878 Shares 5307 views

"Fitness House", Petersburg: opis, Sekcja, opinie

Jeden z najbardziej znanych i wpływowych w sieciach Piotra uznana organizacja „Fitness House”. Petersburg – miasto, w którym został on uruchomiony i otworzył pierwsze biuro. Tutaj otrzymała uznanie i przychylność swoich fanów. Co jest tematem dzisiaj? Jakie usługi oferuje? I jak spełnione jego obsługę stałych klientów?


Krótka historia sieci pochodzenia

Historia sieci „Fitness House” w Petersburgu rozpoczyna się pod koniec czerwca 2007 roku. To kiedy pierwsza organizacja klubu, których działalność jest związana ze świadczeniem usług biznesowych i fitness dla mieszkańców miasta została otwarta. Klub w tym czasie był na nabrzeżu Makarova 2 Vasileostrovskiy obszarze. Nieco później, ogłoszono odkrycie drugie, nawet większą sieć wielkości Club, znajdujący się w rejonie Moskwy, przy Pułkowo Highway 35.

Dokładnie dwa lata po rozpoczęciu swojej działalności firma zdobyła ponad 13 przedstawicielstw w różnych dzielnicach miasta. Obecnie sieć klubów sportowych „Fitness House” w Petersburgu otworzył ponad 50 biurach. I ta liczba nie jest ograniczeniem.

Według przedstawicieli organizacji na początku tego roku, udało im się otworzyć kolejną siłownię w dzielnicy Newski na ulicy Krylenko, 14. W tym samym czasie rozpoczęto budowę innego klubu w dzielnicy Kalinina. W tym czasie reprezentacja firmy zajmie fanów zdrowego stylu życia na poszukiwanie marszałka Blucher, 9, budowa 3 / A.

Kilka słów o klubie

Według relacji użytkowników, którzy odwiedzają „Fitness House” w Petersburgu, Większość sieci siłownie są w zatłoczonych miejscach. Najczęściej, to samodzielne budynki o łącznej powierzchni ponad 2000 m². W większości przypadków, przedstawiciele firmy nabyć gotowe centra fitness, a nawet sieci. Rzadziej, zbudowali swoje domy. A głównym warunkiem zakupu, miejscowi mówią, jest wymóg całkowitej powierzchni oraz dostępność basenu.

Tam, gdzie jest nadal w centrum klubach?

z wyjątkiem przedstawicielstwa w Petersburgu, „Fitness House” (opinie klientów potwierdzają tę informację) znajduje się na obrzeżach Rosji. Niedawno otwarto kolejny klub w Niżnym Nowogrodzie. Znajduje się on w obszarze Kanavinsky, w pobliżu stacji metra. Budynek znajduje się na trasie Moskwa, 12.

Tu, w zależności od firmy w pełnym prac budowlanych huśtawka. W niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie kolejnego klubu w Nowogrodzie. W tym przypadku, wewnątrz klubu natychmiast dwa baseny: dla dzieci i dorosłych, kilka rodzajów saun (rosyjski, turecki, a nawet podczerwieni), garderoby, fitness oraz pokoje tlenowych. Ponadto w nowej części budynku będą otwarte dla dzieci. „Fitness House” w Petersburgu, zbudowany również kilka basenów dla dzieci, pomieszczenia, gdzie można zostawić dzieci pod opieką nauczycieli i zorganizowanych klubów sportowych dla swoich młodych klientów. Czytaj więcej na ich temat, a omówimy.

Co ciekawe, w klubach fitness w sieci?

Obecnie w markowych klubów fitness sieci zapewnia:

 • Dzieci i dorośli baseny.
 • Siłownie.
 • Obszar dla Spa-procedur.
 • Obszar cardio.
 • Indywidualne szafki w szatni.
 • Spinning.
 • Sauna, prysznic i gabinety masażu.

Jeśli uważasz, że harmonogram „Fitness House” w Petersburgu, czyli następujące klasy każdym klubie w sieci:

 • Dla wytrzymałości i ćwiczeń aerobowych.
 • Okrągłych i cardio.
 • Lokale do treningu funkcjonalnego.
 • Pokoje z tatami do treningu sztuk walki.
 • Dla sprawności dzieci.
 • Pokoje dla tańca i „rozsądny ciała” pracuje nad programem i innymi.

Jak widać, lista usług sieciowych są bardzo wysokie. Dlatego tutaj każdy znajdzie odpowiedniego zatrudnienia.

Jak dowiedzieć się harmonogram odcinków pracy w klubach sieci?

Sprawdzaj aktualny harmonogram w danej reprezentacji w sieci, można użyć na oficjalnej stronie firmy. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Idź do fitnesshouse witrynę.
 2. Wybierz zakładkę „Schedule” w nagłówku witryny.
 3. Ustaw odpowiednią opcję wyszukiwania przez klub, powiat, stacji metra lub najbliższej dostępnej puli.
 4. Wybierz pokój, który Cię interesuje (na przykład, kompleksu wodnego, fitness i sali aerobiku).
 5. Określ preferowaną godzinę (na przykład może to być rano i od 7:00 do 12:00, popołudniowe godziny od 12:00 do 17:00 lub wieczorem – między 17:00 a 23:00).
 6. Gdy wszystkie ustawienia określone zostały oznaczone, naciśnij na aktywnym przycisku „Pokaż”.

Na przykład, jesteś zainteresowany na liście „Fitness House” w Svetlanov (Petersburg, powiat Wyborg, „Specyficzne” stacja metra). Jest to klub na Prospect Engelsa, 33, budowanie 1. Informacje na temat harmonogramu sekcje w klubie wpisać nazwę ulicy lub stacji metra tylko punkt odniesienia dla wyszukiwania. I wtedy będzie w stanie zobaczyć siebie i harmonogram klasy. Na przykład, jak widać na zdjęciu, od 9 rano do 11 dni można odwiedzić wielką salę, w której odbywają się zajęcia Ciała Sculpt. Jeśli uważasz, że tytuł, są one na celu modelowania i tworzenia doskonałego ciała. Według użytkowników, klasa ta moc, pracuje w innym rytmie i z kompletem odważników.

W tym samym czasie, ale następnego dnia, można odwiedzić halę i uporać się z całego ciała. Jak mówią odwiedzający te działania mają na celu opracowanie wszystkich mięśni rdzeniowych. Są one skierowane zarówno do kobiet jak i mężczyzn, a wszystkie działania są wykonywane z małych prętów o wadze 10-30 kg. Całkowity czas trwania lekcji to 55 minut. Sam harmonogram może być zapisany w razie potrzeby w formie pliku PDF.

Rodzaje sekcjach dziecięcych w Domu Fitness

Sieć „Dom” kluby fitness może być zaangażowany nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Jest to dla nich następujące sekcje pracy są:

 • Ćwiczenia akrobatyka i ritmoplastiki.
 • Sala do treningu nowoczesne, sala balowa, a nawet tańca brzucha.
 • Wspinaczka.
 • Sztuki walki (istnieją kręgi boks, judo, aikido, taekwondo i samoobrony).

Regularnie w klubach sieci grupy roboczej na zawsze Kochanie. Podczas lekcji, dzieci od lat 3 do 14 lat uczestniczą w różnych wyścigach sztafetowych i gier na świeżym powietrzu. Według opowieści użytkownika, dzieci aktywnie w ruchu, coraz bardziej stonowanych i zdrowe. A co najważniejsze, że self-learning odbywa się w odpowiedniej formie zabawy dla dzieci.

Kilka ciekawych odcinków rozwoju przedszkolnym

W uzupełnieniu do różnych sekcji klubów sportowych skupić się na siatce i są przewidziane dla najmłodszej grupy. Studio, które nazywa się „Znayka” przyjmuje dzieci od 2 do 7 lat. W tych młodych mistrzów zaangażowanych w wczesnego rozwoju dziecka, poprawy ich estetyki, potencjał intelektualny i fizyczny.

Zdaniem wielu rodziców, kilka grup pracuje w oparciu o studia. Na przykład, pod warunkiem grupie „krasnale” dla dwóch i trzech latków. Tutaj uczymy najmłodszych. Dwie pozostałe grupy, „Kto wie?” I „kręcić” chętnie przyjmuje dzieci od 3,5 roku.

Które kluby mają grupy dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Aktualnie te sekcje, aby przygotować dzieci do szkoły ma tylko dwa kluby z Petersburga, „Fitness House” (cena Tutaj, według użytkowników, nie jest zbyt wysoka) na myśl o MaxMara, 24 / B, a na myśl o Eneglsa, 33, budynek 1.

Koszt tych działań, goście mówią, zależy od liczby dni i wieku dziecka. Na przykład, robi 2 razy w tygodniu w ramach „krasnale”, wielu użytkowników zapłacić około 4000-4500 rubli miesięcznie. Czesne w pozostałych dwóch grupach będzie kosztować około 2000 rubli więcej. Jednak takie badania zostały odbywają się 3 razy w tygodniu, zamiast dwóch.

Co myślą o zwiedzających klubów?

Ogólne wrażenie z siecią klubów sportowych „Fitness House” rozwija się bardzo dobrze. Wielu ludzi mówi o miejscu w firmie. Według nich, jej nawigacja jest tak proste i dostępne, że można go zrozumieć, nawet bez specjalnych umiejętności. Lubią również będąc w stanie wybrać szkolenia online i konsultacji harmonogram następnie zapisanie go do komputera. Jest to bardzo wygodne.

Inni, jak na okazję do przeglądu i zakupu biletów za pośrednictwem Internetu. Pozostaje wybrać najbardziej odpowiednie i rozpocząć wizyty w jednym z klubów. Trzeci przekonany, że te kluby mają usługę bioimpedancji. Zapewnia on możliwość dokonania dokładnej analizy masy ciała do obliczenia udziału tkanki tłuszczowej i mięśniowej. W przyszłości przyczyni się do znalezienia odpowiedniego szkolenia w zakresie indywidualnych warunków.

Niektóre z entuzjazmem opisują pracę z dziećmi. W dziale dziecięcym, według nich, nie tylko z dziećmi nauczyć się różnych ruchów, ale również grać. Dlatego w takim przypadku dzieci spacerujących z ogromną przyjemnością.

Innymi słowy, w sieci jest przeznaczony dla całej rodziny. Mogą uczestniczyć w jego mężczyzn, kobiet i dzieci. A co najważniejsze, że dzieci są zawsze nadzorowane i udział w różnych dyscyplinach sportowych.