302 Shares 2850 views

Malediwy hotele, w których chcesz zatrzymać się

Jeśli jest jakiś raj na Ziemi, to zdecydowanie Malediwy, położone na Oceanie Indyjskim. Jest wiele powodów, wśród nich prawdopodobnie jeden z najważniejszych jest łagodny klimat tropikalny, dzięki czemu średnia temperatura zmienia się w granicach 26-28 ° C, co jest optymalnym wskaźnikiem odpoczynku na brzegu oceanu. Prawdopodobnie dlatego, że tutaj jest prawie każdy sen.

Co ciekawe, hotele w Malediwach nie mają jasnej klasyfikacji i są podzielone na trzy grupy warunkowe: standard, pierwsza klasa i luksus. W związku z tym określają hotele 3 *, 4 * i 5 *. Niezależnie od kategorii hotelu, zakwaterowanie w nim pozostawia niemal zawsze tylko pozytywne recenzje. Podróżny może wybrać pokoje 1 lub 2 osobowe z łazienką, telewizorem, klimatyzacją, mini-barem oraz w apartamentach, aw wielu pierwszorzędnych pomieszczeniach nadal będzie możliwość korzystania z sejfu, telefonu, internetu, a także bezpłatny parking, centra fitness, restauracje I salonów piękności.

Prawie wszystkie hotele na Malediwach są gotowe zaprosić turystów do odwiedzenia salonów SPA, które znajdują się na ich terenie. Skuteczność thalassoterapii, prowadzona tutaj, od dawna jest legendarna. Uważa się, że jest to klimat i zasoby naturalne szkieletów, które mogą dać piękno każdej kobiecie, a także przywrócić zdrowie. Od rozrywki, nurkowania, karmienia ryb i żółwi, różnych programów animacyjnych, tematyczne wieczory, a także różne zajęcia dla dzieci są bardzo popularne. Dla nich jest szczególne podejście, ponieważ wyspiarze bardzo lubią dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, hotele Malediwów są bardzo uprzejmi i profesjonalni, a wskazówka jest bardzo warunkowa.

Niektóre hotele oferują trzy posiłki dziennie. Należy zauważyć, że kuchnia wyspy jest nieco specyficzna i niezwykła dla rosyjskiego żołądka. Więc tutaj nie ma znanych rosyjskich zup, ale są ich odpowiedniki warzyw, które często mają konsystencję puree. Owoc, co do zasady, w obfitości. Podczas gotowania mięsa i ryb, kucharze Malediwów używają minimum przypraw, preferując naturalny smak produktu. Ale lody tutaj są przede wszystkim chwałą, nikt z Baskin Robbins z nim nie może być porównany! Z deserów nie da się oderwać.

Zwykle hotele Malediwy są sprzątane przez pokojówki przynajmniej dwa razy w tygodniu, a za dodatkowy dolar za herbatę również figurują w łóżku. Częstotliwość czyszczenia zależy od klasy obudowy, ale w każdym pokoju codziennie wymieniana jest ręcznik. Aby rozwiązać problem piasku na podłodze, zwykle przy wejściu są małe pojemniki z wodą, aby spłukać nogi.

W większości przypadków opinie hoteli Malediwy są pozytywne. Wynika to z wysokiego poziomu obsługi, wyposażenia technicznego i uprzejmego podejścia do każdego turysty. Więc hotel ADAARAN SELECT MEEDHUPPARU 4 *, gdzie małe domy są urządzone w stylu kolonialnym, zasługują na wielką i oddaną miłość podróżnika . Łazienki nie są w pokoju, ale jest prysznic pod otwartym niebem, widok z okna wychodzi na ocean, pokój wyposażony jest w telewizor z kanałami rosyjskimi. Pokojówka przychodzi dwa razy dziennie, aby wyczyścić pokój, na terenie jest salon SPA, choć dla Malediwów jest to powszechna praktyka. W restauracji hotelu kuchnia, podobnie jak na całej wyspie, jest nieco specyficzna, ale nadal dobrze wykonana. Ogólnie wrażenia tego miejsca mogą pozostać pozytywne dla większości turystów, ponieważ ewentualne braki w części ekonomicznej są bardziej niż rekompensowane serdecznym przyjęciem i doskonałym poziomem obsługi personelu.

Część ujemnych pozostałości z tymi, którzy zakwaterowali się w niedrogich pokojach. Te hotele to ADAARAN CLUB RANNALHI 4 *, na przykład położony w gęsto zabudowanym terenie. Jego nieszczęsna lokalizacja znacznie wpływa na jakość odpoczynku gości. Tak niedrogie bungalowy mogą znajdować się w niewygodnym miejscu do pływania, na przykład niedaleko tamy. Tutaj bardzo często można znaleźć małe wady w pokoju w postaci przeciekającego prysznicu, na przykład, które szybko eliminują personel hotelu. Koszt mieszkania zależy od jego położenia względem oceanu.

Wielu turystów, którzy odwiedzili hotele w Malediwach, są bardzo szczęśliwi. Niesamowite piękno przyrody, bezgraniczny ocean, prawie cały rok słońce, być może, nieliczni pozostaną obojętni. Jechać na wyspy, trzeba zapoznać się z kulturą lokalną, odwiedzić sklepy, skosztować krajowych potraw i nurkować na dnie oceanu. Malediwy nie zawiodają swoich gości, ale wręcz przeciwnie, przyciąga ich, na zawsze pozostając w sercu każdego gościa.