563 Shares 5313 views

Motocykl Irbis Z1: dane techniczne i opinie (zdjęcia)

Dzisiejszy rynek motocykli zapewnia potencjalnych konsumentów szeroki wybór motocykli, skuterów, motorowerów, skuterów śnieżnych, a nawet mokikov. Z różnych marek handlowych po prostu rozpraszają oczy. Niektóre z nich ukazały się w ostatnim czasie. Inne – siedzibę firmy, które przez dziesięciolecia dostarczane na rynek swoich produktów.

Wśród tej różnorodności istnieje pewna motocykl, który spełnia wymagania do modelu, koloru, wydajności i kosztów. Jednak w momencie, wybierając różne modele oferowane nagle zamienia się w braku korzyści.

W tym artykule będziemy w pełni pod uwagę do których warto zwrócić uwagę na produkcję stosunkowo młodym krajowych przedsiębiorstw do produkcji pojazdów silnikowych. Firma „Irbis” dostaje pod naszym spojrzeniem.

Początki marki „Irbis”

Było spółka we Władywostoku, a stamtąd udał się na podbój stolicy. I trzeba przyznać – bardzo pomyślnie. Skromny początek powstał w 2009 roku. Po jakichś pięciu lat, możemy już zobaczyć, jak produkty „Irbis” stanowczo podjąć swoją niszę na rynku krajowym. I to w zaciętej rywalizacji o ciepłym miejscu w słońcu.

Dlaczego trzeba wiedzieć? Faktem jest, że mając pojęcia o pochodzeniu i dynamiki rozwoju przedsiębiorstw za priorytet, można bardziej bezstronnie ocenić swoje produkty. Rozważmy konkretny przykładzie modelu Irbis Z1. Jest to jeden z najbardziej popularnych w swojej klasie.

Motocykl Irbis jest Z1

Jedna z kreacji „Irbis” stał się motocykl sportowy. Przypomnijmy, że oryginalny spółka założona przez grupę młodych facetów entuzjastów. Zebrali własnych modeli prototypowych ręce i je przetestować. I jak młodzi ludzie robią rzeczy, które kochamy i motocykle przeznaczone zarówno dla siebie i swoich towarów od razu zaczął się popyt. Tym bardziej, ponieważ koncentruje się na konsumentów o średnich dochodach.

Irbis Z1: Dane techniczne

 • Wymiary: długość – 2010 mm szerokość – 750 mm wysokość – 1025 mm.
 • Czterosuwowy jednocylindrowy silnik.
 • Moc maksymalna – 24,5 KM (przy 8500 obrotach na minutę).
 • Maksymalny moment obrotowy – 20 Nm (przy 7500 obrotów silnika na minutę).
 • Przemieszczenie – 250,1 centymetr sześcienny.
 • Wody chłodzącej.
 • Sześć skrzynią biegów.
 • hamulce tarczowe (przód i tył).
 • Pojemność zbiornika paliwa 16 litrów.
 • Opona przód – 110 / 70-17.
 • Tylna opona – 150 / 70-17.
 • Guma drogowego.
 • Rozstaw osi – 1400 mm.
 • Elektroniczna tablica rozdzielcza.
 • kierunkowskazy LED.
 • Potężne podwójne reflektory.
 • Rozwija się z maksymalną prędkością 140 km / h, przez 12-15 sekund.
 • Ładowności – maksymalna 150 kg.

wygląd

Przez fornir przedstawiciel sportowych projektantów motocykli pracował w chwale. Irbis Z1 ma wyraźny agresywny wygląd. Właściciel takiej techniki jest skazane na uwagi od innych. Deweloperzy udało się połączyć komfort i bezpieczeństwo ruchu z jasnym stylu i niezapomniany sposób.

Chciałby zwrócić uwagę na konstrukcję oryginalnego tłumika, dobrze pasuje do ogólnego widoku modelu, ale w tym samym czasie, dodatkowo podkreślając jego oryginalność.

Producenci oferują możliwości mieszkaniowych Irbis Z1 cztery kolory – żółty, niebieski, zielony i czerwony.

Liczba właścicieli

Jakiekolwiek dane techniczne nie są posypane sprzedawców w salonach, nasz człowiek jest zawsze bardziej interesujące usłyszeć odpowiedzi prawdziwych właścicieli motocykli. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ten, kto jest otezdil ponad stu kilometrów na własnej skórze doświadczył wszystkie uroki transportu, z pewnością może zapewnić bardziej wartościową i ciekawą informację, niż kogoś, kto zna tylko o motocyklu z załączoną dokumentacją.

Zobaczmy więc, co mówią sami motocykliści.

 • Motocykl Irbis Z1 250cc fail-safe, niezawodne, ale bardzo trudno jest zostać nadana technologii wysokiej prędkości. Nie ma problemu kładzie się na zimno. Nie boi się wody. Całkowicie bezpretensjonalny eksploatacji. Wygodne w obsłudze. Dobra zwrotność i dynamikę. Motorowe fani czasami myli obecność tylko jednego amortyzatora (chociaż tylne koło demontażu to sprawia, że łatwiej schłodzić).
 • Motocykl Irbis Z1 250 radzi sobie z jego przeznaczeniem. To nie jest złe, a co najważniejsze – wytrwały przedstawicielem swojej rasy.
 • To działa niezawodnie i bezproblemowe.
 • Doskonała moc. Jednak ostrożność jest konieczna, ponieważ urządzenie jest ciężkie i nie jest łatwa do utrzymania.
 • Jest to normalny motocykl. Dla poważnych fanów konkursu nie jest właściwe, ale to napęd dla duszy – najbardziej go.
 • Bardzo atrakcyjny wygląd. Piękne aerodynamiki. Silnik pracuje płynnie. Roślina o pół obrotu. Nawykowe (nie okrągłe) zmiany biegów.
 • Lewo od modelu Irbis Z1 (250 opinii na forach i podobnych środków), to prawda.

braki

Bez względu na jakość nie była towary, ale jeśli słyszymy tylko pozytywne opinie, chcąc nie chcąc zacząć pełzanie wątpliwości – to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Dlatego nie powinniśmy milczeć o braki.

We wszystkich forach, gdzie właściciele omówienia Irbis jest Z1, opinie są pełne skarg na fakt, że jest to bardzo trudne do znalezienia części zamiennych na rynku. Jednak sądząc po sprzedaży, w najbliższej przyszłości, to pytanie powinno stracić swoje znaczenie.

W pierwszym meczu Irbis Z1 motocykl został ściągnięty przewód paliwowy. Ale szybko odpowiedzieli producenci do otrzymanych uwag i skorygować wadę.

Niektórzy właściciele skarżą się zbyt twarde siodło. To naprawdę może przynieść znaczny dyskomfort, szczególnie podczas przejazdów dalekobieżnych.

Co zrobić, aby rower służył wiernie przez wiele lat?

Wszystkie motocykle po zakupie trzeba być silnik włamanie. I „Irbis” nie jest wyjątkiem. Do wszystkich części układu tłokowego jest najlepszy przyzwyczailiśmy się do siebie, tworząc tak zwane „lustro”, konieczne jest, aby przestrzegać kilku prostych ograniczeń.

Pierwsze tysiąc kilometrów, nie powinien dać do maksymalnego obciążenia silnika. To jakże trudne! No, jak tak? Sprzedam rower sportowy i jeździć przy wietrze? !! Jeździć oczywiście możliwe. Ale tylko wtedy, gdy zgadzają się poświęcić zdrowiu własnym napędem na całą wieczność, a przynajmniej zastąpienie systemu tłoka (po której będzie przeprowadzenie działa to konieczne). I w tym samym czasie i zgodził się na zwiększenie zużycia paliwa – ponownie dla całego późniejszego okresu eksploatacji motocykla.

W związku z tym, że większy sens, aby być cierpliwym, aby następnie cieszyć się płynną i bezawaryjną pracę swojego rumaka dwukołowy.

Nawiasem mówiąc, lepiej od razu zmienić olej silnikowy. Tylko w takim przypadku można być pewnym jego czystości i jakości. To nie jest nawet producenci zaniedbania. Po prostu to jest prawdopodobne, że w trakcie procesu montażu w oleju silnikowego można uzyskać najmniejszą wełny stalowej. A to sprawia, że nawet wysokiej jakości smar do ścierny.

Do przewozu pasażerów w pierwszych tysiąc kilometrów do wprowadzenia moratorium. Tak, tak! Odnosi się to również do swojej dziewczyny też! Niezależnie od jej ciała.

Radełkowane 700-800 km, można rozpocząć w celu zwiększenia obciążenia. To powinno być zrobione i okresowo na krótkie okresy czasu. Uważnie słuchać dźwięku silnika. Nie pozwól mu ryczeć jak ranny niedźwiedź. Dźwięk pomaga określić optymalną liczbę obrotów lepszy niż instrumenty.

wymagane dokumenty

Motocykl w tej klasie zarejestrować. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 1. Oświadczenie.
 2. Otrzymanie płatności dokonanej za usługę.
 3. Motocykl techniczny paszport.
 4. polisa ubezpieczeniowa.
 5. Umowa sprzedaży.
 6. zgłoszenie celne (nie zawsze).
 7. Paszport.

Na drodze, zawsze trzeba być w posiadaniu praw do technicznych środków kontroli (w tym przypadku – na motocyklu), świadectwa technicznego i polisy ubezpieczeniowej. Prawo wymaga również stosowanie kasku.

Wychodzę sama na drodze …

Przy zakupie roweru sport, to nie tylko zakup pojazdu. Jednostka ta, jako „irbis”, nie nabywa na wycieczki do supermarketu lub nawet wygodnie dostać się do pracy. Motocykl – to jest nie tylko środkiem transportu, to jest – wolność.

Kilka rzeczy, które można porównać do uczucia, gdy jesteś w siodle natywnej rowerową, pod kołami drogi rozprzestrzeniania się, a wiatr jest dogonić z tobą. Spacer na rowerze jest w stanie zmniejszyć stres jest kilkakrotnie lepiej niż jakikolwiek alkohol. Będziesz mógł dostać się do tych części swoich domów, które nie są nawet podejrzanych.

Przy zakupie motocykla, automatycznie stajesz się członkiem ogromnej społeczności ludzi. A w sporcie „IRBIS” ty będzie w szeregach elity tego społeczeństwa.