546 Shares 5222 views

Niesamowite Van koty

Jednym z pierwszych zwierząt, które rozliczone obok mężczyzny, miał koty. w Turecki Van Jezioro żyć niesamowitych stworzeń – ładny kot z oczami o różnych kolorach.


Van koty na lewym ramieniu ma małą plamkę, która jest w kształcie trochę jak odcisk ludzkiego palca. Według legendy, Pan Van koty wysłany na ziemię, aby zniszczyć myszy, którym jest diabeł wysłana. Mysz należy żuć mały otwór w podłodze Arki Noego oraz utonięcia wszystkich pasażerów. Van koty z honorem radzić sobie ze Stwórcą zadania i zapisane ludzkości. Twórca podziękował prawidłowego zwierzęcia, załączając prawą rękę. Od tamtej pory, prawie wszystkie z tych kotów są brązowe Znak na lewym ramieniu – błogosławieństwem Pana.

Istnieje wersja, że turecki van pierwszy przywieziony do Europy w krzyżowcy powrocie z patrolu. Na początku XVI wieku, wielu podróżnych z Europy, którzy odwiedzili zachodniej Armenii, został opisany w zapisach tych zwierząt. Jednak z jakiegoś nieznanego powodu w tych dniach wszystkie długowłosych kotów są prawie zawsze o nazwie Angora.

Van koty – rzadka rasa. Puszysty, z długim włosami zwierzęcia śnieżnobiałym z bardzo dobrym i pokojowym charakterem. Główną różnicą od swoich krewnych – miłość do pływania i wędkowania. Niezwykle duży mózg wskazuje umyśle tych zwierząt.

Niespodziewanie, przez długi czas, to kot rasy jest praktycznie brak zainteresowania człowieka, zostało zaniedbane. o tym, bo dziś, te słodkie i przyjazne zwierzęta były na skraju wyginięcia. Wydawałoby się, że całkiem niedawno Van koty mieszkają w prawie każdym domu w hrabstwie Lake Van. Obecnie ich populacja zmniejszyła się dramatycznie, a poza tym ta rasa jest stopniowo miesza się z innymi i traci swoją wyjątkowość. Mieszkańcy z okolic jeziora Van powiedzieć, że te koty przed zapisaniem czas spędzony polowania dla gryzoni i owadów na bodziec Mount Erek, zima wróciła do domu pana.

Van koty jest śnieżnobiały, bardzo długie jedwabiste włosy, długie ciało wdzięku, długi, puszysty ogon. Jest zwinny, inteligentny, bardzo czysto. Uwielbia się bawić, w tym w wodzie, bardzo przywiązany do swego pana. inny cechą tych kotów – kolor oczu. Pochodzą one w trzech rodzajach – niebieski, bursztynowy, oczami o różnych kolorach (niebieski i bursztynowy)

Masa ciała dorosłego mężczyzny około 3600 gramów, a kobiety – około 2900 gramów. Luty, marzec i kwiecień – podczas kojarzenia Vans. To trwa około dziesięciu dni.

Na nowym miejscu turecki Wanowie przyzwyczajeni 20-30 dni, co jest typowe, przez cały ten czas, są one odkrywania nowych terytoriów i nie zwracać uwagę na swoich nowych właścicieli.

Z pewnością wielu miłośników zwierząt są zainteresowani w tej słodkiej i dobrych małych ssaków, a także ile to kosztuje Van koty. Ceny tych zwierząt mieści się w zakresie od 250 do 300 l. . Problem polega na tym, że bardzo trudno jest kupić – od eksportu Turcja jest zabronione. Ale w Rosji, istnieje kilka wyspecjalizowanych żłobki, gdzie można kupić uroczy kotek, który stanie się prawdziwym przyjacielem i członkiem rodziny.