie rozwijać gruczołów łojowych i potowych. Często zwykłe higieniczne opieka jest niewystarczająca. Chłopcy potrzebują specjalne produkty do pielęgnacji skóry. Podobnie jak nastolatek. Skóra może być olejowy, normalny lub suche. Dlatego dbając o nim powinna być inna.

Jak stać się piękne 11 lat?

Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na twarz. To jest zawsze pierwszy rzut oka spada na niego. Jeśli skóra jest błyszcząca, wygląda to niezdrowe, to jest rodzaj tłuszczu. To nie ma atrakcyjną nastolatką. Może pojawić się trądzik i wysypki. Zaleca się często mycia, czyszczenia skóry za pomocą specjalnych, zawierających niewielką ilość alkoholu, substancja do suszenia i fundament antybakteryjnego. Zmiękczają wodę do mycia można sodę. Również należy przestrzegać diety, jeść mniej tłuste i pikantne.

Zdarza się, że skóra jest mocno łuskane, oznacza to jedno – jest ona sucha. To proste – pomoc krem dla skóry suchej. I nie wstydź się, self-care – jest to uzasadnione i prawidłowe. Mycia, korzystnie mydła, a nie tylko w ciepłej wodzie.
Jeśli skóra jest normalna, konieczne jest jedynie, aby utrzymać swój status, mycie się dwa razy dziennie za pomocą specjalnego żelu. Co jeszcze zwrócić uwagę, ponieważ jest to wygląd włosów.

Wskazówki

Jak stać się piękną w 10-11 lat? Znajdź odpowiedź na pytanie nie jest trudna. Zasady są proste: dobra pielęgnacja włosów, oryginalne i stylowe fryzura, wygodne obuwie i ubranie, które są dopasowane pod względem wieku – to wszystko jest kluczem do sukcesu. Oczywiście, w szkole i sportu, trekking z przyjaciółmi i zwykłych dni, konieczne jest, aby ubierać się inaczej. Szkoła jest jasne – każdy z własnym ubioru, będzie musiał przestrzegać, jeśli przestrzega reguł kształcenia nauczycieli, placówki.

W tym wieku bardzo często istnieją różnice w rodziców i dziecko w wyborze ubrań. Ważne jest, aby znaleźć rozwiązanie, które zadowoli obie strony. Chłopcy dużo ruchu, są aktywne i nie siedzieć na ziemi. Musisz wybrać praktyczny, wygodny, naturalny materiał ubrania. Rzeczy w szatni nastolatka nie powinny utrudniać lub ograniczać go w ruchu.

styl odzieży

Jak stać się piękne 11 lat? Musimy pomyśleć, co nastolatek cieszy jaki styl ubierania bo to jest bardziej odpowiednie. Chłopiec gra w piłkę nożną, ćwiczenia, styl pasuje luźniejsze ubrania i adidasy. Jeśli jest spokojny, lubi czytać, aby dowiedzieć się wiele nowych i pouczające, to będzie jak klasyczny. Należy również zauważyć, że po raz ostatni jest ceniony niezwykłe wzornictwo, połączenie jasnych kolorach i nietypowych cięcia. Najważniejszą rzeczą jest, aby znać poczucie proporcji i skonsultować się ze specjalistą. Jak stać się piękne 11 lat? Znajdź swój, jak żaden inny, którego styl ubierania.

włosy

Zwróćmy uwagę na włosy. Brudne, wiszące sople neprochesannaya kolor włosów nikt Dekoracje. Obowiązkowy prysznic i szampon, oczywiście, jest to konieczne. Chłopcy – tylko asy w jego zdolność do brudzą. Po tym wszystkim, są one stale w ruchu. Są zainteresowani wszystkim: nowy samochód, motocykli, gry sportowe.

Jeśli twój nastolatek wie, jak ważną higieny osobistej, to będzie dużo łatwiejsze w przyszłości do przestrzegania tych podstawowych zasad. Należy zauważyć, że, oczywiście, trzeba przestrzegać i dla państwa paznokci na dłoniach i stopach.

stylowa fryzura

Jak stać się piękne 11 lat i podobnie jak inni? Odpowiedni dobór stylowe fryzury też to pomoże. W tym wieku już utworzony jakiś sposób w dowolnym chłopca. Musisz wybrać fryzurę, która będzie pasował. Zazwyczaj, to jeszcze krótkie włosy. Niektóre zrobić trochę chaos na głowie, który wygląda PERT i oryginalne, ktoś wybiera zadbane, stylowe fryzury.

Tu dziewczęta często jak chłopcy z widokiem chuligaństwo. Skrętki, które są nieco niechlujny wygląd, dają niepowtarzalny i oryginalny sposób. Najważniejsze, że podejście fryzura była oryginalna i pasuje do kanonów i nowoczesnych trendów w modzie.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą zrozumieć chłopców, jak stać się piękne. 10 lat – to wiek, kiedy można zacząć o tym myśleć.