128 Shares 2409 views

Jak bić pięścią, nie jest on raniąc rękę

Czasami stempel ma wielkie znaczenie. Że walka nie jest dobra, wszyscy pamiętamy z dzieciństwa naukami swoich matek i babek, ale sytuacje w życiu są różne. Na przykład, w samoobronie, aby wiedzieć, jak prawidłowo uderzać, nie raniąc rękę, jest to konieczne. Również dziś, dużo chłopaków, a dziewczyny są uzależnieni od sztuk walki technik. Istnieją nawet kobiety – Mistrzowie świata w boksie. W każdym razie, nawet jeśli uważamy tylko kwestia samoobrony, jest cytowany w informacji artykuł jest przydatny.


Tłoczenie można podzielić na trzy rodzaje: proste, z boku i uderzył w dno. We wszystkich przypadkach, należy wiedzieć, jak uderzać, nie raniąc rękę, aby sprowadzić przeciwnika na ziemię.

Oczywiście, niektórzy wiedza nie wystarczy i trzeba zadbać o kondycję. Niekoniecznie cały dzień spędzić na siłowni robi ćwiczenia twardych i / lub ciężarów. Wykonywać proste ćwiczenia fizyczne mogą być w domu, prawda? Często dzieci pytają , jak wypełnić pięści? Dobre pytanie, bo ręce miał wojownik musi być silny, ponieważ w zasadzie każdy człowiek, który jest zaprzyjaźniony z ćwiczeń.

Istnieje wiele sposobów, ale teraz po prostu zacząć pompek na podłodze z pięściami, ociąganie się już w położeniu spoczynkowym na górze. W ten sposób możliwe jest wzmocnienie faktycznej szczotki. Można też po prostu w pozycji do pompek stać pięściami i nogami, aby umieścić na przykład na parapecie lub stole. Powierzchnia stopniowo wybrany sztywniejsze aż asfaltu. Nie tylko trzeba zapomnieć o rozsądku w każdym razie, że w pośpiechu, aby nie zranić rąk dobrze przed spotkaniem z potencjalnym wrogiem!

Tradycyjnie, ludzie, którzy praktykują sztukę walki, nadziewane pięściami przez tzw „Makiwara”. Jest to specjalny symulator, który można wykonać samodzielnie lub kupić. W szczególności może to być ściana poduszki kruszonkę gumową w ziemi lub osadzone w drewno, słoma owinięte warstwy. Można nawet przypięte do ściany ułożone gazet i wypełniają swoje pięści. Ale na tym etapie, należy wiedzieć, jak uderzać, tak aby nie uszkodzić swoje ręce. Rozważmy szczegółów, które sprawiają, cios silniejszy, ale jest bezpieczniejszy dla nas:

  • Nieprawidłowo dodanie pięścią, narażasz swoje palce na ryzyko skaleczenia, skręcenia, a nawet złamań. W żadnym wypadku nie powinny być umieszczane wewnątrz kciuka. To musi być umieszczone poza złożonej pięści. W przeciwnym razie do czynienia ciężki cios, prawie na pewno go zranić. Czyli cztery palce, jak gdyby trzeba skręcić (zakręt), umieszczając je zgięty duży.
  • Kompresować niezbędne pięścią bardzo ciasno i pokonać płaską powierzchnię, ale nie z kostki. Uderzenie musi nastąpić w płaszczyźnie zamiast na oddzielnej pin, szczotka powinna być bezpośrednią kontynuacją przedramienia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zranienia.
  • Zbicie nie ze względu na ramię siły, ale przy jednoczesnym zaangażowaniu biodra, barku i ramienia. Oznacza to, że siła jest osiągnięty przez masy ciała.
  • Nie należy całkowicie wyprostować łokieć podczas ataku, tak aby nie zużywać niepotrzebnie energii i nie włożył rękę w trudnej sytuacji.

Nauczyć się bić, może, uważany technikę bokserską. Załóżmy, że cios zostanie uderzony z jego prawej strony. Tak więc, prawa stopa powinna mocno stanąć na powierzchni (podłogi, ziemia), mocno opierając niego. Z tego zderzaka, od talii do rozszerzenia obudowy przenoszenia energii na ramię, przedramię, a zatem szczelnie zaciśniętej dłoni.

Z powyższych informacji można stwierdzić, że główny korpus prac do wykonania. Dlatego też, bez treningu nie wystarczy. Trenować ciało w sytuacjach stresowych wywoływany automatycznie. Oczywiście lepiej, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo uderzać, nigdy nie będzie przydatna, ale nawet w kategoriach korzyści z treningu fizycznego nie zaszkodzi nikomu.