804 Shares 7903 views

Headhunter headhunter jest … – opis zadania, obowiązki i charakterystyka

Kto jest hedhanterov? Co on robi? Jest to zawód, który pojawił się stosunkowo niedawno. Headhunters – pracownika w pracy, których obowiązki obejmują poszukiwania odpowiednich kandydatów spełniających wymagania klienta (pracodawcę). Praca zawiera wybór najlepszych kandydatów w wywiadzie o zatrudnianiu i omówić kilka kwestii z nim związanych. Ten rodzaj rekrutacji agenta, który ma szeroki zakres uprawnień.


"The Bounty Hunter"

Kto jest hedhanterov? W języku angielskim słowo tłumaczone jako „łowcy nagród”. I rzeczywiście, wśród obowiązków zawodu jest poszukiwanie najbardziej odpowiednich specjalistów do niektórych pozycjach. Główną umiejętnością jest umiejętność rozumienia ludzi.

Profesjonalne headhunter – jest to doskonały komunikator, który jest w stanie zdobyć zaufanie ludzi. On jest przekonujący, wytrwały i cierpliwy w tym samym czasie. Headhunters – pracownik, który stwarza wrażenie inteligentnego człowieka, który wie, jak radzić sobie z presją. Jest to elastyczny, elastyczne i dojrzała osobowość, a także utalentowany negocjator, posiadające dobre zdolności organizacyjne i umiejętności administracyjnych.

rekruter wykonawczy

Headhunters – korporacja lub indywidualne, które świadczy usługi kadrowe zatrudnienia. Jest zatrudniony w firmie, aby znaleźć osoby, które spełniają specyficzne wymagania pracodawcy. Innymi słowy, rekruter wykonawczy do czynienia z selekcji kandydatów na podstawie ich poziomu umiejętności, a tym samym przyspieszenie procesu rekrutacji między pracodawcą a potencjalnym kandydatem.

Headhunter: opis stanowiska

 • Opracowanie i wdrożenie strategii skupionej badawczego.
 • Badanie klientów firmy, konkurencji i rynku.
 • Śledzenia i identyfikacji potencjalnych kandydatów za pośrednictwem różnych kanałów.
 • Kwalifikacja kandydatów.
 • Trzymając poufnych rozmów, kolejne sprawdzanie poprawności danych.
 • Przygotowanie krótkiej listy kandydatów.
 • Późniejsza praca z klientami i pomoc w procesie adaptacji.
 • Posiadanie swoistością w określonym obszarze (oddział specjalizuje się lub biura) wiedzy.
 • Prace badawcze.

Czego można oczekiwać od headhunter zawodu?

Praca jest głównie charakter biurowy, ale w tym samym czasie, niektóre spotkania z klientami i rozmowy z kandydatami mogą odbywać się poza biurem. Headhunter – jest konsultantem w zakresie zatrudnienia, które specjalnie angażuje organizację. To może być freelancer. W każdym przypadku powinno być specjalistą, który posiada wiedzę w danej dziedzinie. Wyjazdy w ciągu dnia pracy może być wymagane dla spotkań z klientami. Zdolność do pracy za granicą, jeśli chodzi o przemyśle turystycznym i dużych firm, które mają oddziały zagraniczne.

Działając Recruiter wykonawczy

 • Rozwiązanie problemów kadrowych poprzez przyciąganie i oceny kandydatów do pracy.
 • Doradza menedżerom na temat personelu.
 • sterowanie ruchem i przygotowanie programu stażowego.
 • Praca ze źródeł, takich jak instytucje edukacyjne, agencji zatrudnienia i rekrutacji, mediów i stron internetowych, które zajmują się udzielaniem informacji o poszukujących pracy i potencjalnych kandydatów na niektóre stanowiska.
 • Badanie opisów stanowisk pracy i poziomu szkolenia.
 • Przyciąganie kandydatów poprzez umieszczenie ogłoszenia o pracy.
 • Określenie kwalifikacji wnioskodawcy w trakcie rozmowy, analiza odpowiedzi oraz walidacji danych.
 • Organizacja wywiadów pracy (jeśli niezbędne pytania dotyczące podróży, zakwaterowania, posiłków, grup wsparcia lub poszczególnych kandydatów).
 • Uważnie studiując CV headhunter i ocenia kandydatów według wymagań pracy.
 • Wywiadów z kandydatami na spójny zestaw kwalifikacji.

Jakość profesjonalny headhunter

Headhunter zawód polega na głębokie zrozumienie procesów rekrutacyjnych, doskonałą wiedzę i skupić się na warunkach rynkowych, trendów i najlepszych praktyk. Ważne cechy to przedsiębiorczość, zdolność do skutecznego negocjowania, zdolność do obsługi wielu priorytetów, zdolność rozwiązywania problemów, ambicję i determinację, wytrwałość i pewność siebie. Ważne jest również praca zespołowa i kreatywność.

Kto jest headhunter?

Jak to słowo jest tłumaczone, recenzowana powyżej. Porozmawiajmy, jaki rodzaj zawodu headhunter? Co on robi?

Ten specjalista, który działa jako pośrednik między potencjalnym pracodawcą a pracownikiem. Headhunter ma zwykle do czynienia z profesjonalistami o wyższym poziomie. W tym czasie, jak zwykły rekrutację zaangażowanych w wybór tych kandydatów, które same są zajęte w poszukiwaniu pracy, headhunter ma do czynienia z zaawansowanymi wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają i tak wielu innych lukratywnych ofert.

Czasami zadanie „Bounty Hunter” jest bardzo cenna, aby zachęcić pracowników do ich stronie. Na pierwszy zwraca uwagę headhunter wznowić? Przede wszystkim informacje, które opisuje wnioskodawcę jako specjalista najwyższej klasy w danej dziedzinie. Mile widziane również doświadczenie w wymaganym specjalności.

hypostasis headhunter

 • Dyplomata i psycholog – kto ma dar przekonywania i widzi człowieka na wylot.
 • Sprzedawca i analityk – ktoś, kto sprzedaje nie tylko swoich towarów, ale również markę organizacji, a także analizuje rynek pracy i jego aktualnych trendów.
 • Marketer i komunikator – ktoś, kto jest w stanie zdobyć serca i umysły właściwej osoby przez wiele technik, w tym nie do końca szczery.
 • Radca – ten, na którego rekomendacja słucha nawet kadry kierowniczej, jak to jest skuteczne dostarczanie headhunter generuje strukturę kadrową wysokiej jakości na najwyższym poziomie.

Headhunter, jeśli chodzi o prawdziwych profesjonalistów, muszą mieć systemy myślenia i zdolność do analizowania danych i wyciągania wniosków. Często jest to sfera techniczna specjalistów wiedza są doskonałe „Headhunters”, w przeciwieństwie do nauk humanistycznych.

Jednak tylko wiedza techniczna nie jest wystarczające. Ważną rolę odgrywa intuicja, talent i wyjątkowy komunikator wglądu psychologa. Również podstawowe cechy osobiste headhunter powinna być śmiałość, asertywność, silna wola. Tylko posiadanie go cały arsenał wojskowy, można go „polowania”.