611 Shares 7950 views

Odebrać telefon, wskazówki i triki

Wchodząc do salonu telefonii komórkowej, pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę na – wyglądu odsłoniętych modeli. Jest to całkiem naturalne, ponieważ percepcja wzrokowa jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze dowolnego produktu. Jest używany przez wielu producentów telefonów komórkowych, uwalniając telefon z chłodnym projektowania i mody z różnymi zakrętami. Nie fakt, że w takim urządzeniu „wypełnienie”, a co za tym idzie, funkcjonalność spotka piękną „opakowanie”.


Aby nie ryzykować, wybierając najlepszy telefon wśród modeli do produkcji ugruntowane firm. Przyjmuje się powszechnie, fińska Nokia, szwedzko-japoński (który stał się brytyjski) Sony Ericsson amerykańska Motorola. Koreański Samsung i LG są również duże zapotrzebowanie, oprócz Samsung posiada szeroki katalog modeli. O chińskiej Anycool szkoda nikt nie mówi, ale nie ma już amatorem. Na ogół producenci telefonów teraz około pięciu kilkunastu – tych, którzy dokładnie ustalony na rynku i tych, którzy dopiero zaczynają walczyć o miejsce pod słońcem. Koszt równoważne modele klasy jednego i drugiego jest zupełnie inna, ponieważ trzeba zapłacić dodatkowo za marki i jakości.

Wybierając odpowiedni dla siebie korzystną firmę, trzeba zrozumieć możliwości modelu. Odebrać telefon powinien zależeć od celów, dla których jest ono nabyte. Jeśli urządzenie nie potrzebuje dorosłego dziecka (około 8-10 lat) lub osoby starszej, że w każdej chwili można było się dowiedzieć, co się z nimi dzieje, to rozsądniej przyjąć najbardziej podstawowy model. Lepiej monochromatyczne, czyli dwukolorowe, ponieważ niskie zużycie energii. Dla osób starszych i niedowidzących, pożądane jest, aby wybrać telefon z dużymi przyciskami i dużą czcionką. Starsze dzieci lepiej jest wziąć komórkowych wyższej klasy, na przykład, z gier. „Simple” telefon nasze dzieci nie są już interesujące. Przy wyborze telefonu z gry, trzeba określić, czy przewidziane w modelu wsparcia MIDP Java i jednostkę procesora.

Jeśli dokonasz wyboru telefonu dla siebie, i myślę, że jest to przydatne i mają czat i SMS-ing bazgroły, a zdjęcia robić muzykę i rock, w skrócie, na wszystko na raz, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie cechy kompleksu.

1. Który model powinien bateria, typ, pojemność, liczba godzin, telefon może być obsługiwany przez ładowania do ładowania. Obecnie produkowane baterii niklowo wodorkowych litowych i polimer na bazie litu. Najbardziej powszechnym i kosztowne litowo-jonowy. Najbardziej obszerny i tanie – niklowo-wodorkowe.

2. Pamięć. Jeśli planują ściągnąć dużo muzyki, zdjęć i przechowuj telefonu wiele informacji trzeba wybrać telefon komórkowy o pojemności nie mniejszej niż 3-4 GB. Jednocześnie nie jest zbyt dużo zainteresowanych, ile energii zużywa. Na przykład, model Nokia N91, idealne dla wszystkich wskaźników, posiada wbudowany dysk twardy, tak aby ładować taki telefon będzie często.

3. Ekran. Istnieje kilka rodzajów ekranów zainstalowanych w telefonach z różnych klas. Oczywiście, w klasie wyższej i lepszej wyświetlaczu, niezależnie od jego wielkości. Wiele osób zastanawia się, jak wybrać telefon komórkowy, tak aby mogły one tworzyć wysokiej jakości zdjęcia. Tutaj, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na Jaką jasność ekranu, widoczności, wiele kolorów może wyświetlać co jego przedłużenie. Nie fakt, że model z większym ekranie byłoby lepiej.

4. Aparat. Teraz są one instalowane w prawie wszystkich modelach. No, z wyjątkiem najprostszych. Różnica polega na tym, i jak te kamery mogą zostać usunięte. Oczywiście, lepiej jest, gdy telefon jest obecny flash i autofocus. Oraz obszar matrycy, to jest liczba megapikseli powinna wynosić co najmniej 1,3. Jeśli jest to niezbędne, aby uzyskać dobre strzały i podejmowania wysokiej jakości wideo, to lepiej, aby zatrzymać wybór modeli telefonów z 2-megapikselowy aparat lub wyższej.

5. Muzyka. Oczywiście, lepiej jest wziąć telefon z mp3. Muzyka przynajmniej czasami, ale każdy potrzebuje. Przy wyborze modelu, zbyt, trzeba określić, który w nim pamięć. Należy również spojrzeć na jakość głośników i obecności w modelu z Bluetooth i Wi-Fi, dzięki czemu można pobrać muzykę z innymi telefonami z komputera lub z Internetu.

6. Liczba kart SIM. Obecnie istnieje wiele modeli, które mogą być zainstalowane jednocześnie dwóch kart SIM, co jest bardzo wygodne. Zakup telefonu, trzeba się zastanawiać, ile to radioodbiorników. Jeśli jeden lub dobro dwóch kart nie będą wystarczające. Dwóch operatorów w trybie aktywnym nie będzie działać, to znaczy, gdy rozmowa idzie numer jeden, drugi zostanie usunięty. Jeśli dwóch radiotelefonów, sygnał jest odbierany przez dwóch operatorów. Jeden telefon jest w trybie aktywnym, drugie zawieszone.

7. dotykowy lub naciśnij przycisk. Ta cecha nie jest tak ważne i bardziej modą niż wybór jakości. Jeszcze kilka telefonów z ekranem dotykowym łatwiejsze w użyciu, choć wymaga szczególnej staranności w obsłudze.

8. karoseria. Jakość tego wskaźnika nie jest naruszona. Tutaj wybór zależy od gustu. Największe zapotrzebowanie jest na „clamshell”, suwaki i klasyczne batonika. Cnota Pierwszy – przyciski są zabezpieczone przed przypadkowym naciśnięciu, wyświetlacz i głośnik w górnej pokrywie. Zaletą drugi – duży ekran. Godność trzeci – łatwość obsługi.

9. Cena. Dla wielu, wskaźnik ten ma kluczowe znaczenie. Ale czy to dobry telefon nie posiadają wystarczających środków, to lepiej odłożyć zakup i kopać trochę pieniędzy, aby nie brać pierwszy dostępny.