364 Shares 1592 views

Jak dotrzeć do Vnukovo z różnych punktów Moskwy

Wielu z nas odpoczywa w pociągu, ktoś na swoim samochodzie i na samolocie. Nie jest tajemnicą, że nie wszyscy Moskale, a jeszcze bardziej goście stolicy, wiedzą jak dotrzeć na lotnisko w Vnukovo. Lotnisko znajduje się 28 km od centrum Moskwy, wzdłuż autostrady w Kijowie. Możesz to uzyskać na kilka sposobów. Najczęstszym jest autobus z metra.


Jeśli chcesz wiedzieć, jak dostać się do Vnukovo z stacji metra "Yugo-Zapadnaya", to nie będzie to bardzo trudne. Po wyjściu z samochodu należy skręcić w prawo wzdłuż pociągu. Droga zabierze Cię do podziemnego przejścia, w wyjściu, z którego trzeba skręcić w lewo. Na przystanku autobusowym poprowadzić autobus nr 611 lub nr 611c, co w zależności od natężenia ruchu zajmuje 25-30 minut do Vnukovo. Kup bilety w biurze biletowym lub bezpośrednio od kierowcy. Należy zauważyć, że autobus po drodze nr 611 sprawia, że wszystkie przystanki pośrednie, a nr 611s zatrzymuje się tylko przy dwóch przystankach: "Teplostankinsky Proyezd" i "Rumyantsevo".

Jak dotrzeć do Vnukovo w inny sposób? W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusowy nr 272, ale z przesiadką na przystanku "Hotel", z którego lotnisko jest oddalone tylko o 200 metrów. Z tej stacji metra jest jeszcze taksówka numer 5 na trasie. Istnieje również trasa o stałej trasie bez numeru z kierunkiem "poz. Vnukovo ".

Wielu ludzi chce wiedzieć, jak dostać się do Vnukovo z stacji metra "Teply Stan". Aby to zrobić, weź podmiejski autobus numer 526. Zajmie to około 1,5 godziny. Autobus kieruje się do miasta Troitsk, wioski Pticnoye, do wsi Pervomayskoe i Krekshino. Co istotne, tę trasę można zmniejszyć za pomocą przeszczepów. Aby to zrobić, musisz wziąć autobus 144, 227, 281, gdzie można dostać się do przystanku "Teplostankinsky proezd". Następnie musisz przejść przez podziemne przejście na inny przystanek, gdzie czeka na autobus nr 611 lub nr 611.

Ci, którzy są zainteresowani, jak dostać się do Vnukovo z dworca Kievsky, trzeba wiedzieć, że najlepszym rozwiązaniem będzie aeroexpress. Możesz do niego dojść z placu stacji. W elewacji budynku znajduje się wejście do terminalu (napis "Aeroexpress"). Jest tam kas biletowy i dostep do platformy. Podróż trwa około 35 minut. Dla dzieci, których wiek nie przekracza 5 lat, podróż jest bezpłatna. Express jest wysyłany raz na godzinę. Pierwszy lot wynosi 6.00, ostatni jest o północy. Jest to najbardziej wygodny sposób uniknięcia korków.

Można również dostać się na lotnisko z stacji metra Oktyabrskaya (ronda). Tutaj można dojechać autobusem nr 705M. Podróż trwa 40 minut.

Wielu ludzi chce korzystać z własnego samochodu po wyjściu z samolotu z Wnukowa. "Jak mogę dostać się na lotnisko?" Czy pojawia się pytanie przede wszystkim. Tu też nie ma nic skomplikowanego. Konieczne jest użycie autostrady w Kijowie. Musisz iść na drogowskaz "A / p Vnukovo". Można też dostać się na lotnisko za pośrednictwem autostrady Borovskoye lub Mińsk, ale trochę więcej czasu na drogę. Samo lotnisko wprowadziło nowy system podróży. Jest produkowany na dwupoziomowej ścieżce podkowy, która znajduje się w pobliżu terminala A.

W pobliżu znajdują się wszystkie terminale lotniska. Jedno na drugie można osiągnąć w ciągu dwóch minut. Dla tych, którzy nie wiedzą: loty krajowe odbywają się z terminala A, a czartery lub regularne loty międzynarodowe przechodzą z terminalu V.