763 Shares 6784 views

Sprzęt motorowy enduro specyfikacje, opisy i recenzje

Wybór odzieży dla motocyklistów jest sprawą stoi na pierwszym miejscu. Każdy element zabezpieczający służy do zapobiegania urazom i poprawić komfort jazdy. Ponadto, odzież musi spełniać wymogi estetyki, ponieważ rower – to zawsze pomysł, uderzając z oczu. Produkcja sprzętu motorowego ofert z wieloma wyspecjalizowanymi firmami. Wyjaśnia to wysokiej jakości produkty znanych marek.

Znany poprzecznych i enduro konkursach organizowanych przez ponad 100 lat, użyto specjalnego sprzętu motorowego. Chroni ciało zawodników, więc muszą być niezawodne, trwałe i długotrwałe.

szczególnie silnikiem sprzęt

Dobór sprzętu ma pewne cechy, które powinny być uznane przez każdego kupującego. Ponieważ motocykle są podzielone na klasy w zależności od ekslpluatatsii w różnych warunkach i odzież jeźdźca ma własną klasyfikację. Off-road turystyka ma swoją specyficzną ochronę użytkowania.

Enduro silnikiem urządzenia składa się z kilku warstw:

 • bielizna – motocyklisty chroni organizm przed zmianami temperatury;
 • ochrona – ciasne elementy odzieży, aby zapobiec uszkodzeniom sportowca;
 • odzieży wierzchniej.

Najważniejszą częścią jest druga warstwa ochrony. Każdy z silnikiem urządzenia do jazdy enduro wykonane ze specjalnych materiałów, obdarzonych charakterystyce rezystancji. Pozwalają one także organizmowi oddychać swobodnie motocyklista i chroni je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dlatego też, w odzieży ochronnej nie jest zbyt gorąco w ciągu dnia iw nocy – nie zimno.

Materiał wytwarzania warstwy ochronnej może być:

 • poliester;
 • nylonu;
 • Elastan.

W zależności od wyboru materiału strój wymaga szczególnej opieki. Równie ważny jest rozmiar ubrania – gęstsze silnik-sprzęt do cross-country i enduro przylega do ciała, tym bardziej wiarygodne, że będą chronione.

Kask – na co zwrócić uwagę?

Kaski od różnych producentów różnią się ciężarem, poziom komfortu i jakości wentylacji. Przy wyborze modeli tanich należy zwrócić uwagę na produkty znanych marek. Zakres wymiarowy każda firma na tyle oryginalny, więc trzeba spróbować przed zakupem kasku. Wszystko silnikiem sprzęt Enduro jest dobrana w taki sposób.

Kupił kask zwykle Hanka. Jest to praktyczne, ponieważ niektóre modele mogą nie być tej samej wielkości. Do mostu nie będzie zbędny strażnik. Dobór soczewek muszą być celowe. Oni są dublowane, przyciemniane i monochromatyczne. Enduro jest bardziej odpowiedni przezroczystego szkła – będzie to wygodny pod względem częstej zmiany oświetlenia.

Najbardziej popularne są od producentów kasków motocyklowych Shoei i Arai. Ich produkty są znacznie droższe niż innych marek. Wynika to z poziomu komfortu podczas używania produktu. Czuł tylko w długich wyścigach. Dlatego najlepszym silnikiem sprzęt do Enduro przedstawiony tylko marki sprawdzone.

Doświadczeni zawodnicy powinni wybrać kask z drugim chowanym daszkiem. Jest to doskonała ratuje przed słońcem, odpowiednie do jazdy dziennej i nocnej.

Motorówki – wygoda przede wszystkim

W przeciwieństwie do motorówki kask powinien wybrać w tej cenie. Oszczędności są nieuzasadnione – tańsze opcje zły chwyt wody, są krótkotrwałe i jeździć ich wystarczająco mocno. Ponadto, szczególną uwagę przywiązuje się do okuć i zawiasów (który musi być obecny), obecność wymienny bagażnika oraz możliwość wymiany podeszwy. podeszwy bieżnika nie powinna być zbyt „zły” – w przeciwnym razie będzie to utrudniać ruch stóp w celu przełączenia transmisji. Municypalne Sprzęt dla cross-country i enduro w pierwszej kolejności powinny być wygodne.

Szelki knee

Szelki kolanowych stanowią shafted stopę integralnie. Tanie wersje aplikacji zorientowanych w motocrossie. Mają jedną cechę – mały wewnętrzny kąt. To chroni kolano przed ewentualnymi obrażeniami. Dalsza podróż wymaga częstego poruszających się na piechotę. W związku z tym silnikiem enduro sprzęt powinien zawierać w pełni zagiętym kolano.

nakolanniki dla cross-country i enduro są dość kłopotliwe. Jednak stanowią one dobrą ochronę stawu kolanowego. Istnieją 3 rodzaje nakolanniki:

 • dla początkujących;
 • semi;
 • klamra.

Poziom ochrony dla początkujących jest dość niska. Jest on używany do cross-country. Naczepy nakolanniki są przegubowo, zapobiega skręcaniu i rozciągania stawu. Jest on wykonany z metalu lub tworzywa sztucznego, a także inny na prawo i lewo.

Najlepiej enduro silnikiem wyposażenie obejmuje profesjonalne nakolanniki zwane klamra. Mają sztywną konstrukcję, wyposażony w przegub i całkowicie stabilizującego połączenia. Są one wykonane z następujących materiałów:

 • węgla;
 • żaroodpornego tworzywa sztucznego;
 • lekka aluminiowa.

Sprzedawane parę nawiasów lub indywidualnie.

Ochrona tułowia

Endurista urządzenia ochronne dla górnego korpusu 2 przedstawionej w przykładach wykonania: płaszczowo motocherepaha. W pierwszym przypadku, nie musisz kupować nałokietniki, jak ta opcja jest tylko na klatce piersiowej i plecach. Dla endurista motocherepaha jest najkorzystniejszy. Jest uniwersalny i ma niewielkie rozmiary, a także w pełni zabezpieczony:

 • ramiona;
 • łokcie;
 • piersi;
 • powrotem.

Przy wyborze motocherepahi trzeba zgiąć rękę w łokciu – wspólne powinny być w pełni chronione. Poziom ochrony tanie „żółwia” nie jest gorsza od wielu markowych modeli. Jednak jakość szwów i wytrzymałość gwintu takiej ochrony jest słaba.

Motoshorty i rękawiczki

Nie podlegają Essentials, więc Poszukiwacze cieszył taką ochronę według własnego uznania. Motoshorty chronić przed uderzeniami bioder i kości ogonowej. Twardy enduro używane opcje miękką uszczelkę, która zapewnia komfort podczas długich podróży.

Motoperchatki wykonane są z:

 • skóra;
 • z tworzywa sztucznego;
 • węgla;
 • tkaniny.

W lecie, światło endurista motoperchatki zmieścić więcej z wkładki do ochrony pięści i zamszu podszewkę na dłoni. Chronić przed zimnem nieogrzewanym motoperchatki z legginsami. Zapobiegają one zimne powietrze pod tulei. Winter Enduro silnikiem sprzęt wybrany z terenu odbyło konkursach.

Enduro silnikiem sprzęt: Opinie

Przed zakupem sprzętu dla Enduro jest ważne, aby wiedzieć kilka opinii doświadczonych motocyklistów. Przeważająca liczba roszczeń, które są uważane za jedne z najlepszych producentów znanych marek. Na przykład kupujący kaski Shoei powiedzieć niezawodność i trwałość produktów z tym znakiem. Wielu użytkowników są elementy wyposażenia tego producenta więcej niż 2 sezony.

Motorówki z firm Alpinestars Tech zyskał także rozpoznawania ogromną liczbę motocyklistów. Są jednymi z najbardziej trwałe i wygodne. Dla poważnych kolano doświadczony enduristami używanych produktów Thor Force. Według opinii, mają niezawodne zapięcie, wykonane z wytrzymałych materiałów (są modele z kivlarovymi wkładki) i są wystarczająco długie.

Ogólnie rzecz biorąc, ochrona powinna zostać nabyte od razu po zakupie motocykla. Inne warstwy są drugorzędne. Reszta Enduro silnikiem urządzenia (bielizny termicznej i wierzchnia) jest przeznaczony do tworzenia większy komfort niż do obrony.