767 Shares 2883 views

Genius Speaker – tych, którzy wiedzą, jak słuchać

Nie tak rzadkie linia akustyczna wzbogacona o nowych członków – Genius głośniki pochodzące z rynkiem raz w roku (a raczej dużej serii). Ostatnio pojawiło się całkiem przyzwoity model o zaokrąglonych konturach (prawdopodobnie jako roszczenie o projektowaniu Apple). Jednak ludzie są zainteresowani ponadczasową klasykę, jak te z dwóch modeli, które zostaną opisane w tym artykule (oparte na osobistym doświadczeniu autora).

Cały sekret jest w pośpiechu, że Genius głośniki nie tylko sprawdzona jakość dźwięku, ale rozpoznawalny Sleek. Projektanci firmy udaje się uchwycić wyobraźnię konsumentów z czymś nowym, ale niekoniecznie jakość. Tak że produkty Genius słusznie należy do liderów w preferencjach konsumentów (cena – dopuszczalne).

Model SP-HF2020

Te głośniki Genius nie tylko udekorować stół i orgtehnichesky przestrzeni, ale także luksusowe wnętrze w stylu klasycznym, jak są one wykonane w przypadku drewna. Ktoś mówi, że dźwięk drewnianych urządzeń jak głębokie i organicznych, jakby ulubiony utwór był grany na gitarze na żywo. Ktoś, wręcz przeciwnie, wydaje się, że naturalne materiały mają tendencję do tłumienia lub kurczą, co zagraża jakości dźwięku. Zarodniki łatwo wypełnić jedno zalecenie: dbać o technologii jako faworyta do samochodu. Odpowiednio, i przyjemność z jego użytkowania wzrośnie.

W ten sposób, piec Genius kolumny mają duże wymiary (w szeregu czterech kolumn są usytuowane pionowo, zaokrąglony kształt). Wraz ze wzrostem wielkości i rosnące pokrycia przestrzeni dźwiękowej. Głośnik posiada wbudowany equalizer, procesor dźwięku DSP i wielu efektów. Brzmieć naprawdę okazuje kopertowanie, ciepły, dobrą definicję, w szczególności – na średniej częstotliwości z głębokimi wokalami.

Podstawowy zestaw zawiera pilot zdalnego sterowania i system ma dwa porty analogowe RCA i 3,5 mm.

Model SP-HF 2.0 1250

Odbijające światło błyszczące fasady drewnianej organizmowi lakier – to może pochwalić głośniki do komputera Genius tego modelu. Elegancki i stylowy, wyglądają drogie i luksusowe! Jakość dźwięku spełnia najwyższe wymagania. Trzy modele wykonane są w różnych kolorach. Najmniejszy produkt (SP-HF 2.0 500) jest single-bocznej – podczas gdy dwie starsze siostry „” mają dwa głośniki zespół.

Głośniki ścienne jest imponująca, bez wewnętrznej absorbera – ich grubość do 12 mm. Tak, że jak dziewiczy wygląd i cechy konsumenckie mogą być przechowywane dłużej, dolna część produktu jest wyposażony w gumowe podkładki.

Przemiennik fazowy akustycznej arsenału technik i dyfuzory (2,5 cm i 12 cm średnicy). Panel przedni wyposażony jest w głośniki przycisków regulacyjnych, złącze słuchawkowe, wskaźnik zasilania. Jest to wygodne – nie trzeba za każdym razem obrócić kolumnę.

Głośniki średniotonowe Genius brzmieć całkiem prawdopodobne, czyste, tylko z lekko zaciśniętym górnym obszarze. To właśnie na „górze” słychać „piasek” szum, jednak jest to prawie niezauważalne (ledwie wysokie fale zajmują więcej niż 10% całkowitego przepływu). Niskie częstotliwości nie powoduje dolegliwości. Z całego „zespołu” Odtwarzanie 4.5 z 5. I, biorąc pod uwagę cenę demokratycznego, te drobne wady można uznać za zupełnie nieistotne!