847 Shares 2615 views

Firma „ARAN”: Odpowiedź na pracowników

Tak, dziś postaramy się z Tobą skontaktować, aby dowiedzieć się, jakie firma otrzymuje „Aran” informacje zwrotne od swoich pracowników jako pracodawca. Ten czas jest bardzo ważny. Specjalnie dla potencjalnych nowych pracowników. Po tym wszystkim, tylko ci, którzy współpracowali z firmą, można powiedzieć, co stanie się w nowej ramce rzeczywistości. I historie danych są również w stanie wpływać na decyzje o zatrudnieniu. Nie myśl, że „Aran” odpowiedzi pracownicy zarabiają tylko dobre lub złe. Przeciwnie, mogą one być nazywane mieszane. Po tym wszystkim, każdy pracodawca ma swoje zalety i wady. Spróbujmy dowiedzieć się, co Corporation.

Linia działalności

należy zacząć od definicji działalności firmy. Obecnie odgrywa dość dużą rolę dla każdego pracodawcy. W tym sensie „ARAN” feedback otrzymał bardzo dobre. Po tym wszystkim, mamy do czynienia z dużym przewoźnika.

Co ona robi? Dostawa i transport towarów o różnych rozmiarach w całej Rosji. W rzeczywistości usługi te są bardzo popytu. A zatem godne konkurenci „ARAN” praktycznie nie istnieje. Jednak pomimo tego faktu, opinie o firmie pozostają niejednoznaczne. Dlaczego tak się dzieje? Jest to kolejny oszuści, które są hodowane na całym dla pieniędzy?

od klientów

Wcale nie. „ARAN” Opinie o firmie ze strony klientów bardzo dobrych. Większość z nich kładzie nacisk na pracę szybkie i wysokiej jakości, a także humanitarne ceny. Ponadto, nie można nie wspomnieć o szacunku dla zaopatrzenia w Gruzji. Oczywiście, jest to korzystne dla ratingu spółki.

Tylko jeśli mówimy o personelu, nie są one bardzo zadowolony pracodawca. A potem są niektóre z ich powodów. O nich dowiemy się później. Ale nie od razu zastraszani i zrezygnować z pracy. Po tych wszystkich pozytywnych aspektów w „ARAN”, przeglądy, które badamy, jest również wystarczająca. Spójrzmy na tej korporacji ze wszystkich stron i próbować wyciągnąć wniosek o jego integralności.

Praca

Predlagemy zakres wolnych miejsc zatrudnienia – ważny punkt. Jest bardzo często zwracać uwagę na potencjalnych pracowników zanim jeszcze zapisać się na rozmowę. A jak są rzeczy w naszej firmie?

„Aran” Liczba pracowników w planie otrzymuje bardzo pozytywne. Po tym wszystkim, to firma transportowa zatrudni i truckers i dokerów, a kurierzy i menedżerów telefon mobilny. Ale w ogóle, to nie jest trudne do odgadnięcia, to wszystko zwykła praca.

kierownicze wydają się być zajęte. A tam jest rotacja pracowników jest minimalne. Niemniej jednak, skarżące podkreślają, że „ARAN” to naprawdę możliwe, aby odebrać pracę. Nawet jeśli początkowo nie było jej znaleźć. Do stanowisk kierowniczych, oczywiście, nie można liczyć, ale tutaj jest miejsce na pewno zwykły robotnik podyschut.

wywiad

Jeśli zdecydujesz się znaleźć pracę w korporacji, to pierwszą rzeczą do twarzy – wywiad. Obecnie przedmiotem zainteresowania wielu. Ale tu firma „ARAN” Personel robi całkiem dobre recenzje.

Dlaczego tak? Po pierwsze, w biurze, w którym zostaną zaproszeni, w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Atmosfera tutaj jest naprawdę do rozmowy.

Po drugie, sam proces dialogu odbędzie się najprawdopodobniej bez zbędnego stresu. W niektórych miastach może czasami czuć pewną arogancję ze strony menedżerów rekrutacji. Tylko takie przypadki tłumić bardzo szybko. W ogóle, cała rozmowa idzie dobrze. Opisuje proces pracowników.

Po trzecie, jeśli nie masz pracy, to nie będzie problemu. Wszystko powiedzieć i napisać sami. Również Transport Company „Aran” informacje zwrotne od pracowników o wywiad dostaje wielkie za to, co mówią o pracy i odpowie na wszystkie pytania. Oznacza to, że można dowiedzieć się od razu, co czeka cię w pracy. Taka chwila jest nieobecny w większości firm.

obietnice

Dalej – obiecuje korporację. Po tym wszystkim, atrakcyjnych ofert uczynić nas interesuje zatrudnienia. I tu „ARAN” Opinie kierowców i innych pracowników dostaje również dobre. W tym sensie, że zarządzanie oferuje bardzo ciekawe warunki płatności, a przepływ pracy w ogóle.

Na czym to polega? Fakt, że mówisz znormalizowanego wykresu dnia pracy, wyższe płace, premie, płatne wakacje i chora. Nie należy również zapominać, że „Aran” gwarancje dla wszystkich swoich pracowników do zapłaty „białe” schemat. Brak koperty! Tylko uczciwa płaca, ale nie mały. Oczywiście, to wszystko zrobić, aby zatrzymać potencjalnego pracownika firmy. To o niej i powiedzieć pracownikom, które stały się częścią „Arana”.

harmonogram

Tylko w tym, być może, wszystkie wyjątkowo dobre korporacja kończy. W rzeczywistości może cię zawieść. I pierwszą rzeczą, która jest często (ale nie zawsze) pracownicy skarżą – to harmonogram.

Mamy przeprowadzki jest znormalizowana – od 8:00 do 20:00. A reszta personelu – nie. Jedynymi wyjątkami są spacery kurierów. Pracują w systemie zmianowym, które wybrały zatrudnienia (2/2, 3/2, 5/2) w godzinach od 9:00 do 18:00. Tak, „wyjątkowe” pracowników pod względem dni roboczych miał dobrą opinię.

Ale, na przykład, firma „ARAN” Opinie kierowców i menedżerów w telefonie odbiera zdecydowanie najbardziej pozytywne w tej dziedzinie. Wszystko to ze względu na fakt, że dzień pracy nie jest znormalizowana. Tak, i to jest niemożliwe, aby przewidzieć, kiedy się spodziewać wyjścia. Po tym wszystkim, tego rodzaju przerw większość pracowników w organizacji „pływające”. Jako takie, nie ma przerwy na lunch. I, jak zapewnia nas przez wielu muszą pracować 12-15 godzin dziennie. Zgadzam się, to nie jest to, co obiecał w wywiadzie.

gwarancje socjalne

W następnej chwili, co powoduje mieszane uczucia – jest to pakiet socjalny którym obiecywano. Szczerze mówiąc, nie ma „ARAN” recenzuje praca sprawia, że na całej dobra. Chociaż pewne niedociągnięcia w systemie są dostępne.

Na przykład, wielu twierdzi, że wypłata urlopu i chorobowego tu obecna, ale z opóźnieniem. Płatności nie mniej przyjść obiecał, tak późno. Drobiazg, ale nadal nieprzyjemne.

Dla wielu nie ma przerwy na obiad, który jest przewidzianą do każdego pracownika. Tylko tu, na przykład, kierowcy nikt nie kontroluje. I mogą zrobić przerwę na lunch w dowolnym czasie dogodnym dla nich.

Jeśli chodzi o wypłaty macierzyński – Tutaj też nie wszystko jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Na przykład, jeśli pracuje w korporacji, to faktycznie płacić pieniądze potrzebne. I bez żadnych opóźnień. Ale młode dziewczyny, które dopiero będzie mieć dzieci, w prawdzie, w „ARAN” bez zysku. I kobiety w ciąży też. Tak, że czasami popycha niektórych. Jednak, zgodnie z pracowników, nie ma podstępu. Będziesz nawet podczas wywiadu być informowany o tej funkcji.

płaca

Firma „ARAN” (Moskwa), informacje zwrotne od pracowników w zakresie płac nie uzyskać najlepsze. Podobnie sytuacja wygląda w innych miastach rosyjskich. Ale dlaczego tak jest?

Problemem jest to, że podczas pracy w określonym położeniu jesteś obiecał 35 000 rubli pensji. Ale, jak się okazało, „białej” płace będzie nie więcej niż 10 000 rubli. Wszystko inne – jest „szary” płace. W rzeczywistości, można zagwarantować, płace w kopercie. Na stabilnych zarobków takie działania nie są podobne.

Plus, czasami jest oszustwo w obliczeniach. Na przykład, często zdarza się sterowniki. ogłosić, że wartość zamówienia jest kilkakrotnie niższa niż w rzeczywistości. Okazuje się, że różnica bierze się z samego lidera. Nie bardzo ładne, prawda? Jednak to nie jest tak częste.

Ale tutaj na licznych opinii, płacisz zaliczkę lub opóźnienia płatności. W niektórych przypadkach, można zamknąć oczy i na „szarych” płace, a niektóre szum, czy wszystkie elementy są dokładnie na czas.

warunki

„ARAN” dostaje straszne opinie są często ze względu na warunki pracy, które firma oferuje swoim pracownikom. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy są stale pracuje w biurze lub magazynie. Kierowcy i koparki bagaż do kurierów w tym sensie szczęście.

Jeśli wybierzesz pracę, która nie wymaga dużo ruchu, a następnie dostać gotowy do urządzeń sanitarnych, zaduchu i wilgoci i trochę niewygodne pomieszczeń. Opisuje pracę personelu w biurze.

Ale na samochody i pieszych lepszych warunkach. I szczęście kierowcy tutaj więcej niż ktokolwiek inny. Zwracają uwagę, że ruchy nie mają nadzoru. Oznacza to, że można łatwo i po prostu iść do oficjalnego samochodu dla jego działalności, a następnie powrócić do trasy. Najważniejsze – że zadanie zostało przeprowadzone w określonym czasie.

Tak więc, jak widać, „ARAN” (firma transportowa) pracownikom informacji zwrotnej na temat ich pracy zarabia mieszane. I to jest bardzo trudno doradzić coś o zatrudnieniu. Jest to każda jednostka decyduje za siebie. Na początek rozważyć plusy i minusy firmy i dopiero wtedy wyciągnąć wnioski. Jednak jeśli spojrzymy na statystyki, nawet drobne wady i niedociągnięcia zmusić ludzi do pisania negatywną opinię. I to zniechęca nowych pracowników.