196 Shares 9247 views

Motocykl KTM Duke-125: dane techniczne, opinie i zdjęcia

Jak pokazuje praktyka, motocykl KTM cały czas jest wybór tych, którzy wolą innowacyjnych technologii. Austriacka firma producentem w tym zakresie, a teraz nie zatrzyma się, oferując swoim klientom nowoczesną technikę, który oferuje zaawansowane urządzenia, nie gorsze od konkurentów, a także akceptowalny koszt. Ja wyjątkiem i Duke, 125, z czego szczegóły zostaną omówione dalej.

Tło modelu

Główną przyczyną tworzenia modelu była chęć firmy podbić nowe rowery dla siebie segmencie o małej pojemności skokowej. Główną grupą docelową dla nowości miała być młodzież, wspomagany przez jego kosztu, wyglądu i wymiarów, które nie różnią się znacznie od tych mocniejszych wersjach. Więcej na długo przed oficjalnym debiutem KTM Duke-125 na publicznie ekspresy zaprezentował prototypowy model, który ostatecznie przekształcony z ulepszeń w wersji produkcyjnej.

ogólny opis

Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala spełnić praktycznie każdą ideę projektu. W związku z którymi modele projektanci się zachować to cechy to mocniejsza wersja, dając w ten sposób nowy produkt pewną łaskę i łatwością. Na pierwszy rzut oka na nowy produkt nie jest jeszcze bardzo doświadczony rowerzysta będzie wiedział, że przed nim jest dokładnie taki motocykl KTM. W przypadku, jeśli porównać model z „wielkiego brata» Duke-690, widzimy, że jego wymiary są mniejsze o nie więcej niż 10%. Przy użyciu dość szerokie opony deweloperzy byli w stanie zapewnić nie tylko dobrą przyczepność, ale także zrównoważony ustawienia rowerowe. Lustra są dość szerokie, więc jeździec zapewnia doskonałą widoczność.

W celu zmniejszenia kosztów projektantów motocykli zdecydowaliśmy się zrobić ramkę wykonaną ze stali. W kompleksie z skutecznego zawieszenia zapewnia ona dobrą sterowność i pozwala przezwyciężyć praktycznie żadnej nierówności nawierzchni. Lampka szef oznacza atom chlorowca, a na tylne, wskaźnikami i podświetlenia zmienia numery użyciem lampy LED. Podobnie jak w innych swoich modeli, projektanci zadbali o wiadomościach dość szeroką gamę kolorów. Maszyna waży 127 kg. Jeśli chodzi o koszt KTM Duke-125 cena motocykla na rynku krajowym wynosi około 200 tysięcy rubli.

podstawowe dane techniczne

Model ten jest wyposażony w czterosuwowym silniku pojedynczego cylindra w objętości 125 modułów, zdolnych do rozwoju mocy 15 KM. Szczyci elektroniczny wtrysk paliwa oraz układ chłodzenia cieczą. Jak we wszystkich podobnych silników, uruchomienie przeprowadzane kosztem przycisk rozrusznika elektrycznego. Przekładnia ma sześć kół zębatych. Max Model 125 KTM Duke prędkości ograniczony znak 105 kilometrów na godzinę. Fakt, że jest to urządzenie elektroniczne, które nie pozwalają na przyspieszenie trudniej. Odbywa się to zgodnie z wymogami europejskimi. Jednak wyłączyć ogranicznik może być łatwo na oficjalnej służby. Pozwoli to na większy potencjał, aby odkryć rower KTM Duke-125. Charakterystyka techniczna zespołu napędowego w tym przypadku pozwolić model podróżować z prędkością do 130 km / h. Trudno nie zauważyć, sprawność silnika. W szczególności, na każde sto kilometrów wymaga to około 2,5 litra benzyny. Jednak liczba ta jest w dużej mierze zależne od stylu jazdy.

podwozie

Ze względu zwrócono uwagę na austriackich projektantów i podwozia. Sztywna rama z imponującą wahacza sprawdzone najlepiej. Monoshock z przednim widelcem dostarczanego WP. Skok zawieszenia jak z tyłu i przodu, wynosi 160 mm. W związku z tym, na co wskazuje modelu pozostawione przez właścicieli KTM Duke-125 opinii, motocykl raczej cicho i bez wysiłku pokonuje nierówności. Ponadto, należy zwrócić uwagę, że na stabilność roweru do podmuchów wiatru bocznego i łatwe manewrowanie. Układ hamulcowy jest zaprojektowany dla modelu z udziałem specjalistów z firmy Brembo, więc żadnych skarg na niego po prostu nie może być. Zarówno przednie i tylne tarcze hamulcowe typu stosowane.

lądowanie

Wygodne prosto pasuje to kolejna istotna zaleta modelu KTM Duke-125. Recenzje jego właściciel było jasne potwierdzenie faktu, że absolutnie wszystkie dźwignie i elementy sterujące są umieszczone w odpowiednich miejscach. aby rower wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić wygodną pozycję siedzącą z każdej konstytucji. Ciężko szerokie siodło posiada wystarczające, aby zmienić podczas lądowania rezerwy długości ruch. Jak pokazuje praktyka, bez postoju na tym rowerze, a zwłaszcza nie zmęczony, można łatwo pokonać dystans trzystu kilometrów.

tablica rozdzielcza

Na desce rozdzielczej KTM Duke-chic 125 jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który wyświetla informacje dotyczące prędkości, obrotów silnika, poziom paliwa w zbiorniku, jego średnie i chwilowe zużycie, pozostałość aż ścieżce obok usług, przegrzania, ciśnienia oleju i więcej. Ponadto jest zainstalowany na aktywnym wskaźnik transmisji, przebiegu i zegara. zarządzanie ekranu odbywa się kosztem dwóch dużych przycisków, które są łatwe do prasy, nawet w rękawiczkach. Instrument panel światła odbywa się w kolorze pomarańczowym i jest aktywowany automatycznie, w zależności od oświetlenia w ulicy. Innymi słowy, wszystkie odczyty doskonale widoczne w nocy lub przy słonecznej pogodzie.

Zalety i wady

Według opinie właścicieli motocykl KTM Duke-125, model posiada wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o światło i w tym samym czasie, mocna rama stalowa, która w kombinacji z zawiesiną zapewnia doskonałe prowadzenie i manewrowość. Kolejną mocną stroną motocykla można nazwać silnik, który charakteryzuje się wydajnością i dobrą dynamikę rozprzestrzeniania. Cięcie konstrukcja krawędź skromne wymiary sprawiają, że rower to dobre rozwiązanie dla młodych ludzi. Nie ma wątpliwości, i jakość wykonania.

Bądź co bądź, istnieje również kilka wad. Przede wszystkim, w tym przypadku mówimy o obecności ogranicznika prędkości. Standardowe opony nie nadają się do jazdy w agresywnym stylu, ponieważ w tym przypadku mogą ślizgać się na asfalcie. Dodatkowo model wykorzystuje oryginalną świecę zapłonową, co nie jest możliwe w przypadku konieczności zastąpienia inną markę.

wyniki

Podsumowując, należy stwierdzić, że zasadność KTM Duke-125 jest znacznie większa niż wad, więc możemy śmiało powiedzieć, że projektanci zrobili wszystko, co w ich mocy, aby upewnić się, że model był udany. Cokolwiek to było, oczekiwany popularność na rynku krajowym, to nie została jeszcze wygrana. Większość ekspertów są skłonni myśleć, że to wynika z umiarkowanych właściwościach technicznych. Innymi słowy, nawet początkujący przyzwyczaić się do niego i chce go zastąpić mocniejszym modelu po miesiącach pracy motocykla.