279 Shares 6627 views

Spelling – to proste!

Pisowni – jest nauką. Słowo – pochodzenia greckiego i dosłownie znaczy „poprawne pisanie w dół” lub „ortografia”. Wbrew powszechnemu postrzeganiu tej pisowni – to jest coś, co zawsze istniało w niezmienionej postaci, zasady pisowni zmieniło. Tak, a pojedynczy system pisowni w języku rosyjskim, na przykład, nie było długo. Podstawowe zasady ortografii rosyjskiej, które są używane dzisiaj, powstały w połowie XX wieku. Z biegiem czasu, prawa rządzące pisownię wyrazów, może się zmienić.

Skąd pisowni?

W każdym razie, w języku rosyjskim, w pisowni – jest zbiorem zasad pisowni, utworzone na podstawie dzieł klasyków Złotego Wieku literatury rosyjskiej: Puszkina, Lermontowa, Turgieniewa, Gogola, Tołstoja, Dostojewskiego, Goncharov i innych. Gdy pojawiło się pytanie, jak się pisze konkretne słowo zaznaczone, to wyglądało to było używane, tych pisarzy, a także wyznaczają standardy.

Spelling – układ logiczny

Ale niesprawdzonych słowa w języku rosyjskim jest znacznie mniej niż w innych językach. Sprawdzanie pisowni rosyjskiej – jest pogodzić z zasadami pisania słowo lub wyszukaj weryfikacji tekstu.

Literacy Rosja dzisiaj

Trudno jest odpowiedzieć na pytanie: „Teraz ludzie są literat, czy nie?”. Z jednej strony, dziś w Rosji jest to niemożliwe, aby znaleźć osoby starsze niż pięć do siedmiu lat, które byłyby w stanie czytać ani pisać, a drugi – w internecie lub w prawdziwej korespondencji czasem ludzie robią takie skandaliczne do natychmiastowego skorygowania błędu, że chcę płakać.

Jak stać się bardziej kompetentny, jeśli szkoła już ukończył?

Ludzie z wrodzonym absolutnej umiejętności jest bardzo, bardzo małe, ale są. A reszta musi pracować podczas studiów zasady pisowni, gramatyki, stylu i interpunkcyjne. Jednak istnieją sposoby, aby stać się bardziej kompetentny, nawet jeśli już osiągnęły dorosłość. Oto niektóre z nich.

  • Przeczytałem wiele książek. Podczas czytania oczy w czasie, pamiętam wygląd słów, a wtedy, w czasie pisania, pomysłu jak napisać słowo, które przychodzi „sam”, intuicyjnie.
  • Graj w gry słowne. „Maszynopisanie” szczególnie polecane „Burime”, „Kontakt”, „Scrabble” i „kapelusz”. Faktem jest, że w ciągu tych gier, które wnikliwie słowo na części, a następnie ponownie je komponować wiele razy, więc chcąc nie chcąc, zapamiętywania tych części. A jeśli nadal zgadywania słowa i pamiętam jego poprawną pisownię.
  • Rosyjski mowy transkrybuje. Nauczyć się podstawowych praw rosyjskiej transkrypcji fonetycznej oraz specjalnej notacji, np zatranskribiruyte swój ulubiony wiersz. Zobaczysz, jak trudno byłoby napisać „źle”. Ale za każdym razem masz zamiar robić w swoim chirurgii mózgu, „Tak jest napisane przez” O „i powiedzieć coś my” i „!”
  • Ucz się języków obcych. Po pierwsze, badanie innych językach kraju uczysz się inny system, opanować inne zasady niż w ich ojczystym języku, a dzięki temu rozwijać swoje analityczne myślenie. Po drugie, w wielu rosyjskich kredytów, a tylko nauka pisania niektóre z korzenia w innym języku (zwłaszcza w języku greckim lub łacińskim), nigdy nie pomylisz się w swoim piśmie w języku rosyjskim.