802 Shares 1789 views

Raul Gonzalez, hiszpański piłkarz: biografia, oceny, statystyki, profil gracza

Raul Gonzalez urodził się w dniu 27 czerwca 1977 roku. Jest to jeden z najbardziej znanych hiszpańskiego futbolu, który jest obecnie na korzyść klubu jak „New York Cosmos”. 16 lat grał w Madrycie „prawdziwy”, a w tych latach i stał się popularny. Jego biografia jest interesujący i bogaty, więc opłaca się mówić o tym bardziej szczegółowo.

dzieciństwo

Raul Gonzalez dorastał w okolicach Madrytu, a mianowicie – w Marconi da San Cristobal de los Angeles. Oto długa nazwa w jego rodzinnej miejscowości. Ojciec chłopca był zagorzałym fanem FC „Atletico Madryt”. Patrząc w przyszłość, chciałbym powiedzieć, że Raúl grał niewypowiedziane marzenia swoich rodziców, a od 1990 do 1992 roku, pierwsza gra w tym zespole, jako zespół trenera. Te dwa lata był jednym z najlepszych studentów Akademii „Atletico”. Jego gra i umiejętności chłopiec uderzył wszystkie autokary. Na pierwszy rzut oka, to było jasne – to jest naprawdę obiecujący gracz, który zajmie się w przyszłości.

Raul i chciał być wielkim profesjonalistą w zakresie piłki nożnej, marzyłem o zostaniu uznanym napastnikiem. I czekać na uznanie nie trzeba było długo czekać. Raul Gonzalez, którego wiek w tym czasie miał 15 lat, przyszedł do wiadomości harcerzy Madryt „prawdziwy”. Następnie określa się jego zdolności i talentu. Przedstawiciele najsłynniejszego hiszpańskiego klubu złożył ofertę do młodego napastnika, a on bez wahania poszedł do „prawdziwy”, gdzie zaczął grać dla drużyny młodzieżowej.

Początek kariery zawodowej

W 1994 roku, Raul Gonzalez podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Madrytu „prawdziwy”. Ale główną częścią jego „run” na raz. Trener myślał wypada czekać na jakiś czas do zdobycia doświadczenia w zespole młodzieżowym, gdzie dorośli grają. Był ważnym graczem praktyka mecz. Więc przez rok, Raul musiał grać na drugim i trzecim zespołów. Nie grał 8 spotkań i strzelił aż 16 goli! Na dwa razy więcej niż same gry! Patrząc na takich sukcesów, trener postanowił przenieść chłopca do pierwszej drużyny i zaczął wykorzystywać swoje umiejętności i niewątpliwy talent. I to gracz zawsze była i pozostaje kluczową przodu – bez względu na to, co szef przyjść do klubu. Marzenie kiedyś mały chłopiec. To naprawdę stał legendarny strzelec. I to jest uznawane przez wszystkich.

styl gry

Raul Gonzalez, jak również każdy inny gracz ma swój własny styl, który trzyma w posiadaniu piłki. Jego podstawową pozycja może być dowolny. Istnieją trzy opcje: albo on poufnych lub „wyciągnąć do przodu” lub „napastnikiem”. Dość ciekawa pozycja dla piłkarz, prawda? Ale mimo to, że jest na drugim miejscu w rankingu najlepszych strzelców w historii reprezentacji Hiszpanii. I działać podygryshe Gonzalez preferuje bo tak jest to bardziej wygodne do czynienia z piłką. Ponadto, dzięki czemu zyskuje się więcej miejsca i przestrzeni dla swoich partnerów w ataku.

O wbite kulki

08 marca 2008 piłkarz Raul Gonzalez zdobył dwa setną bramkę w La Liga. To była jego osobista osiągnięcie wyższych hiszpańskiego dotyczące podziału i gra karierę jako całości. Uwzględniając cel przed rywalami (którzy są gracze, „Sewilla”), zajął drugie miejsce wśród najlepszych strzelców w Hiszpański (z tego osiągnięcia, o którym mowa powyżej). Więc dogonił Alfredo Di Stefano – tego legendarnego futbolu. Nieco później 15 lutego 2009 roku, kolejny wyczyn wykonane Raul Gonzalez. Cele, jakie zdobył wcześniej były groźne, ale stało się bardzo ważne dla niego. Ponieważ walcowane piłkę do bramki „Sporting” zdobył status najlepszego strzelca w historii Madryt „Real”. Tak więc, nawet bić Alfredo Di Stefano. I nic dziwnego. Po tym wszystkim, na swoim koncie – 323 goli w oficjalnych meczach. A jeśli wziąć pod uwagę przyjazny – 361.

Przejście do „Schalke”

W 2010 roku Raul został zmuszony do opuszczenia ojczystego Club Madryt. W związku z wiekiem, oczywiście. Nie mógł już wydawać poziom gry, który był w stanie wcześniej. Dlatego postanowił opuścić zespół. Piłkarz powiedział, że lata spędzone w „prawdziwe” były wspaniałe, zapewnia nas, że będzie zawsze wierny „Madrid”. „Opaska kapitana w klubie – to wielki zaszczyt. Ale szukałem więcej. Mogłeś kiedyś, ale nie będę grać w piłkę nożną „- to są słowa wypowiedziane ich Raoul przed wyjazdem.

Tak więc w 2010 roku postanowił przenieść się do Niemiec i grać dla „Schalke 04”. Nie miał Raul Gonzalez dwa lata. Ile goli on zaprojektowany dla niemieckiego klubu? Mniej, oczywiście, niż w Madrycie. Na polu, człowiek wyszedł 66 razy i strzelił 28 goli w nich. Ale jego cele ma więcej niż jeden raz pomógł nowy zespół. Raul zdobył w Bundeslidze oraz w Mistrzostwach Europy, który uczynił go ulubieńcem fanów „Schalke”.

"Al-Sadd" i "New York Cosmos"

W 2012 roku Raul podpisał kontrakt z klubem katarskiej „Al-Sadd” wziął numer siódmy tam. Najczęściej, to może być postrzegane jako pomocnika. Ponadto, w ramach tego zespołu, szybko zajął jego miejsce i został nawet mianowany wice-kapitan.

W 2013 roku, 22 sierpnia, Raul zagrał pożegnalny mecz dla „Real Madryt”. Pierwsza połowa meczu, że jest to pierwszy raz, był gracz hiszpańskiego zespołu. I nawet strzelił jednego gola – na 23 minut. A w drugiej połowie, „odwrócił” na gracza „Al-Sadd.” W rezultacie wygrał „Real Madryt z miażdżącym wynikiem 5: 0.

Teraz wiele osób jest zaskoczony gdzie gra Raul Gonzalez. Do tej pory, że jest zawodnikiem FC „New York Cosmos”. Dla amerykańskiego zespołu, grał 26 mecze i wydała 7 bramek. A ostatnio, w październiku tego samego, 2015, Raúl powiedział, że zdecydował się zakończyć karierę, a w listopadzie. Oznacza to, że jeśli wierzyć oświadczenie, Gonzales „zawiesić buty na kołku” po kilku tygodniach.

Ale grać dla drużyny narodowej, zatrzymał się przez długi czas – 9 lat temu. Gonzalez wszedł na boisko jako część hiszpańskiej reprezentacji 102 razy i wydała 44 bramek. Raul był uważany za główny strzelec zespołu, a jego odejście zasmuciło wielu. Ale gracz postanowił, że będzie lepiej.

O swoim życiu osobistym i osiągnięć

Raul Gonzalez żona – była modelka, której nazwisko Mamen Sanz. Para ma pięcioro dzieci całości. Czterech chłopców (z których dwie są bliźniakami) oraz córka Maria, urodzony w 2009 roku. Oprócz piłki nożnej, Raul ma hobby – czytanie książek i słuchanie muzyki hiszpańskiej. On także nierówny oddech do polowania i walki byków, ale preferuje tylko patrzeć z boku.

Ten gracz osiągnął wiele. Stał się mistrzem sześciokrotny Hiszpanii i czterokrotnie Superpuchar trzy razy – Cup. Ponadto, pochylił także pod Liga Mistrzów trzy razy. Dwukrotnie otrzymał Puchar Interkontynentalny i raz – trofeum UEFA. Zrezygnował i Superpuchar w Niemczech, to jest – mistrzem Kataru. Ale jest też osobiste nagrody. Istnieje wiele innych, a wszystkie są niezliczone. Po tym wszystkim, ponumerować je w dziesiątkach! On jest graczem pięć porze roku w Hiszpanii, najlepszym napastnikiem sezonu Europejskiej (trzy razy tych dopuszczonych), część kompozycji Dream Team ma „Bronze knagi” i trofeum „Legenda” nagrodę „Pichichi”, zawarte w liście FIFA 100, został odznaczony trofeum Alfredo Di Stefano wygrał „AS” jako najlepszy sportowiec roku … Wszystkie jego osiągnięć jest naprawdę niemożliwe do listy. Ale nawet ta krótka lista pozwala zrozumieć, że Raul Gonzalez – prawdziwie wielki gracz!