193 Shares 9531 views

9 zawodów, którzy lubią miłośników książek

Jeśli lubią książek, jest prawdopodobne, że chcesz włączyć czytanie w ich codziennej pracy. Oto dziewięć praktycznych zawodów, którzy będą wdzięczni za każdą bibliofil.


blogger

Blogowanie może być świetnym kariery dla tych, którzy lubią czytać. Jeśli specjalizują się w coś konkretnego, to prawdopodobnie Przeczytałem wiele artykułów i książek związanych z tym tematem, aby lepiej ujawnić wszystkie jej boku.

Opracowanie wpisu na blogu – to nie jest to proste zadanie, więc najlepiej jest nie spieszyć, aby rzucić swoją pracę merytoryczną. Jedną z opcji – zapisu już hiper blogu lub stronie internetowej, która specjalizuje się w kwestiach ważnych dla ciebie.

pisarz

Każdy, kto lubi czytać książek innych autorów, może łatwo być inspiracją do tworzenia własnych. Oczywiście, w celu znalezienia sukces w tej dziedzinie jest niezwykle trudne, zwłaszcza bez komunikacji i finansów. Jednakże, istnieje wiele platform internetowych, które pozwalają na publikowanie swoich prac w formie elektronicznej, a potem, kto wie? Jeśli wiesz, jak pisać, sukces nie jest daleko, a zawód pisarza może stać się głównym źródłem dochodu.

bibliotekarz

Myśląc o pracy, która jest odpowiednia dla miłośników czytania, nie można zapomnieć o bibliotece. Choć nie będzie w stanie spędzić cały czas z książką, jest to zdecydowanie jeden kariera gdzie będziesz mógł podzielić się swoją miłością do czytania z innymi. Ponadto, zawsze będziesz mógł czytać wiadomości.

wydawca

Jeśli jesteś wydawcą, jesteś integralną częścią procesu tworzenia książki. Państwo bierze udział w doborze rękopisów do druku, szacunków i dostosowując je do komunikowania się z innymi wydawcami i autorami książek. Co może być lepsze dla knigomana?

Pracownik firmy, która zajmuje się książkami

Obecnie istnieje wiele firm zajmujących się dystrybucją książek, publikacji oraz public relations, na przykład Goodreads i Amazon. często pracują w takiej firmy może wymagać, aby spędzać czasu pracy czytanie książek.

Właściciel księgarni

Jeśli pragną rozpocząć własną działalność i połączyć to zobowiązanie ze swoją miłością do czytania, może warto pomyśleć o aby otworzyć małą kawiarnię księgarni lub biblioteki.

Agent literacki

Agent literacki zazwyczaj działa jako łącznik między autorem a wydawcą. Zasadniczo środki reprezentują interesy twórców i pomoc w negocjacjach, umów, porozumień i płatności. Bardzo niewielu wydawców są skłonni oceniać rękopis bez właściwej reprezentacji ze strony pisarza.

nauczyciel literatury

Podziel się swoją miłość do czytania z młodego pokolenia, zaangażowanych w nauczanie swoją ulubioną dyscyplinę. W zależności od kierunku studiów i programów, często można pracować na własnych zasadach i jest w stanie stworzyć program i analizować niektóre z jego ulubionych utworów z uczniami, którzy mogą zaoferować świeże spojrzenie i nieoczekiwane perspektywy zna historia.

redaktor

Obowiązki redaktora, czy to w książce, gazety, czasopisma lub wydawców internetowych, polega na tym, aby przejść nad wykonanej pracy, edytować i poprawić go. Czytanie jest ważnym aspektem zawodu, tak że każdy bibliofil będzie rozwijać się w podobnym środowisku!