146 Shares 3783 views

Kim jest chłopak w Rosji

Po pierwsze i najważniejsze, słowo „chłopiec” – „młody mężczyzna, chłopiec, nastolatek” Jednoznaczne określenie seksualnej zakłada istnienie żeńskiej odmianie. Maiden – dziewczyna w wieku 7-14 lat. W dawnych czasach, dziecko do 3 lat nazwano dziecko, i dalej, do lat 7 – dziecko.


Leksykalne znaczenie słowa „Boy”

Były przedrostek „z”, która stała się z czasem częścią korzenia, czyli w rosyjskim zjawiska występujące po to oznacza pierwiastek. Lub jest oddzielenie od całkowitej objętości. Jak prawdziwe! Jeśli skale – rodzina (później – Losy młodego człowieka) – jest częścią dużego klanu, oddzielone i kontynuował. Ten syn, chłopiec, który wciąż rośnie w ogólnej rodziny, ale jego narodziny to trwa.

Jeśli przeanalizować słowo „Boy” na jej elementów leksykalnych, możemy założyć obecność przedrostka „od” i korzenia „skały”, które ostatecznie połączone w prosty słowo składające się z jednego korzenia. W języku rosyjskim istnieje spółgłoska root „skała”, wyrazy: „płeć” „róg” i Wraz z nimi, możemy nadal korzystać z naszej mowy słowo „ostroga”, „rodzimy”, „Geek”. Rozumiemy, że bodziec – mała część góry. Krewni i maniakiem – w rodzaju. W konsekwencji, młody człowiek – to część skały, jego syn, prokreacji. Według składu słowa można rozumieć przez kogoś zwanego chłopcze.

Znaczenie słów w różnych słownikach

Dojrzewanie – czas życia, druga połowa z dzieciństwa do dorosłości. Przez wieki to okres dziecko dorasta kont dla różnych latach. Czas, kiedy chłopiec w rodzinie nadal nie ma żadnych praw, ale ma obowiązki. Jego pościg, jako sługa, zmuszony do podjęcia realną działalność, jako pracownika. Młodzież w starożytnej Rusi nazywa robotników i urzędników. Sąsiedzi w języku ukraińskim, pracownik zwany także chłopaka i ma unikalną wartość. W słowniku słowo to jest tłumaczone Vasmer bardziej wyraźne: nie mają prawa do mówienia (OT-ROK). Zgadza się. Ani pracownik, ani sługi, ani nastolatek nie mają prawa głosu. Wszystkie te koncepcje są zjednoczeni przez jednego kombinacji liter – chłopca.

Kim jest ten chłopak? Odpowiedzi na to pytanie można znaleźć w słownikach różnych lat oraz autorów. Na przykład, nieco odmienne w swoim słowniku wyjaśnia Efraim, który nazywa się chłopak. Ona jest najmłodszym członkiem orszaku księcia, który był zaangażowany w zbieranie kampanii hołd i wojskowych, może być urzędnik lub komunikatora. Można zauważyć, że pojawiła się w języku rosyjskim od czasów starożytnych jako symbol dziecka w rodzinie, a później, wraz z pojawieniem się orszaku książęcego, słowo stało się synonimem dla młodszych żołnierzy. Zgodnie z ogólną zasadą, młodszy wykorzystywane jako twardych pracowników i wykorzystana jako słudzy. Oznacza to, że znaczenie funkcjonalne pozostaje taka sama, ale nowa koncepcja słowo dano czas.

W słowniku Dahl znaleźć dalsze potwierdzenie pozazdroszczenia dziecka w Wielkiej Rosji i nie tylko. W IX-XIII wieku, tzw stron, sług, sług i niewolników. To jak nastolatek przekształcony niewolnika. Jest jeszcze inna wersja Shane. Znalazł informację o tym playboya i śmiałek też tzw. Zgadzasz się, że grabie być o wiele więcej zabawy niż sługa lub niewolnik.

Młodzi w historii

Oto kilka słów, które mają swoje źródło w słowie „chłopiec”:

1. Założenie – dziecko.

2. Otrochatin – sin rodzicielski.

3. Otrokolyubivy – kochający dzieci.

4. Otrokorodny – rozrodczym.

5. Otrochitsa – dziewczynka 7-15 lat.

„Wrzucony do jaskini ognia, podobnie jak trzech młodych ludzi” – stare powiedzenie przypomnieniem trzech młodych jeńców Nabuchodonozora. Następnie, w VI wieku pne, zwany wyłącznie z chłopców chłopców niż książęcych wojowników lub łotrzyków. Odmówili czcili bożka i palono okrutnego władcę.

Słowo „chłopak” we współczesnym świecie

W jednym ze współczesnych słowników można przeczytać, że „chłopiec” – słowo archaiczne. Niż to zasłużył taką kategorię? Fakt, że kwestia tego, kto nazywa się chłopiec, odpowiedź należy szukać w historii? Ale to jest używane w mowie potocznej słowo jest często spotykane w mediach drukowanych. Wreszcie, nasi młodzi ludzie wiedzą, chłopców, którzy zostali powołani!

Nowoczesny pisarz Eugene Krasnitskiy wydany fantastyczną powieść historyczną o nazwie „sługa. Wewnętrzny Krąg ". Kim jest ten młody człowiek za swoją pracę? Nasi młodzi rówieśnicy, którzy posiadają w bajkowy.

Na wiosnę 2014 roku Jego Świątobliwość Patriarcha Cyryl z Jarosławia w liturgii w Trinity-Sergiusz Monastery Varnickiy wypowiedział zdanie, które o nazwie dla naszych dzieci do pójścia za przykładem chłopca Bartłomieja. Chłopak zostawił swój ślad w religii chrześcijańskiej, ze względu na ich posłuszeństwo. Tak, słowo jest żywe i jest używany, pozostawiając tylko jedną tylko wartość, która określa jedynie wiek i płeć młodego mężczyzny.