639 Shares 2243 views

„Truffaldino” Włoskie menu restauracji, ceny, recenzje

„Truffaldino” – restauracja, która serwuje neapolitańskiej, rzymskiej, Kalabrii, dania kuchni sycylijskiej. Restauracja znajduje się w pobliżu stacji metra „Taganskaya”, pod adresem: ul. Marksista, budynek 20, w budynku 1. Od większości włoskich restauracji, znajduje się w Moskwie, „Truffaldino” charakteryzuje się tym, że sporządzanie menu został kucharz pochodzenia sycylijskiego. Nazywa się Salvatore Nicotra. Chef gorliwie monitoruje pracę swoich podwładnych. Możemy więc śmiało powiedzieć, że „Truffaldino” – restauracja, gdzie przygotować prawdziwe włoskie makarony, risotto, carpaccio i oczywiście pizza.


wnętrze

„Truffaldino” – restauracja (Moskwa), znajduje się na włoskiej przytulnej sali. Kilka słabe oświetlenie, akcesoria wiklinowe, proste drewniane meble bez elementów fantazyjnych – wszystkie te szczegóły stworzyć pewną atmosferę. Jest to sytuacja odpowiada romantyczną kolację z winem „Lambrusco” i deser „semifreddo”

„Truffaldino” – restauracja, która latem otwiera drzwi jego ganku. Mimo że obiekt znajduje się w centrum miasta, gdzie jest zawsze głośno i tłoczno, goście cieszyć się przytulną atmosferę i potrawy przygotowywane na klasycznych włoskich receptur, aż do zamknięcia. Restauracja otwarta jest od 11:00 do 24:00.

Makaron i spaghetti

Serdeczny kuchnia włoska jest bardzo popularne na całym świecie. Szczególnie wklej który nie jest po prostu danie z gotowanego makaronu. Wszystko jest o wiele bardziej skomplikowana. Po tym wszystkim, jakość tych dawnych włoskich dań pod wpływem, jak dobrze przygotowany sos. Restauracja „Truffaldino”, którego menu obejmuje około dwudziestu rodzajów makaronów i spaghetti, oferuje nauczyć o tym, co prawdziwe „Carbonara”, „Pesto”. Źle proporcje lub dodatkowy składnik może zrujnować sos, i stąd wszystkie potrawy. W tym miejscu tych wad zaobserwowano.

W „Truffaldino”, jak zostało powiedziane, wiele rodzajów makaronu. Są grzyby i łososia i szynki i owoce morza. Koszt najpopularniejszy w tej kategorii potraw – spaghetti „Carbonara” – 490 rubli.

Przekąski i sałatki

Wybór dań, od którego chcesz rozpocząć kolację, również dość szeroki. Lista zaczyna się od różnorodnych oliwkami. Koszt posiłków – 490 rubli. W porcji 130 g, ale warto przypomnieć, że „Truffaldino” – restauracja autentyczne dania kuchni włoskiej. Oznacza to, że przygotowują posiłki dla specjalnych technologii. Tak, oliwki czarne i zielone, zanim się na stole, spędzić kilka dni w marynacie, gotowane z dodatkiem pikantnych włoskich ziół.

Menu restauracji „Truffaldino” występują również carpaccio, krewetki, solony łosoś, serów. Średni koszt zimnych potraw – 600 rubli.

Jeśli chodzi o lekkie dania kuchni włoskiej, przychodzi do głowy jest nazwą jako „Caprese”. Lista sałatki w menu „Truffaldino” rozpoczyna się wraz z nim. Koszt posiłków mozzarellą, pomidorami i bazylią – 550 rubli. W tej samej cenie i sałatka Cezara, który, nawiasem mówiąc, został wymyślony przez włoskiego, ale daleko poza granicami swojej ojczyzny, a mianowicie kilka mil od Hollywood. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że „Cezar” jest najlepszy w Moskwie. Prawdopodobnie, preparat o tej samej nazwie z dodatkiem sosu gorącego parmezan – funkcji krajowego, co nie jest bez Nicotra.

pizza

Według klasycznej neapolitańskiej receptury jest proste danie gotowane w piecu opalanym drewnem. Kucharz „Truffaldino” kierowany przez Salvatore Nicotra, otrzymanych w ten sposób za pomocą napełniania mozzarella, szynka, pieczarki, salami, krewetki, małże, i oczywiście ser. Popularne pizza „Margarita” Warto w tej restauracji 300 rubli. „Cztery sery” – 490 rubli. Goście szczególnie popularne pizza z owocami morza, którego cena wynosi 950 rubli. Nie ma w tej kategorii żywności i prawa autorskie. Ta pizza jest nazywany – "Truffaldino". Jako część nadzienia do niej gotuje użytkowania krewetki, łosoś, mozzarella i czerwone kawioru. Jej koszt – 950 rubli.

Dania z kucharzem

Salvatore Nicotra nie jest odbierany jak większość jego kolegów. Szef kuchni w wielu restauracjach są ograniczone do powstania jednego lub dwóch dań, które są zawsze obecne w menu na kilka lat. Szef kuchni w „Truffaldino” nie przestaje eksperymentować. Menu restauracji jest regularnie aktualizowana o nowe wynalazków kulinarnych. Wśród dań z Chef: risotto z krewetkami i szpinakiem, kalmary w sosie pomidorowym, klopsiki „Polpettine”.

desery

Wiele lat temu na północy Włoch został wynaleziony delikatne danie z śmietany, wanilii, cukru i żelatyny. Nazywali go „panna cotta”, i to było podróżować po świecie, zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców Europy i Ameryki. Dziś „panna cotta” w menu prawie każdej kawiarni lub restauracji Rosja. Ale nie wszyscy kucharze cukiernik go prawidłowo. Goście restauracji „Truffaldino” zachwyceni lokalnej kuchni. W tym Deser „panna cotta”, które, według opinii, wskazane jest, aby zarezerwować z bardzo smaczne lemoniada cytrusowych.

Restauracja „Truffaldino” (marksistowska) jest znany w Moskwie jako jeden z najlepszych włoskich zakładach. Negatywne opinie są bardzo rzadkie, a są one spowodowane, z reguły długo czekać zleceniami.

130 shares 8589 views
Jak gotować zapiekankę z serem
493 shares 9411 views
163 shares 7402 views