553 Shares 7428 views

Ile lat żyją papugi faliste gdyby żyli długo i szczęśliwie?

Najczęstszym pet naszych mieszkań, dom ptak – faliste papuga może wystarczająco długo, aby zadowolić swoich panów piosenki, wesoły śpiew, a nawet rozmowy. Wiele osób zastanawia się, jak wiele lat żywych papug falistych wiedzieć, jak długo licznik komunikacyjnego.

Uwaga, to rozliczane ptak!

Budgies życie w niewoli nie jest tak zaniepokojony, innych ptaków, one szybko dostosować się do nowych warunków, choć chętnie korzystać z każdej okazji, aby latać na mieszkania, znalezienie ulubione miejsce na przerwę i spojrzeć na wszystko z góry na szczegółach. Życie z ludźmi, nabywają swoje charakterystyczne cechy i przyzwyczajenia, ulubione powiedzonka, a nawet wykluciu jeśli para na żywo.

Odpowiadając na pytanie, jak wiele lat żywych papugi faliste, należy zauważyć, że przy dobrej opieki, karmienia, a przy braku choroby, żywotność do 20 lat. Przede wszystkim pojęcie dobrej opieki zależy od miejsca zamieszkania. Komórka w domowych powinny być wystarczająco przestronny, nawet gdyby pozwolono mu latać swobodnie. Nie powinno to być projekt, ptaki nie lubią przeciągów.

Należy również upewnić się, że słońce nie przegrzać go. Ciepłe promienie, wzmocniona szyba, może spowodować poważne szkody dla małego ptaka, może w znacznym stopniu cierpią na przegrzanie.

Klatki pierzaste mieszkańcy – to jest ich dom

Dom powinien być czyste, wygodne i posiadają niezbędny sprzęt. Obejmuje on dwa gładka, lepiej niż drewnianych patyczków, będą one służyć jako okonia. Musisz zadzwonić na których ptaki są tak lubi rock, koryta – powinien być regularnie czyszczone, a następnie specjalne korytka dla małych ptaków i zdolność do pływania. Sprzęt, jak również dno klatki, powinny być utrzymywane w czystości, woda w poidła powinny być czyste i świeże.

Karma dla ptaków, bez względu na wiek papużka falista, trzeba kupić w specjalistycznych sklepach. Umieścić je świeże owoce i warzywa, lepiej oddzielić od głównego kanału. Można gotować owsiankę z prosa, owsa, plon nasion słonecznika, śwież, kanar, twaróg. Aby ptak nie cierpi z powodu braku białka, dać jej łyżeczkę drobno posiekanym jajkiem. Na jak ptak dom będzie utrzymywana i zrównoważona dieta, będzie zależeć od tego, jak wiele lat żywych papug falistych w domu. Potrzebuje czystego piasku rzecznego ptaków prawidłowo trawić jedzenie.

Jak określić wiek Papużka falista

Eksperci wiedzą, jak określić wiek Papużka falista, niektóre z nich są wymienione poniżej:

  • Młody mężczyzna na głowie iz powrotem są pofalowane, wyraźnie oznakowane. Z wiekiem staje się nieostry i traci swój kształt.
  • Młoda papuga wygląda na absolutnie jasnych światowych czarne oczy, a oczy papuga w wieku ucznia nabyć w pobliżu biały pierścień.
  • Krótki ogon staje się długo w trzecim miesiącu po urodzeniu.
  • Bardzo jasne upierzenie i jasny dziób powiedzieć, że wiek nie jest papuga nazywa się młody.

Gdy papuga nie nabywa się bardzo młody, trzeba zwrócić uwagę na jego upierzeniu. Ze względu na niewystarczającą ptaków zrównoważone odżywianie Pluck na jego pióra, nawyk staje się szkodliwa i jest praktycznie niemożliwe, aby być poprawione. Oczywiście, lepiej kupić młodą papugę, ale do niego nie było nudne, kupować i dziewczyna, a odpowiadając na pytanie przyjaciół, jak wiele lat żyją papugi faliste, będzie można odpowiedzieć, że wystarczająco długo.

Kłopotliwe i bardzo przyjazne dla ptaków przyzwyczaić się do ich właścicieli, aby dowiedzieć się kroki i głosy ludzi, chętnych do komunikowania się z nimi, często zapamiętać słowa i dźwięki i powtórzyć je z przyjemnością, przynosząc radość zarówno dla dorosłych i dzieci.