245 Shares 9031 views

„Karcher” płyny do szyb, aby pomóc gospodyń domowych

Czyste szyby – wyraźny widok z domu. Chodzi, oczywiście, ważnej i odpowiedzialnej za każdym gospodyni – do czyszczenia szkła. Zazwyczaj można odebrać do tej operacji? Mokre płótno, kawałek papieru lub specjalnym narzędziem? Najlepszym rozwiązaniem – „Karcher” do mycia okien. Jest doskonale przemyślane urządzenie, które produkuje znaną firmę z Niemiec.


Urządzenie działa jako mały, kompaktowy odkurzacz. Można go łatwo i szybko montowane do zabrudzenia powierzchni i pianki. Początkowo szkło (dachówka, lustro) muszą stosować wodę z płynem chemicznym. Znajduje się w specjalnych spraye butelki o objętości 250 ml. Jest ono zawarte w „Karcher” zestaw urządzeń do mycia okien. Następnie konieczne jest rozcieńczenie brudu. Aby to zrobić, należy przytrzymać dyszę nad powierzchnią mikrofibry, która jest przymocowana do wspornika cylindra. Jest bardzo łatwy w użyciu i nadaje się do wielu zastosowań. Po tej operacji, należy włączyć urządzenie i przetwarzanie ich powierzchnię. Zasysa się w brudnej wodzie, w specjalnym zbiorniku o pojemności 100 ml.

Urządzenie do mycia okien nabywcy ( „Karcher”) powoduje, że tylko pozytywne opinie. Są zadowoleni z zakupu, ponieważ urządzenie może znacznie skrócić czas, aby oczyścić szybę. Razem z kompaktowym „próżni” zastrzeżone polecić specjalny detergent. Odznacza się doskonałą jakością, jego skład nie zawiera alkoholu. Otrzymany z koncentratu płynu do wstępnie rozcieńczone. Wynikiem tego jest po prostu genialny! Oczywiście, szampon marki mogą być zastąpione przez coś tańszego, ale potem cierpieć na jakość pracy. Tylko piętnaście do dwudziestu minut, posiadacze jednostek są kontrolowane przez mycie lustra i okna w dużym mieszkaniu.

Bardzo istotną zaletą, która ma „Karcher” do mycia okien – bez przewodów. Urządzenie wyposażone w akumulator litowo-jonowy, co zapewnia stabilne działanie w ciągu 30 minut. Jest on ładowany ze specjalną opłatą. Proces ten wymaga trzech godzin. Urządzenie jest bardzo lekkie, a jego waga – 800 gramów, więc można nawet zabrać ze sobą, na przykład do kraju. W zależności od modelu, „Karcher” urządzenie do mycia okien wyposażone w specjalne akcesoria. Na przykład, dysza jest przeznaczona do czyszczenia dużych okien. dodatkowo dla urządzeń „Karcher” do czyszczenia trudno dostępnych miejsc można kupić w razie potrzeby. Ssanie jednostronne żucia. Jeżeli istnieją oznaki zużycia, może być włączane i ponownie załączyć. Sprawiają, że bardzo łatwo. Szerokość robocza podkładka – dwieście osiemdziesiąt milimetrów.

Według klientów, do pracy z tym urządzeniem – przyjemność! Jest to kompaktowy, wszechstronny, łatwo i szybko czyści i eliminuje rozwodzie zespoły i brud nie tylko Windows, ale również lustra, mebli, drzwi szklane, płytki w łazience i innych błyszczących powierzchniach. To nie tylko doceniane przez gospodynie domowe, ale również ich mężów. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z urządzenia akwizycji, to mówi, że jest to przydatne i niezbędne rzeczy w domu. Jeśli zdecydujesz, dostać „Karcher” do mycia okien, cena urządzenia może „gryźć”, ale urządzenie jest warte.