124 Shares 6385 views

Gratulacje koleżanek w rocznicę 55 lat: przykłady

Długo oczekiwany i lubiany wakacje – to urodziny! Chciałbym otrzymywać prezenty, aby usłyszeć miłe słowa i komplementy! Ale dać to wszystko przyjemne potrójne. Ale nie wszyscy mają sztukę krasomówstwa i można powiedzieć właściwe słowa. Urlop w pracy – to świetny pretekst, aby zbliżyć się z pracownikami i baw się z serca. Prezentowane pozdrowienia koleżanki w rocznicę 55 lat w nietypowym formacie. Niech to nie będzie banalne tosty, zorganizować pokaz!


honorowy złoto

Powiedzieć ładne urodzinowe życzenia – prawdziwą sztuką. Banalne życzenia zdrowia i szczęścia, nie ma już znaczenia. Zorganizować bohater okazji ceremonii nagrody! To musi być zrobione w środku strony, jeśli ma to miejsce. Ale jeśli uroczystość nie będzie koniecznie wybrać na pół godziny w czasie przerwy obiadowej i powiedzieć gratulacje koleżanki w rocznicę 55 lat, z całym zespołem. Aby nadać smak, można zakupić w sklepie monety wykonane z czekolady i humorystycznymi komentarzami do przekazania ich na urodzinach dziewczyny.

ceremonia

Przewód powinien być ubrany w elegancki strój wieczorowy, ceremonia odbędzie się w dostarczaniu „Oscar” stylu. Trzeba czytać w uroczystym głosem, za który przyznano medal i zawiesić go na szyi bohaterem dnia.

  • „Ta nagroda dzisiaj prezentujemy luksusowe kobietę o jej silnej chęci do pracy, chętnie plany za pozytywny, że nalicza wszystko się w tym budynku!”
  • „Medal przyznawany jest za terminowość i szacunku dla czajnikiem elektrycznym w porze lunchu!”
  • „To złoto zawieszony na szyi z najbardziej pracowitych naszej firmy! Na zdolność do przyjaciół, aby pokazać współczucie i niezdolność do odwołania plotek! "

Takie gratulacje dla koleżanek w rocznicę 55 lat, jak wszyscy, bez wyjątku. Pysznym medale mogą być zapisywane w pamięci!

flora prezenty

A bukiet kwiatów – jest stałym symbolem uroczystości. Zwłaszcza tych uruchomiliśmy jak kobieta. Po zapachu ulubione kolory uplifting i niezwykły bukiet konstrukcja cieszy oko przez wiele dni. Daj kwiaty w pięknym Birthday Girl koniecznością. Jest tak miło dostać wspaniałe dary flory i usłyszeć miłe słowa w adresie!

Oczywiście, aby przedstawić symboliczny bukiet pięćdziesiąt pięć róż – jest to gest, który nie może sobie pozwolić na jeden. Można włączyć wyobraźnię i stworzyć własne dzieło kolorów i akcesoriów. Sprzedam piękny bukiet ulubionych kwiatów i trochę urodziny dziewczynka priukraste ją pięćdziesiąt pięć różnokolorowych wstążek. Mogą być one związane w piękny łuk i zszywacz do dołączenia do pakowania lub owinąć wokół łodygi kwiatów. Przekazania ich urodzinach dziewczyny i powiedzieć gratulacje nietypowe dla koleżanek na rocznicę.

Która uderzyła rocznica!
Jesteś dla nas wszystkich przykładem!
Tak piękny, młody,
Inteligentne wychowanie w całości.

Zauważyliśmy, przez długi czas:
Od ciebie pochodzi właśnie na przodzie.
Weź to jako dar kwiatów,
Są piękne i delikatne.

I te wstążki – symbol szczęścia,
Że życie nie była zła pogoda.
Każdy z nich – żył jako rok,
Tylko szczęśliwy, bez przeciwności.

Taśmy dokładnie 55,
Jest to bardzo łatwe do policzenia,
To skromna liczba.
I dalej – życie na płótnie,
Niech to będzie kolorowy!

Bardzo przyjemne być takie pozdrowienia dla koleżanek w rocznicę 55 lat w wersie. Linie te mogą być zapisywane na pięknej karty i przedstawić go wraz z wieloma pamięci!

słodki cud

Żadna ze stron nie jest kompletna bez wspaniały pyszne ciasto. Ale na cześć rocznicy, można pokazać oryginalność i starają się zaskoczyć pracownika. Cupcakes – to małe placki w pięknym jasnym opakowaniu papieru. Takie ciasta jasny korzystne spojrzeć na wysokim stojaku, w formie stożka, ostrosłupa lub kilku obwodów. Ponadto, są one bardzo wygodne do jedzenia, nie trzeba dodatkowych brudne naczynia i sztućce.

Dobre słowa

Zrobić lub upiec własne babeczki tyle, ile lat wyznacza urodzinach dziewczyny. Umieść te wspaniałe babeczki na pięknym stojaku i włóż jedną małą świecę. Mogą ozdobić puder, owoce, jagody, marmolady lub marshmallows. Takie gratulacje koleżanek w rocznicę 55 lat, z pewnością nikt nie będzie obecny!

Słodkie babeczki – po prostu uczta dla oczu,
To jest zbyt dobre do jedzenia to uczta!
Hero of the Day, z okazji urodzin!
Chcemy życzyć
Nie być podporządkowane roku.
Jesteś jak motyl, trzepotanie,
Wszyscy inspirować.
Szybko zdmuchnąć świece
I chęć uczynić.
Nagle okazuje, zaufanie,
Drzwi otworzyły cud szybko.
Niech życie będzie tylko radość,
A na stole pyszne słodycze!
Najlepszy wiek 55 lat,
Można pracować, spać, chodzić,
Z wnukami do gry i udać się do urzędu stanu cywilnego,
Wszystko obkolesit kraj.
Ci cieszyć się życiem w pełni,
Jest więc jeszcze jesteś młody!

Bardzo zabawne i wielka potrzeba, aby uczcić rocznicę 55 lat staruszka. Gratulacje dla kolegi, menu Skrypt – wszystko trzeba wziąć pod uwagę wcześniej, ponieważ aby dać radość i zabawę tak piękny! Można zorganizować konkursy, quizy, pozwalając publiczności, a odkryte gier. Przygotuj szczególnie wybitnych osobistości mały prezent.

Grać, akordeon!

W tym pomyślny dzień jako rocznicę, trzeba bawić się z całego serca, a w pełnym zakresie. Skromny Tea Party nie nadaje się do takiej okrągłej daty, jak dwa Pyaterochka! Starają się rozbawić dziewczynę urodzinowe do łez Śpiewaj jej dziarski ditties! Ta akcja potrwa kilka kolegów z przyjemnym głosem. Uczyć ditties, krawat kolorowe chusty. I dźwięki akordeonu Śpiewaj Gratulacje koleżanki w rocznicę 55 lat!

Och, dzisiaj jest dzień, który,
Grasz mój akordeonie.
Pietrowna, 55,
Malinka dojrzały jeszcze raz!
I rumieniec i smukły,
Dance'll idź sobie!
Życzymy szczęścia,
Dzieci, wnuki, koledzy!
Niech będzie w życiu wszystkich pięciu,
Z okazji urodzin!
Chór chce powiedzieć!
Jesteś tylko kolega klasy,
Uratowany, prikroesh nas!
Teraz pójdziemy do kawiarni,
Twoje zadanie polega na stole!
To jest żart, nie gniewaj się,
Lepiej w tańcu zacznie się kręcić!
Wiele w życiu widziałem,
Ale to pierwszy raz.
Na pięćdziesiąt pięć lat kurek
Wygląda klasę!
Śmiech, oczy spalanie,
tłum fanów są!
Co to za cud,
Wyglądasz tak pięknie!
Wszystkiego najlepszego, kochanie
Jesteś bardzo droga do nas:
Cały dzień jesteśmy razem wszystko
W dużej zgranym rodziny!

Takie wesoły ditties doprowadzi urodzinach dziewczyny do pełnej rozkoszy. Co najważniejsze, dużo entuzjazmu i artyzm!

pogoń

Gratuluję obchody winowajcą w niezwykły sposób. Jego urodziny będzie ona musiała znaleźć się w małej przestrzeni. Quest – wielki rozrywką dla ludzi w każdym wieku. Ale znacznie skomplikować zadanie nie jest konieczne, ponieważ dzisiaj ten uroczysty dzień. Na urodziny dziewczyna przyjść do pracy jest, aby dostać się w ręce kopercie pismo wskazujące, które jest następujący. Tak, krok po kroku, Hero of the Day znajdzie swój show. Można myśleć o trochę trudne zadań, zagadek i łamigłówek. W swoim ostatnim liście do być szczere gratulacje dla koleżanek w rocznicę 55 lat w prozie.

  • „Drogi i kochany Maria Pietrowna! Ty – wspaniałym człowiekiem z lekkim sercem i ostrym umyśle! Dziś poszukiwanie Państwo rasschelknuli jak orzechy! Z okazji urodzin! Bądź tą samą kobietę promieniowania, miły, sympatyczny i piękne! Twoje życie nie było, a teraz cieszyć się nim, każda chwila po południu! Może szczęście cię ścigać, sukces zawsze będzie tam, ale szczęście nie jest po prostu odkleić! Happy Anniversary, drogi i kochany kolega! "

Te wzruszające słowa docenią przeznaczenia. Niezwykłe życzeniami w postaci dążeniu zostanie zapamiętany na długie lata!

cenionych dane

Pięćdziesiąt pięć lat – to duża część życia każdego człowieka. Z każdym rokiem ludzie zaczynają doceniać coraz bardziej z każdym dniem. Więc nie skąpić na dobre słowa i życzenia na urodziny dziewczynki. Wypełnij go komplementami i kwiatów. Niech czują się potrzebne i ważne dla wszystkich pracowników. Zorganizować świąteczną imprezę konkursy, skecze oraz tańce. Niech to nie będzie trwało długo, ale będzie pamiętał przez całe życie. Wybierz najlepsze komplementy dla koleżanek w rocznicę 55 lat!

Hero of the Day Przygotuj ogromny bukiet kwiatów, ma jasny obraz. Ta data powinna być sprawowana wspaniale!

Urodziny – biggie
596 shares 7742 views
176 shares 1457 views