515 Shares 4778 views

Jak zdecydować na „Google Chrome”: szczegóły

„Google Chrome” – jeden z najbardziej obiecujących do przeglądarek daty. Przyjazny interfejs użytkownika, inteligentny układ, wydajność, wsparcie dla niemal wszystkich innowacji HTML5 i CSS3 – wszystko to sprawia, że najbardziej korzystna dla użytkowników. W poszukiwaniu nowych obiektów powstaje naturalne pytanie: „Jak się zdecydować na” Google Chrome „do pracy z nim była bardziej przyjemne?”

Adblock i Adblock Plus – rozbudowa zrezygnować

Przeglądarka „Google Chrome” ma wiele rozszerzeń, które spełniają niemal każdą potrzebę. Jak zdecydować na „Google Chrome”? Do tego istnieją dwa rozszerzenia: Adblock i Adblock Plus.

Opis tych programów

Adblock Plus został stworzony do innej popularnej przeglądarki – Mozilla Firefox, ale działa również na „Google Chrome”. Adblock opracowane bezpośrednio pod „Google Chrome”. Wyłącz reklamy w „Google Chrome” z takim samym powodzeniem może korzystać z tych rozszerzeń. Wybór dla użytkowników. Adblock Zaletami są bardziej komfortowe i umiejętność całkowicie zablokować wszystkie reklamy domyślnej. Adblock Plus bardziej wyrafinowane menu, ale to pozwala nie tylko blokuje wyskakujące reklamy i banery, ale także tworzenie własnych filtrów blokujących. Ponadto, ta ekspansja była początkowo upoważniony nieinwazyjne reklamy. Jest to ważne, jak to często ważne informacje na stronie internetowej jest dostarczany, na przykład w postaci banerów reklamowych.

Zainstalować Adblock i Adblock Plus

Ponieważ wyłączenie reklam w „Google Chrome”? Idźmy kolejność działań. Po kliknięciu „Ustawienia i kontrola” Google Chrome „” w „Narzędzia” menu rozwijanego, znajdź pozycję „Extensions”. Trafiliśmy dolny „Więcej ekspansji” i dostać się do sklepu Chrome Web Store. W polu wyszukiwania rekrutacji Adblock Adblock Plus lub kliknąć przycisk „Free”, a następnie „Dodaj”. Po pobraniu aplikacji na komputerze monit nacisnąć wyświetlany przedłużacza ikonę przeglądarki i przejdź do ustawień. Adblock pozwala usunąć niechciane lub niepokojący element reklamowy nie tylko w ustawieniach ogólnych, ale również po naciśnięciu prawego przycisku myszy: tak można zablokować jako oddzielny sztandarem, a wszystkie reklamy na stronie. Jest to bardzo przydatne dla tych użytkowników, którzy są zainteresowani reklamą w „Google Chrome”, ale, na przykład, tylko niektóre treści.

Wyruszając reklama w wyszukiwarce „Google Chrome”

Adblock Plus i przycisk Adblock na panelu Rozszerzenia pokaże liczbę ukrytych elementów reklamowych. W razie potrzeby wyregulować przepływ informacji reklamowych na stronie Extension można dostosować do potrzeb. Aby dowiedzieć się, jak wyłączyć reklamy w „Google Chrome”, konieczne jest, aby przejść do menu ustawień. W ustawieniach można włączyć Adblock dostarczać reklamy tekstowe i dostosować listę różnych filtrów: własne, poufne, roztargnieni lub elementów antyspołecznych. Można tworzyć tak zwane „białe” listy dla poszczególnych adresów URL lub kanałów YouTube. Adblock Plus, jak już wspomniano, można zezwolić nieinwazyjne reklamy, a także skonfigurować spersonalizowane filtry: w proponowanym okna, aby ręcznie dodać adresy tych stron, które wymagają pełnej rozdzielczości reklamy. Jest to bardzo wygodne dla właścicieli i menedżerów stron komercyjnych treści, projektantów stron internetowych, programistów i innych specjalistów rozwijających się lub obsługujących zasoby Internetu.

Co to jest – przeglądarka od „Google”?

Na zakończenie kilka słów o przeglądarce. „Chrome” został opracowany na podstawie bezpłatnej przeglądarki Chromium. Pierwsza publiczna wersja beta dla Windows wprowadzono w 2008 roku, a pierwsze stabilne wydanie – pod koniec tego samego roku. Według niektórych źródeł, Chrome korzysta około 300 milionów ludzi. Zatem przeglądarka jest prawdopodobnie najbardziej popularnym na świecie, a jego udział w rynku wynosił 45,6 procent w 2014 roku.