828 Shares 1861 views

Morrison Tommi. Amerykański bokser zawodowy i aktor. biografia

Tommy Morrison – słynny amerykański bokser i aktor. To ciekawa i kontrowersyjna osobowość. Historia Tommy Morrison jest bardzo ekscytujące. Weźmy po kolei …


bokserzy dynastia Morrison

Tommy Morrison, który urodził się w miejscowości Gravette , Arkansas, bez wątpienia, był to prawdziwy Amerykanin z rodzinną historią kilku pokoleń. Boks dla rodziny Morrison nie miał środków do życia, a jednym z hobby. Starszy brat Tommy i jego dwóch wujek regularnie i dość skutecznie udział w lokalnych zawodach. Od dzieciństwa, przyszły sportowiec profesjonalny nie tylko wysłuchał ich opowieści o walkach bokserskich, ale czuł zapach skórzanych rękawic, krewni treningu widział i słyszał szum danym pomieszczeniu.

W Arkansas – południowa stan USA, część ludności, która doprowadziła genealogiczne linii od dawna kowbojów przestrzegane siły. Do boksu tutaj był podatny grunt. Nie tylko silniejsza płeć współczuł wiadomości sportowe, ale także kobiety były świadome interesie swoich połówek. Nie był wyjątkiem, matka Tommy'ego, który zorganizował swój pierwszy mecz. Wybrała rywal 5-letniego syna i starszego chłopca większy, obiecując zwycięstwo sody. Więc Tommy Morrison zrobił pierwszy krok w tym trudnym, czasem bardzo brutalne, ale według sportu mężczyzny.

„Złota Rękawica” otwór dziurkacz

Tommy nie był brak dobrych trenerów i problemy ze czas na praktykę. Od pierwszych lat otrzymał klasy klasycznej amerykańskiej szkoły boksu, a wzrost sport wśród fanów poruszał się w popularnym ogólnopolskim konkursie „Złota Rękawica”, a także w setkach innych nastolatków, później stał się światowe gwiazdy w ringu.

Dla faceta w zwyczaju wybierać swoich starszych rywali pod względem wieku. Tommy Morrison, wysokość, którego waga była zawsze imponująca, zaledwie 13 lat zapakowane przed 20-letnich mężczyzn i pokonał je. W wieku 18 lat, Tommy stał się potężnym Growth sportowiec 188 cm i wadze za cetnar. W tym czasie on wskazała swoją rolę boks – puncher lub boksera, ku uciesze publiczności na trybunach, zawsze mającego na potężnym dziurkowania i pucharowym zwycięstwie nad przeciwnikiem. Pomimo faktu, że pracował w odpowiednim stojaku, miał wypracować silne kopnięcie boczne lewą ręką – hak. Czasami jego odbiór korony w porównaniu z tym samym „haka” Mike Tyson. Na ringu Morrison walecznie w odległości średniego i bliskiego i akcentowane przez wiele haczyków i podbródkowe do „knock out” wroga wszystkich jego ducha. Większość ich zdobył jako amator, a następnie jako profesjonalista walk ukończył czysty nokaut lub TKO. Niewiele mógł stanąć na nogach, nie dotykając podłogi, cały czas wyznaczonym na mecz.

Pierwszy chrzest

Kiedy okazało się, Tommy Morrison? Walki w ringu zawodowym, zaczął prowadzić w 1989 roku. Panujący heavyweight Mayk Tayson, Riddik Bou, Evander Holyfield, a jednocześnie zaczął zbierać pierwsze punkty rankingowe kolejny niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej świata Lennoks Lyuis. W tej ciemnej karnacji firmy utalentowany blondynka wyglądała opuszczona. Podobnie jak wszystkie nowoprzybyłych, zaczął z 4-Hazardziści walk. Pierwsze walki ze Stevem Zouski i Aaron Brown udał się chociaż z nim wyraźną przewagę, ale nie jest szczególnie jasne. Trzeci bank pfu Morrison ujawniło się w całej swej piękności, wysyłając nokaut w pierwszej rundzie Rica Alice. Poniższe 2 bojowników, w przeciwieństwie do Tommy'ego w pierwszym roku swojej kariery zawodowej, również czuł siłę swoich ciosów i długo spoczywały na podłodze ringu w stanie Grogg.

Tommy w Hollywood

W następnym roku, Tommy Morrison został zmuszony wziąć urlop naukowy. Został zaproszony do „Rocky 5” strzelanie roli nowicjusza, ale bardzo obiecujący bokser Tommi Ganna. W historii malarstwa, Rocky Balboa wieku postanowił przekazać młodego sportowca wszystkie sekrety jego umiejętności, ale konkurenci zabrał talent spod jego nóg atrakcyjnych obietnic. Tommy idealnie pasuje do tej roli.

Olbrzymie blondynka wyglądała świetnie obok ciemnej, Sylvester Stallone. W filmie zagrał samego siebie – przerywany i impulsywne w ich codziennym życiu. Pomimo raczej „kwaśny” Opinie o samym filmie, działając Morrison był chwalony. W pewnym momencie zaczął marzyć o poważnej karierze aktorskiej, prezentuje się drugi Elvis Presley. Ale oczekiwane oferty z Hollywood przestrzegane. Gatunek filmy o sporcie na świecie ma bardzo ograniczoną pojemność. Tommy musiał wrócić na siłowni Karkas worki i gruszki, a przez noszenie rękawiczek, aby kontynuować torturować się z ciężkiego treningu, przygotowując się do nowych walk i przeciwników.

No, gdzie nie mamy

Później Morrison Tommi, starając się jak najlepiej o siebie, nie odmawiają inne eksperymenty. Kiedy publiczność zaczęła wyraźnie oczywisty interes w mieszanych sztukach walki, spędził 3 pojedynki zgodnie z MMA, kończąc swoje zwykłe wczesne nokautów, ale poza tym to nie poszedł. Po pierwsze, Tommy Morrison – bokser wskroś i dowiedz się zapasy posiada i uduszenie nie przyniesie radość. Po drugie, w momencie wiele przyjemnych pokusy, które obiecują życie on zabezpieczony słynny sportowiec, stopniowo zaczęły przesłaniać konkurencyjnej motywację.

Mając spoczął roku na planie „Rocky 5” Morrison kontynuował, „bicie” swoich przeciwników w ringu. Kolejny był Dzheyms Tillis i Piklon Thomas.

Pierwszy typu flash na patelni

W październiku 1991, Tommy wyszedł na ring przeciwko WBO wagi średniej mistrz Ray Mercer, którego dawno utraconej amatorski bokser. Bukmacherzy ustalona przed preferencji konferencyjnych do Tommy, ale walka zakończyła swój nokaut. Morrison Tommi miał wyraźną przewagę na początku, ale nie obliczyć siły i wyczerpany. Mercer miał tylko czekać na odpowiedni moment, aby zakończyć atak, co wydarzyło się w piątej rundzie.

Tommy przeciwko legendy

W ciągu zaledwie 10 lat w boksie zawodowym Morrison Tommi spędził 52 walki, tracąc tylko 3 z nich, a reputacja puncher mocno przyklejone do niego. Przeważająca liczba jego zwycięstw były przed terminem. Najbardziej znanymi przeciwnikami były białe bokser Dzhordzh Formen i Lennoks Lyuis. „Big” George, w 70 lat Były mistrz niekwestionowanym światowym, pokonał Joe Frazier, a drugi tylko wielki Muhammad Ali wrócił do ringu, nadal reprezentuje potężną siłą. Stracił trochę mobilności, w pełni zachowana ze względu na ich ciosy. Mistrzostwa walka między nimi trwała wszystkie 12 rund i zakończył się jednomyślnej decyzji na korzyść Morrison otrzymane po tym mistrzowskim pasem przez WBO.

Lennoks Lyuis był trudny orzech do Morrisona. Nie miał nic do przeciwstawienia Lennox szczepionkę z daleka, bliżej bramki nie dał o rząd wielkości szybciej kanadyjskiego. W rezultacie walka zamieniła się w bicie. Przez 6 rundzie Morrison ponieważ krwiaki prawie nic nie widział i sędzia zmuszony był przerwać walkę.

Co kowbojem nie jest reveller?

W czasie spotkania z Lewisa Morrison Tommi stał się bohaterem nie tylko wiadomości sportowe, ale również akt policyjnych. Miłość do alkoholu i szybkiej jazdy na samochodzie stopniowo zastępowane sportu. Te wyczyny zostały dodane później zażywania narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni. Jak grom z jasnego nieba w 1996 roku, grzmiał wieści o chorobie AIDS bokser. Tylko 11 lat później, zostało ogłoszone na fałszu diagnozy i Morrison powrócił nawet licencję bokserską. Jednak Tommy uparcie powtarzać analizę. Jadąc do ringu, reprezentował podobieństwo wyblakłe były mistrz. Po kilku napady 4 uniwersalny z początkujących i profesjonalnych nokautów bokserskie całkowicie odparty nich chce kontynuować dalszego wyścigu o wygraną, po cichu opuścił sportu.

Tajemnica śmierci wdmuchiwane do grobu

W pierwszym dniu jesieni 2013 agencji prasowych zapowiedział swoją śmierć w wieku 44 lat. Zmarł spokojnie w swoim domu w stanie Nebraska. Od czego Tommy Morrison zmarł? Przyczyną śmierci jest nadal tajemnicą. Czy to HIV – trudno powiedzieć. Oficjalnie ogłosił rozpoznania – oddechowej i kwasicę metaboliczną i niewydolności wielonarządowej. autopsja nie jest wykonywana, bokser był podejrzanie szybko kremacji. Tommy Morrison Duke, a mianowicie dlatego, że zawsze jest reprezentowany w ringu, i nie może stać się niekwestionowanym mistrzem i wielkim aktorem filmowym …