177 Shares 1716 views

Śledzimy pojawienie się dziecka, czyli jak stać się piękne 10 lat

Jak wyglądam? I jest to kostium? Czy ja za gruba? Te pytania związane z własnym wyglądem, troska o każdego człowieka. Szczególnie istotne są one w przejściu do dorosłości. W tym czasie organizm zmienia się dramatycznie, hormonalne burze niekorzystny wpływ na skórę i włosy, a na tle tych wszystkich nieszczęść nawet wczorajsze dzieci jest niezwykle krytyczna dostrzec nawet najmniejsze jego niekorzyść. Zwątpienia prowadzi do wewnętrznego niezadowolenia, zakompleksovannosti a nawet wielu zaburzeń psychicznych.


Po uruchomieniu dorasta

Naukowcy przeprowadzili wiele badań na początku okresu dojrzewania wśród dzisiejszej młodzieży. Jest udowodnione, że teraz występuje średnio 2-3 lata wcześniej niż pół wieku temu. Jeśli w latach siedemdziesiątych rozwój narządów płciowych u chłopców rozpoczęła się w 11-12 lat, a włosy w wieku 13 lat, po czym współczesny nastolatek te procesy zaczynają w wieku od dziewięciu.

Z tego powodu, własny wygląd zaczyna pobudzać młodzież wystarczająco wcześnie. Kwestia , jak być piękną w ciągu 10 lat, podniesiony przez wielu.

Clean – gwarancja zdrowia

Przystojny mężczyzna w pierwszej kolejności uporządkowane. Wykonaj kilka prostych zasad higieny koniecznością. Nie zapominaj o codziennej prysznic z obowiązkową zmianą ubrania. Po ciało rośnie i skóra nie jest już pachnie jak dziecko.

Nie jest konieczne, aby zatrzymać na wybór jednego z najbardziej komfortowym trybie temperatura wody. Bicze – najlepsza odpowiedź na pytanie, jak być piękną w ciągu 10 lat.

Skóra, włosy i paznokcie

W okresie dojrzewania, są karmione częściej. I, Życie to jest to, że skóra twarzy jest bardzo kapryśna. Pryszcze, trądzik, nadmierne wazeliniarstwo, suche spierzchnięte usta. I jak być piękną w ciągu 10 lat z takimi problemami kosmetycznych?

Na szczęście, nowoczesne firmy kosmetyczne produkują całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, specjalnie zaprojektowanych dla nastoletnich skóry. Przy codziennym użytkowaniu ich przed negatywnymi skutkami zostanie zakończona.

Włosy i paznokcie powinny być zawsze czyste i starannie przycięte. Wielu nastolatków skłonić swój wybór na rzecz modnych fryzur etnicznych. Może mają rację. Po tym wszystkim, pewność siebie, zadowolenie ze swojego wyglądu – główny odpowiedź na pytanie, w jaki sposób stać się piękne 10 lat. Chłopiec, można wybrać schludny krótkie dredy i dziewczyna w salonie fryzjerskim oferuje również warkocze afrykańskie. Najważniejsze – czystość i dobrze przyprawione ogólny styl.

piękne ciało

Jak być piękną w ciągu 10 lat? Przede wszystkim piękna w tym wieku oznacza zdrowie. Po tym wszystkim, blady, chudy nastolatek lub, wręcz przeciwnie, tłuszcz mężczyzna z dusznością nie jest związany ze standardami piękna i młodości. Absolutnie wszystkich dziesięciu chłopców i dziewczynek trzeba uprawiać sport.

Jak i kiedy wykonywać, każdy wybiera własną rękę. Korzystne są najwygodniejszym sportu. Wtedy, oprócz doskonałej postawy, smukłej i kontrasty rysunku, młodzi ludzie będą również wielką satysfakcją moralną. Można zrobić fitness, taniec, jogging rano. Ta rozrywka dadzą nie tylko pożyteczną pracę mięśni, ale także pomaga uzyskać wiele nowych ciekawych znajomości.

I oczywiście, nie zapomnij o prawidłowej, zdrowej żywności. Dla rosnącego organizmu jest bardzo ważne, aby uzyskać niezbędną dzienną stawkę białka, witamin i minerałów. Dieta musi być obecny mięso, nabiał, świeże owoce i warzywa. Ale od fast food, chipsy i napoje gazowane powinny całkowicie zrezygnować.

Podsumowując, muszę powiedzieć, że odpowiedź na pytanie, w jaki sposób stać się piękne 10 lat, nie będzie kompletna, jeśli nie dotykać wewnętrznego świata nastolatka. Po tym wszystkim, piękno wnętrza ma bardzo duży wpływ na wrażenie, że ludzie na spotkaniu. Oczywiście, niektóre z wczorajszych dzieci może pochwalić się wysoką inteligencją i dobrze zorganizowanej mowy, ale to musi każdy szukać.