132 Shares 7763 views

MAZ „Zubrenok” na naszych drogach

Osoba, która zdecyduje się na zakup samochodu, zawsze zaczyna się od analizy cen i jakości towarów. Patrząc na niezawodność, to konsultuje posiadaczy iw rezultacie wybiera najbardziej odpowiednią opcję. W dzisiejszych czasach nie jest łatwym zadaniem. Rynek jest nasycony z wielu różnych marek samochodów, różnych pod względem kosztów i zapakowaniu. Powstaje pytanie, co to za samochód kupić – zagraniczny lub krajowy.

samochód zagraniczny droższe w utrzymaniu, a to dodatkowy koszt. Mniej istotne w tej sprawie – aby znaleźć właściwą część. Czasem trzeba długo czekać, aż towary przyjść do sklepu. Praca przez wykwalifikowanego naprawy „cudzoziemiec” będzie kosztowne.

Na naszym rynku istnieje wiele dobrego domowego samochodu produkcyjnego. Wśród nich godne miejsce zajmuje MAZ „Zubrenok”.

W modelu MAZ-4370 niektóre elementy ocynkowane stosowanych: lewej i prawej krawędzi podłogi, panele drzwiowe wewnątrz i na zewnątrz. Dużo się robi, aby zaspokoić popyt.

Ten legkoupravlyaema maszyna i zwrotność. Ma dość mocny silnik z 5-biegową skrzynią biegów.

Na sprzedaż jest modyfikacją bocznego pochylenia. Konsument może kupić samochód z zamontowanymi zbiornikami, które są przeznaczone do przewozu ładunków płynnych. Sprzęt dźwig jako możliwe środki do transportu kontenerów i innego sprzętu specjalistycznego.

Na pierwszych modeli maszyn zainstalowanych silników wysokoprężnych produkowanych w Mińsku Zakładu Samochodowego. W tych dniach, po prostu nie było innego odpowiedniego silnika. Jego zestaw oznaczony „D-245,9”, montowany również turbosprężarkę i intercooler. Model otrzymał moc od 136 KM

MAZ "Zubrenok" – to pyatitonnik dwuosiowe. Jest on używany do transportu miejskiego i podmiejskiego. Kabina może być wykonany w dwóch wariantach: podwójnych lub potrójnych. Kierowca będzie czuć się całkiem komfortowo w każdych warunkach pogodowych, jak w kabinie znajduje się piec. Ponadto zapewniony jest składany śpiwór. Siedzenie kierowcy zamontowany pneumatycznym za samochód ma doskonałe zawieszenie przednie. Ze względu na to, wózek ma płynną jazdę.

Kierowcy mówią, że MAZ „Zubrenok” dość komfortowe uczucie na ośnieżonych drogach. W trybie pobierania z prędkością do 85 mm / godz. W tym zużycie paliwa wynosi nie więcej niż 23 litrów na 100 km.

Na samochodzie ustawić różne silniki. DEUTZ, na przykład, spełnia normy ochrony środowiska Euro-3, a jeżeli jest on zainstalowany wraz z CAT ZF, a następnie samochód będzie różnić się doskonałą wytrzymałość.

Istnieją również wady. Przyczyna usterki skrzyni biegów sprężynę i tylną oś. Czasami są defekty w fabryce. Doświadczeni kierowcy powinni udać się w długą podróż dopiero będzie przeglądu wszystkich komponentów samochodowych. Wiele mówić o wiarygodności MAZ „Zubrenok”, cena jest całkiem do przyjęcia.

Oczywiście, kupując nowy samochód, można zabezpieczyć się od większości problemów. Jednakże, aby kupić „świeże” maszyna nie może sobie na to pozwolić. Dlatego wielu nabyć używane. Nasi rzemieślnicy są w stanie doprowadzić do głowy dowolną techniką. Wierzymy, że kupując używany samochód bardziej niezawodne, jak to już sprawdził się. Kupując nowy samochód, kierowca często opiera się jedynie na gwarancji producenta. Ale to nie zawsze jest właściwe podejście. No, ale można kupić nowy lub używany MAZ „Zubrenok”, opinie o niej powiedzieć, że ten samochód jest niezawodny i trwały.