821 Shares 1464 views

Co jeśli VKontakte zablokowane ze względu na spam?

Ostatnio dużo ludzi zapytać, odpowiedź na pytanie „Jak odblokować stronę, jeśli zablokowane VKontakte za spam.” Jest zwykle wysłał wiadomość, w której chcesz wysłać SMS na określony krótki numer. A po tym wysłania będzie odblokować kod. Ale to nie musi, a nawet nie można wysyłać żadnych wiadomości na adres. Jeśli są blokowane w kontakcie z powodu spamu i poprosić o wysłanie wiadomości SMS, oznacza to, że telefon jest duży taistry pieniądze będą pobierane i kod odblokowujący i nie chciał przyjść. Oszukiwanie jedno słowo. Takie oszustwa są teraz bardzo dużo, a oni korzystają z naiwności, ignorancji i niezdolność niektórych właścicieli stron społecznościowych.

W Internecie można odebrać wszelkie zło – to wirusy i spam, które następnie rozwijają się w ogromne konsekwencje negatywnych i nieprzewidywalnych. Jeśli są blokowane od VKontakte za spam, nie jest wiele warte rozpaczy. można po prostu ponownie zainstalować się program Vindous, lub użyć jednego z wielu sposobów, aby pozbyć się banerów blokerów.

Pierwszy sposób mówi, że są wolne od razblokirovschiki antywirusowego. W specjalnych miejscach, które pomagają osobę na odzyskanie dostępu do swojej strony, istnieją specjalne linki do której chcesz wejść, wprowadź numer telefonu oraz tekst. Po tym, otrzymasz kod mają być wprowadzane w baner.

Druga metoda zakłada, że jeśli zablokowane VKontakte do wysyłania spamu lub zablokowane wejście do sieci – wirusami, jest prawdopodobne, że komputer złapał wirusa, który przekierowuje żądania do adresów stron, który również ma wirusa. W efekcie komputer osobisty staje się sam podmiot, który wysyła spam. Aby to zrobić, należy użyć pliku hostów, które chcesz oczyścić. Każdy komputer może go znaleźć, iść z: WINDOWS system32 drivers etc, jest „Folder”, ale żeby go znaleźć, należy wybrać opcję „Pokaż ukryte pliki i foldery”, odznacz „Tylko do odczytu „, a następnie otworzyć notatnik. W Notatniku, należy usunąć wszystko, co jest napisane poniżej rekordu bez locahost kraty.

W trzeciej metodzie można odblokować stronę, jeśli banery pojawiały się tylko w niektórych przeglądarkach. Generalnie, anty-spam bot VKontakte – rzecz dość często, wielu użytkowników zablokowane ze względu na nic. Wchodząc na specjalistycznych stronach można zapoznać się z informacjami o tym, jak usunąć widżety porno w różnych programach – Internet Explorer, Opera i Mozilla Firefox.

Czwarta metoda daje odpowiedź na pytanie – VKontakte zablokowane ze względu na spam, dzięki darmowego programu RemoveAny, który pozwala pozbyć adware i spyware. I to właśnie z tego powodu wielu użytkowników sieci społecznych są zablokowane. Tutaj antywirusowy, nie będzie kolidować z uprzednio zainstalowanym Antivirus, co więcej, nie wymaga aktualizacji. Przed instalacją, użytkownik otrzymuje link, aby wyświetlić film szkoleniowy.

Sposób piąty to program, który gromadzi kody RansomHide, tutaj można z nich korzystać nawet bez wychodzenia z Internetu. KOD dużo, ale nadal, jeśli nie możesz znaleźć dokładnie to kod, który jest potrzebny, program zaoferuje pozbycia inne opcje. oprogramowanie baza danych jest stale aktualizowana.

Jeśli poniższych wskazówek nadal nie można przejść do strony i ponownie pisze systemu, że masz zablokowany VKontakte za spam, nie rozpaczaj, trzeba na dysku twardym, aby znaleźć plik i vkontakte.exe svc.exe, a następnie wyjmij ją. Ten plik będzie można znaleźć w plikach i folderach startowych do mojego komputera, a żądany plik. Następnie należy ponownie uruchomić komputer i sprawdzić, strona będzie działać czy nie. W ogóle, po wszystkie etapy niezbędne, aby ponownie uruchomić komputer.