842 Shares 1792 views

Gratulacje dla chrztu

Urlop zimowy Chrzest jest jednym z najstarszych świąt chrześcijańskich, jest lubiany przez nas poslenovogodny zimowy wieczór. Chrzest oznacza narodziny Zbawiciela – Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Więcej szczegółów znaleźć można w Biblii. Gratulacje dla chrztu są różne – można napisać SMS, wysłać pocztówkę do innego miasta lub spalić videopismo i wysłać go e-mailem. Gratulując jego najbliżsi z wielkim świętem Chrztu Pańskiego, mamy zatem dać matce ludzie wiedzą, że nie jesteśmy obojętni na ich los, życie, i że zawsze będziemy o nich pamiętać i zawsze gotowy przyjść im z pomocą.

Gratulacje dla chrztu – A jasne pozdrowienia dla wszystkich miłośników życia. Wszyscy, którzy wierzą w naszego Zbawiciela, wszyscy, którzy są skłonni do pokuty za swoje grzechy i wierzą, a te grzechy oczyszczone. Z chrztu każdy rok pogratulować wszystkich tych, których dom drzwi są otwarte na miłość i światło!

Niech zawsze, każdego dnia, każdej minuty Bóg chroni i wszystkich swoich bliskich od wszelkich przeciwności niepowodzeń i chorób. W tym wielkim dniu, pogratulować innym ze świętem chrześcijańskim, a sami w odpowiedzi na odbieranie gratulacji z chrztu, brać i dawać mu ciepło, a świat się ostoi, choć i jeden dzień trochę jaśniejsze, lepiej i Kinder. Niech to święto będzie punktem wyjścia dla wszystkich zwycięstw i wielkich osiągnięć!

Gratulacje dla chrztu, kilka opcji

Proza (doskonałe dla wiadomości SMS)

1. „Niech radość z tego wielkiego święta obejmuje cały smutek i żal za grzechy i inne doczesne kłopoty! Szczęśliwy Wielki Chrzest”;

2. „Przyjaciele, W tym świętym wakacje niech każdy z was w moim sercu jest miejsce dla miłości, ciepła i przebaczenie! Woda święcona niech zmyje ciężki ciężar codziennych trosk i niepokojów! Zachować czystość swoich intencji i otwarte serce w serii nowych szczęśliwych dni od nowa już w nowym roku, życzę, aby ten dzień, wasze domy są otwarte dla rodziny i przyjaciół, a wszyscy, którzy przybyli tam było miejsce przy stole bankietowym i doroe słowa! Wesołych świąt! "

Istnieje wiele zabawnych pozdrowienia z chrztu. Jeśli chcesz podarować w zimowy dzień w pobliżu świetnym nastroju, przygotować dla nich specjalną okolicznościową zabawy. Oto, na przykład, jest (w wierszu) można otrzymać dziewczynę lub siostrę:

Żałuję, że twoje życie jest bajką wydawało,
I tak szybko, jak to możliwe, wszystkie marzenia,
Po tym wszystkim, zasługują na to wszystko,
I chcę być ja zawsze cię kochałam.
Niech będzie na swój sposób jasny,
Zdrowie i niech będzie.
Życzę radości, nadziei i miłości,
Twoje prace były zawsze udane.
Niech twoi przyjaciele nieskończenie zrozumieć
Iw pracy, iw ogóle całym szacunkiem.

Jak pogratulować na chrzciny dziecka? Po chrzcie dziecka w tym samym dniu, można mu pogratulować, przekazanie rodzicom pocztówkę z miłymi słowami. Gratulacje dla chrztu dziecka: (przykład)

Przekazywana (odbyło się), który trzykrotnie Komunii świętej
Dowiedziałem (poznawczy) i jesteś sakrament chrztu,
I w rytualnej ablucji w
Twoja dusza przeszła oczyszczanie.
Niech Bóg pomaga we wszystkim
Od teraz będzie on w samym sercu mieszka twoi,
Jak w przypadku każdego jasny dzień
W swoim błogosławieństwem!

Albo inna opcja:

W dniu chrztu dziecka
Chcę Ci życzyć,
Wyłącznie najlepsze, najważniejsze –
Nigdy kłopoty i udręki nie wiem!
Szczęście wam wszystkim, miłość i radość,
Niech Twoja rodzina rośnie,
Życie po prostu prezentuje i słodycze,
Istnieje tylko dobrymi przyjaciółmi!

Więc spojrzał na opcje gratulacje z okazji Epifanii, i chrztem dziecka! Można nawet wymyślić jakiś wiersz, ponieważ każdy człowiek jest o wiele ładniejszy, aby otrzymać dar coś niematerialnego, ale wykonane lub napisany od serca i od serca.