601 Shares 3324 views

Fiński Urządzenie rojenia się z kotła parowego

Gotowanie napar w domu zawsze była związana z masą różnych trudności. Wcześniej trzeba było mieć wszystkie niezbędne urządzenia, że zakup nie było tak łatwe. Wielu artystów i rzemieślników produkowane własną rękę, co czasami wpływ na jakość gotowego produktu. Na dzień dzisiejszy można kupić fabryka urządzenia. Na przykład fiński aparatura bimber nie tylko zmontowane ze wszystkich miłośników tego napoju potrzeb przygotowania, ale ma również wiele innowacji i rozwiązań technicznych, które znacznie poprawiają nie tylko jakość napoju, ale także zwiększa jego wydajność.

charakterystyka

Urządzenie to składa się z kilku odrębnych jednostek, które są bardzo łatwe w montażu. Są one przedstawione w bębnie pary, chłodnicę i wydajności destylacji. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej i mają dość przyzwoitą grubość. Ważne jest, aby wspomnieć, że dno pojemnika jest uszczelniony i doskonale odporny na działanie wysokich temperatur, nawet grubą Braga. Takie rozwiązanie sprawia, że możliwe do kierowania whisky lub brandy.

Ponadto urządzenie Fiński parzonej ma bardzo oryginalną strukturę, która ma wysoką szczelność. Fakt, że opracowano biorąc pod uwagę bogatą praktykę mistrzów różnych klas i życzeniom niektórych użytkowników, którzy wskazywali na pewne niedociągnięcia.

Korzyści z projektu

 • To urządzenie jest zbudowane z metalu, ma wysoka jakość szwów przez urządzenie spawalnicze. To sprawia, że możliwe, aby wytrzymać dużą presję, a znacznie zwiększa żywotność.
 • Duży otwór wlotowy, który ma fińskiego parzonej urządzenia nie tylko wypełnia Braga bez pomocą lejka, co często powoduje dyskomfort, ale także daje możliwość dokonania okresowej konstrukcję czyszczenia.
 • Wszystkie przewody rurowe agregatu mają dużą średnicę. Zmniejsza to prawdopodobieństwo, że będą one gola podczas operacji. Faktem jest, że ta wada jest bardzo powszechne w innych modeli takich urządzeń.
 • Obecność pary wodnej z bębna sprawia, że nie tylko możliwe, w celu wytworzenia dodatkowego oczyszczania olejów fuzlowego i ciężkich cząstek, lecz także nadawać pewną aromat. W tym przypadku, konstrukcja tego urządzenia jest bardzo wygodne i nie powoduje zatykania się podczas użytkowania. Biorąc pod uwagę to, niektórzy twierdzą, że rzemieślnicy wykorzystywane fińską Moonshine podwójne oczyszczanie, choć nie jest to do końca prawda.
 • Wszystkie produkty są wyposażone w termometry, które pozwalają kontrolować proces podgrzewania zacieru. Droższe modele urządzeń, które kontrolują temperaturę chłodniejszą parowego bębna.
 • Niemal całkowity brak zapachów wydzielanych podczas destylacji. Dla niektórych producentów jest ważnym czynnikiem, gdyż proces ten może trwać od pięciu lub więcej godzin.
 • Cała konstrukcja jest wykonana w taki sposób, aby pracować w domu. Aby utworzyć określonej temperatury może nawet zastosować płytę grzewczą, ale pytanie jest rozwiązany chłodnica wody podłączony do sieci wodociągowej. Jednakże, nie jest to niezbędne dla uzyskania zacieru zbyt dużej objętości pojemnika, ponieważ znacznie przedłuża czas procesu i może wpływać na jakość produktu końcowego.

braki

 • Każdy Fiński Finlandia warzy się urządzenie wyposażone w specjalne uszczelki gumowe, które służą do uszczelnienia. Robią świetną robotę z ich zadań, ale wymagają okresowej wymiany. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że powinno się to odbywać co dwa miesiące.
 • Brak elementu samonagrzewanie wiąże się z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł ciepła, które nie zawsze mogą poradzić sobie z zadaniem.
 • Jeśli zakupione urządzenie o pojemności 30 litrów, konieczne jest, aby pamiętać, że kuchenka nie zawsze jest w stanie zapewnić wymaganą temperaturę dla właściwej reakcji.
 • Niektórzy twierdzą, że przemytnicy mogą dostać godziny 7 litrów jakości produktu. Jest to częściowo prawda, ale aby to osiągnąć trzeba stworzyć pewne warunki, które są bardzo trudne do osiągnięcia w mieszkaniu lub domu prywatnym. Ogrzewanie potrzebujemy jakości, wysokiej wydajności i intensywnego chłodzenia.
 • W przypadku awarii zbiornika do urządzenia zacieru jest prawie niemożliwe do naprawienia. Ta część musi być całkowicie zastąpione. Jednak warto pamiętać, że wszystkie elementy maszyny jest dość trwały i wysokiej jakości, które mają wpływ na żywotność.

Strzeż się podróbek

Ostatnio, sprzedaż można znaleźć fałszywe Moonshine „Finlandia”. Opinie użytkowników takich struktur ostro negatywne. Według konsumenta, takie jednostki nie może pochwalić się doskonałą jakością, mają małą żywotność, a niektóre odmiany są po prostu nie nadaje się do tej pracy.

Ustal takich struktur jest dość prosta. Mają chropowatą spoin i wykonany z cienkiego metalu. Nie jest konieczne do zakupu tych jednostek, nawet w atrakcyjnej cenie.

Inne oferty na rynku

Dziś możemy znaleźć ogromną liczbę różnych modeli takich urządzeń. Producenci często podają swoje produkty oryginalne imiona, które są zwykle mylące. Biorąc pod uwagę to, kwestia jaką bimbru lepiej – niemiecki lub fiński, po prostu nieistotne. Najważniejsze jest to, że wybrany kostium modelu użytkownik i odpowiadają określonych cechach.

Należy zauważyć, że fiński model został zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich życzeń nowoczesnego samorządu zawodników. Realizuje prawie wszystkich rozwiązań technicznych, zebranych w ciągu wielu lat istnienia tej branży.

zasady korzystania

Jak zastosować tę samą bimbru „Finlandia”? Opinii wielu użytkowników twierdzi, że może obsługiwać nawet początkujący.

 • Najpierw trzeba przygotować domowe piwo. Można korzystać z receptur dostarczonych wraz z produktem. Niektórzy artyści wolą korzystać z własnej technologii. Dlatego, aby opisać przedmiot w szczegółach nie ma sensu.
 • Następnie należy zamontować urządzenie. Odbywa się to zgodnie z instrukcją, łącząc wszystkie węzły.
 • Braga następnie nalewany do pojemnika, który wprowadza się do ognia. W tym miejscu można dodać niektóre ze składników potrzebnych do receptury.
 • bęben pary odpowiadających składników dodawanych w celu nadania konkretnego produktu zapachu. Może być suszone owoce, orzechy, owoce lub inne produkty, o charakterystycznym smaku.
 • W następnym kroku urządzenie jest umieścić na ogniu i szczelnie zamknąć pokrywę.
 • Cooler z wężami specjalnymi być podłączony do źródła wody i umieścić go.
 • Po pewnym czasie Braga zaczyna się gotować, a jej opary są chłodzone w lodówce, toczenie w mocnego napoju.

ostrzeżenie

Nawet wysokiej jakości Fiński Moonshine opinii Finlandia może być ujemna, jeśli proces produkcji traktowane nieodpowiedzialnie lub nieumyślnie. Niektórzy artyści zrównać bimbru do tej sztuki i wierzę, że nie będzie tolerować łamania zamieszania lub technologii. Należy również pamiętać, że z powodu nieprawidłowego procesu produkcyjnego lub zmianę w preparatach własny może otrzymać produkt szkodliwy dla ludzkiego organizmu.

Nie zapomnij o legalności tych działań. Dlatego w tym artykule i nie daje jasnych wskazówek na temat produkcji bimbru, a nie opisane w szczegółach konstrukcji urządzenia. Nie jest konieczne, aby złamać prawo do świadczeń drobnych a czasami wątpliwe.

zalecenia wykonana

 • Zanim kupisz fińską bimbru z kotła parowego, konieczne jest zbadanie szczegółowo obecnego prawodawstwa w danym obszarze. Fakt, że w niektórych krajach Moonshine, przestępstwo i może spowodować duże grzywny lub pozbawienia wolności.
 • Najlepiej jest używać sprawdzonych receptur lub użyj notatkę, który jest dołączony do produktu. W innym przypadku możliwe jest, aby otrzymać produkt o niskiej jakości lub wyrzucania płynu, zwykle nie nadaje się do użytku.
 • Cały proces destylacji powinny być pod stałym nadzorem. Urządzenie, według producenta, ładna i niezawodne, ale praca z ogniem, a ciśnienie musi być kontrolowany przez osobę.

opinie użytkowników

 • Widocznie, Finlandia – Fiński jakości bimbru. Opinii wielu użytkowników twierdzi, że produkt ten jest prawdziwym arcydziełem niezawodności.
 • Niemal całkowity brak zapachu powodując emocje wśród mieszkańców budynków mieszkalnych, ponieważ nie przyciągają uwagę i nie przeszkadzać sąsiadom.
 • Doskonała struktura bęben parowy z siatki ochronnej umożliwia zastosowanie praktycznie każdego pojazdu zapachu bez obawy, że rura może zostać zablokowany.
 • Niektórzy użytkownicy, jak fakt, że zestaw zawiera specjalny przewód, który można podłączyć do chłodnicy przy użyciu konwencjonalnego kuchennego kranu.
 • W razie potrzeby można usunąć z systemu kotła parowego, który jest bardzo odpowiedni dla niektórych użytkowników, którzy kierują produkt z własnej, specjalnej, technologii.

wniosek

Nawet typowy fiński aparatura bimber można łatwo w porównaniu do jednostek przemysłowych. Urządzenie to idealnie łączy w sobie wszystkie cechy niezbędne do obsługi i ma niezwykłą jakość. Na własny użytek, jest on dobrze przystosowany, i pracować z nich może nawet osoba bez pewnej ilości doświadczenia. Pij tylko najwyższej jakości napojów, ale należy pamiętać, że we wszystkim trzeba wiedzieć, kiedy przestać.