292 Shares 6081 views

Co interesuje współczesny czytelnik?

Dzisiejszy Internet jest szybko degeneruje się i staje TV 2.0, gdzie ci, którzy mają pieniądze i władzę, nałożyć dowolny, często zupełnie absurdalny punkt widzenia, większość czytelników. Ci nieliczni, którzy rozumieją, co się dzieje w rzeczywistości, skazany na smutnej ciszy, jak już dawno zostały opracowane i stosowane z powodzeniem różne mechanizmy karne wstrząsnąć miłośników łodzi.

W tej sytuacji coraz staje się istotne zagadnienie zapobiegania rozprzestrzenianiu pereł. Odpowiedź na to pytanie, a raczej jedną z odpowiedzi, jak to często bywa, po prostu leżąc na powierzchni i czeka, gdy ktoś zwróci uwagę na niego.

Robimy niektóre analizy porównawczej w celu ustalenia sposobów prezentowania informacji w tradycyjnie rosyjskich i nieodłączne sposobów zachód. Wielu ludzi, którzy lubią czytać ponad milion egzemplarzy opublikowanych guma zauważy, że czasami, aby uchwycić sens napisane, musi być w stanie czytać między wierszami. Literatura western uczący niej od dzieciństwa.

W Japonii jest to gatunek poezji, gdy wyłączone z czterowierszy ostatniej linii i czytelnik jest proszona, aby zakończyć tę myśl sama. I choć sens tej sztuki jest nieco inna niż zadania, które leży przed nami, może być wart, i staramy się stosować podobne mechanizmy w celu osiągnięcia rezultatu.

Pod pewnymi względami jest podobny do procesu rozwiązywania problemów matematycznych, gdy zmniejsza się rozwiązanie problemu dokładnie tak, aby złapać swoją myśl zdolny jedynym, który rozumie. Pozostając tym samym w stanie uchwycić związek między zaznaczonymi punktami trajektorii myśli, widząc jedynie fragmentaryczne zbiór fraz nie związanych ze sobą.

Historia zna wiele przykładów, gdy wewnątrz jeden język powstał dialekt, zrozumieć, że nie każdy może. Jednak to, co się stało w ostatnich dwudziestu latach z języka rosyjskiego, stworzyła korzystne warunki dla tego produktu.

W ten sposób będziemy szybko osiągnąć rezultaty jak odczytać znaczenia zestaw słów jest niezwykle trudne, nawet jeśli zapłacił za to. Ci, którzy rozumieją, mam nadzieję, że nie zajmie się tej pracy.

Współczesne prace powinny być jak rzeka: sens kryje się po drugiej stronie, a do niego dotrzeć, musimy być w stanie pływać. Bo ci, którzy nie wiedzą, jak myśleć, i nie trzeba książkę. Na ich przeznaczenie – nacisnąć przyciski gadżety, niezależnie od zewnętrznej światopoglądu, pozbawione zrozumienia.

Jednak główne pytanie pozostaje otwarte. W kraju, gdzie planowane na najbliższe lata, finansowanie nauki w wysokości 0,3% PKB, co z kolei odpowiada 0,02% globalnych kosztów nauki w świecie. W kraju, gdzie w ostatnim roku liceum kapitału, co do zasady, nie znalazł nawet parę zdolności człowieka do namnażania się w umyśle dwóch liczb dwucyfrowych. W tym kraju, to na ogół ktoś czytać? Odpowiedź jest dość prosta.

Konkluzja jest prosta: jeśli chcesz napisać popularną historię – zapomnieć o czytelnika, zrobić wszystko. Bałagan z linkami do właściwych ludzi, często Trenuj substytut i lizać. W odpowiednim momencie, nie zapomnij powiedzieć prestiżową „Nie czytać w wolnym czasie mojej pracy?” i, oczywiście, to kopertę, w której bez niego obejść. Jak ktoś trafnie powiedział: „Glamour jest przedstawienie piękno bydła.” Przez analogię, tylko nasuwa oświadczenie o idei kreatywności.