136 Shares 8270 views

Smetannikov „Classic” – najbardziej smaczne i delikatne ciasto!

Smetannikov „Classic” jest najbardziej smaczne i bardzo delikatne ciasto, do przygotowania którego stosują się tylko do tanich i prostych składników. Należy zauważyć, że ten deser może pomóc, nawet w sytuacji, gdy nagle zstąpił na gości. Po ugotowaniu placek z kwaśną śmietaną i ciasta nie zajmuje dużo czasu.

Smetannikov „Classic”: właściwe składniki na ciasto

  • cukier – dwa pełne szlifowane szkło;
  • Świeżego tłuszczu śmietana – 250 g;
  • margaryna lub masło – Dwieście gramów;
  • wanilina – dziesięć gramów;
  • mąka pszenna – pięćset g;
  • jaja kurze – trzy z nich;
  • i ocet – łyżeczki.

Jak gotować Smetannikov: proces wyrabiania

Aby shortcakes dla Smetannikov okazało miękkie i delikatne, ugniatanie ciasta powinien być wyłącznie na receptę. Tak więc konieczne jest, aby wziąć trzy jaja kurze i pokonać je z korony z 250 gramów świeżego tłuszczu kwaśną śmietaną. Następnie w osobnym naczyniu potrzebnego do wprowadzenia stopione masło (z braku takiego produktu może używać margaryny regularne) i szlifować go dwie filiżanki cukru i wanilii z użyciem widelca. Następnie, przygotowano dwie podstawy niezbędne do wymieszać sody gaszenia ocet i dodać mąki. Warto zauważyć, że ciasto dla wersji klasycznej Smetannikov może przyjść jako nieco wodniste i gęsta.

Smetannikov „Classic”: proces pieczenia ciast

Upiec piękne podstawy mąkę na deser, wskazane jest użycie specjalnego podziału formy. Co do zasady, to ciasto robi dużo cienkich ciast, ale jeśli nie masz czasu na ich długiego gotowania, ciasto jest zalecane, aby w pełni rozłożyć patelnię. Gdy ciasto upiec, można wyciąć długi nóż w połowie i płaszcz ze śmietaną. Jednak należy zauważyć, że smaczniejsze i bardziej czuły okazuje się, że klasyczne Smetannikov, który jest utworzony z wielu znakomitych ciast. Po wszystkich tych warstw jest najlepszym nasączone słodkim kremem i ciasto staje się dużo bardziej soczyste.

Smetannikov „Classic”: niezbędne składniki do kremu

  • skórka z cytryny – 1/3 owocu;
  • Świeże śmietana – 500 ml;
  • Cukier puder – pół szklanki.

Proces wyrabiania śmietankę

Aby tort okazało powietrzem, trzeba ubij 500 ml świeżej śmietanki i pół szklanki sproszkowanego cukru. Po masa mleka uzyskuje kremową konsystencję, należy dodać startą skórkę z cytryny.

formowanie ciasta

Aby utworzyć Smetannikov „Classic”, którego zdjęcia zostały przedstawione w artykule, pierwsze ciasto trzeba umieścić na półmisku lub tortnitsu. jest to konieczne, a następnie obficie pokryte bitą śmietaną i obejmują następujące formacji. Zatem powinien on stanowić dość wysoki i otaczają tort. Top deser pożądane pełni płaszcz z kwaśnej śmietany, a następnie posypać lub suszone herbatniki szlifowane krawędzie odcięte z ciasta.