283 Shares 6109 views

„Tosca” (Czechow): Podsumowanie prac

W styczniu 1886 roku dzieło „Tosca” (Czechow) został opublikowany w „St. Petersburg gazety”. Streszczenie fabuły jest podana w tym artykule. Expert dzieła literackie Antona Pavlovicha Chehova w „Tosca” jest uznawany za najlepszy produkt w początkowym okresie pracy pisarza. W tym czasie autor był już znany szerokiej publiczności jego humorystyczne historie. To stworzenie zupełnie innego rodzaju. Mówi o obojętność i znieczulica ludzi nie są w stanie przenikać cudze smutek, samotność i bezradność biednej osoby starszej. Trudno powiedzieć, co skłoniło młodego satyryka pisanie takiej pracy. Jest możliwe, że impulsem do tego była jego podróż do Petersburga w 1885 roku, gdzie zanurzył się zupełnie nowego życia. Tak, historia „Tosca” (Czechow): podsumowanie twórczości autora.


próba Jonasza powiedzieć o kłopotach Wojskowego

Głównym bohaterem opowieści – ubogi woźnica Iona Potapov – tydzień temu ukrył syna. Jego dusza zamieszanie i tęsknota. Chce porozmawiać z kimś o swoim smutku. W stoczni w zimie. Stangret siedzi na oknie, zgarbiony. I jego koń pokryte śniegiem. W tym czasie, Jonasz woła zamówień wojskowych i zabrać go na ulicę Wyborg. Jest to pierwszy pasażer, do którego Jonasz próbuje nam powiedzieć o śmierci syna. Dwa razy w ciemnym karetki bohatera niemal zderzył się z kimś. Jest to bardzo zły wojskowy, który spieszy się na jego drodze. Nie dbał o żalu innych ludzi. Po przyjeździe, pasażer opuszcza kabinę. Jonasz powrotem siedzi zgarbiony i czeka na nowych zawodników. Oto przegląd zawartości. „Tosca” (Czechow) – historia, która to trzeba czytać w całości. Po tym wszystkim, problem ludzkiej obojętności, podnosi są istotne w dzisiejszych czasach.

Jonasz i Gay młodzi ludzie

Wkrótce został okrzyknięty trzy zabawne pijanych młodych ludzi. Za niewielką opłatą oni namówić taksówkę wziąć je na miejsce. Jonasz zgadza się, że nie obchodzi mnie, kto ma i za ile. Tylko mieć boki. Ci ludzie, on również próbuje powiedzieć jej żal. Jeden z zawodników krótki odpowiada mu: „wszystkich zmarłych ludzi.” Drugie pytanie, czy on ma żonę. To pytanie Jonasz odpowiada, że jego żona – grób. Główny bohater chce usłyszeć słowa pociechy od ludzi. Ale młodzież własnymi sprawami. Rider klnąc i kazano iść do Jonasza szybko. Po przyjeździe opuszczeniem kabiny. Historia „Tosca” (Czechowa), podsumowanie, które jest niniejszym, – autor wołanie o potrzebie współczucia i empatii od tych wokół osoby, która jest w potrzebie.

Jedyny słuchacz Jonah

Kolejny bohater zostaje sam. Jego serce boli z tęsknoty. Pomimo niewielkiej pensji tego dnia, został odesłany do domu, gdzie mieszkają, jak taksówkarzy. Tam Jonasz próbuje rozmawiać z przyjacielem. Ale on odwraca się plecami do ściany i wkrótce zasnął. Po że woźnica idzie do stajni, aby nakarmić siano konie. Tu mówi o swoim smutku. Koń jest cichy, nie wygląda inteligentne oczy. Wydaje się, że zwierzę rozumie. Historia „Tosca” (Czechowa), podsumowanie, które są podane w tym artykule kończy się wyznaniem Jonasza konia. Potworny wydaje się, że nie była jedna osoba, która może słyszeć i czuć żal. Wszystkie próby, aby powiedzieć taksówkę śmierci jego syna spotkał się z mur niezrozumienia i obojętności.

Na ludzkim egoizmem i znieczulica opowiada praca „Tosca” (Czechowa). Podsumowanie historii jest mało prawdopodobne, aby przekazać głębię doświadczenia bohatera. Radzę przeczytać go w całości.