707 Shares 5691 views

Duszone wątroby z białego wina i innych metod gotowania. Wskazówki i sztuczki

Każdy wie, jak przydatny wątrobę. Zawiera witaminy B i PP. Jako jej stosowanie zwiększa stężenie hemoglobiny i zwiększa produkcję krwinek. Wiele gospodyń domowych znać różne przepisy mięsa i każdy ma swoje tajemnice. Receptura preparatu zależy, kurczaka, wołowiny lub wątroba wieprzowa używany. Szczegółowy opis każdego z przykładów wykonania sposobu wytwarzania tego produktu ubocznego.

Duszone wątroba z białego wina

To danie okazuje się bardzo delikatne, smaczne i pachnące, a jej przygotowanie nie zajmie dużo czasu. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami w celu uzyskania pożądanego rezultatu. Będziesz potrzebował 100 gramów białego wina, kurczaka Wątróbki, cebuli, marchwi i masło.

Duszone wątroby u białego wina gotowane na patelni z grubym dnem lub kociołka. Wytnij cebulę i smażyć na oleju na złoty kolor. Dodać marchew, starte na tarce średniego i dusić przez 10 minut. Mięso cięto na małe kawałki i przemyć wodą. Dodaj wątrobę do warzyw i wlać białe wino. Dusić naczynia pokrywy około 20 minut, mieszając od czasu do czasu. Gdy ciecz jest prawie odparowuje, dodać sól, ulubione przyprawy i zioła.

Wątroba w sosie śmietanowym

Duszone wątroby u białego wina, przygotowany bezpośrednio w misce. Ten sam przepis wymaga wstępnego gotowania produktu.

Gotować mięsa przez 10 minut, odsączyć bulionu. Cebule pokroić w pół pierścienie i smażyć trochę. Dodać do cebuli nieznacznie ulubione grzyby i gotować, aż wilgoć wyparuje. Mięso pokroić na małe kawałki i dodać do warzyw. Wlej kwaśne produkty krem w ilości 200 gramów i dokładnie wymieszać. Gotować na wolnym ogniu, pokryte danie przez 10 minut, następnie dodać sól do smaku. Pozostawić do odstania mięso w sosie śmietanowym na 5 minut i jesteś gotowy do jedzenia.

Duszone multivarka wątroby

Doskonały asystent dla gospodyń domowych w kuchni stała multivarka. Możliwe jest przygotowanie różnych potraw, bez wysiłku i bez patrząc z jego hobby. Duszone wątroby z białego wina w sosie śmietanowym – absolutnie każdy przepis może być powołany do życia z pomocą Multivarki.

Doskonale to produkt uboczny otrzymuje się z dodatkiem mleka. Z tego przepisu będzie trzeba wyciąć mięso na małe kawałki, dodać cebulę i zalać smażone produkty mleczne. Włóż składniki do miski i włączyć Multivarki gaszenia wątrobę trybu. Mięso gotowane w ten sposób uzyskuje się miękkie, topienia w ustach i nie mają gorzki smak.

zalecenia

Praktycznie każdy dodatek idzie z dania jak duszone wątrobie. Przepis grzejnych może być nieznacznie zmodyfikowany przez dodanie przybrać bezpośrednio po zakończeniu gotowania mięsa. Ta manipulacja spowoduje sok lub sos, który przygotowuje produkt uboczny, jest wchłaniany w naczyniu z boku, z którego będzie on tylko bardziej smaczne.

Również przybranie można wytwarzać oddzielnie. To może być ziemniaki lub makaron, zboża i warzywa – co Twoja rodzina lubi.

Nie zaleca się sól wątroba na początku gotowania. Lepiej jest zrobić tę procedurę na końcu. W przeciwnym razie może stać się trudne mięso powodu narażenia soli.

W celu usunięcia niewielkiego goryczy z dowolnym wątroby, mięso moczyć w mleku przez 1-2 godziny przed gotowaniem.

Również zwrócić uwagę na fakt, że wątroba nie jest trawiona. Sprawdzić swoją gotowość ostrym nożem. Wyciąć kawałek. Jeśli pojawi się sok światła, to należy natychmiast zdjąć naczynie z ognia, inaczej mięso staje się gumowaty i trudny.

Spróbuj każdy opisany przepis i pozostać na tym będzie odwoływać się więcej. Gotować z miłością i ciepłem, wówczas okaże się danie smaczne i domowe, a goście nie będą przestać zadawać pytania na temat swoich kulinarnych sekretów.