339 Shares 2294 views

Masachutes, Uniwersytet Technologiczny: historia uczelni, a zwłaszcza przychody

W amerykańskim stanie Masachutes Politechnika jest jednym z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych na świecie. Każdego roku prowadzi rankingi najlepszych instytucji edukacyjnych. Misją MIT trenuje nauk technicznych i przyrodniczych, które tworzą oblicze XXI wieku. To uniwersytet w Cambridge (Massachusetts).


Historia instytucji edukacyjnych

Podstawa prestiżowym Uniwersytecie dzisiaj sięga 1861 roku .. Była to odpowiedź na szybko zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Założona w Technological University State Masachutes był wybitny fizyk i geolog William Burton Rogers.

Zrobił taką decyzję, bo byłam pewna, że klasyczne uniwersytety nie są w stanie przygotować niezbędny czas na zmiany specjalistów. Dlatego technologiczny instytucja edukacyjna miała być nowym typem uczelni, które będą oparte na zasadzie nowej wiedzy. Stany humanistycznych uczelni i stosowane nauki, jak również koncentruje się na praktyce. W rzeczywistości filozofia ta została zawarta w motto brzmi „Mens et Manus” (dokładne tłumaczenie brzmi jak „Głowa i ręce”).

Badacze i naukowcy z uniwersytetu wnieśli znaczący wkład w rozwój nauki w czasie II wojny światowej aktywnie pomaga wojsko. To wzmocnienie reputacji akademickiej Uniwersytetu, nie tylko w mieście Cambridge (Massachusetts), ale także na całym świecie. W rzeczywistości, od tego czasu, legendarny Uniwersytet rozpoczął dzisiaj, aby uzyskać pierwsze poważne wsparcie rządowe.

Zwiększona reputacji akademickiej Uniwersytetu i pomógł dostać inwestycji finansowych w rozwoju MIT. najlepszy sprzęt został zainstalowany w laboratorium. Wzrosła liczba pracowników, jak również skupiają się na studentów podyplomowych (wcześniej położył nacisk na studentów). To właśnie w tym okresie, University uzyskał tytuł główny ośrodek badawczy, który zachowuje również do dnia dzisiejszego.

programy uniwersyteckie

Techniczne i naturalne specjalność naukowa – karta Massachusetts Institute of Technology. Ale uczelnia nadal jest wielu. W nim można zbadać:

 • architektura,
 • nauk społecznych,
 • humanistycznych,
 • zarządzania,
 • sztuka.

Najbardziej popularny jest Wydział Informatyki wśród absolwentów i studentów studiów i różnych programów w naukach stosowanych. Wśród tych, którzy chcą uzyskać stopień magistra popytu i zarządzania programem. School of Management, Massachusetts Institute of Technology Sloan oferuje prestiżową edukacji biznesowej.

liczba studentów

Jednocześnie Masachutes (Politechnika) może podjąć szkolenie około 11 tysięcy studentów. Główną część tej kwoty (około 4500) są zapisani w studiach. Nawiasem mówiąc, kawalerowie w tej szkole uczą się głównie Amerykanów (obcokrajowcy stanowią zaledwie 10%), ale w podyplomowych i mistrza coraz więcej obcokrajowców. Według statystyk połowa studentów na uniwersytecie – to Azjaci. Funkcję tę można prześledzić we wszystkich prestiżowych uniwersytetów amerykańskich, bo Azjaci są bardzo wrażliwe na edukację i wolą tylko uniwersytety jakości.

Jak przystało na prestiżowy uniwersytet o długiej historii, Uniwersytet Masachutes technologiczny oferuje wiele znanych absolwentów, w tym:

 • Uilyam Hyulett (współtwórcą firmy Hewlett-Packard Company);
 • David Scott i Edwin Aldrin (słynny amerykański astronautów);
 • Dzhon Deych (dyrektor CIA);
 • Kofi Annan (Sekretarz Generalny ONZ).

I wiele innych inżynierów, pracowników sfery naukowej, lingwiści, politycy, biznesmeni, których nazwiska są znane na całym świecie.

struktura uniwersytet

Popularne nie tylko w stanie Uniwersytetu Masachutes Techniki uczenia się na odległość, i że szpital składa się z kilku obszarów, jest dość prosty, ale bardzo skuteczny, jak czas wykazały, struktura. MIT składa się z pięciu działów, z których każdy jest określonych przez szkołę:

 1. School of Applied Sciences – jeden z najstarszych wydziałów, które obejmuje specjały, takie jak „Biology”, „Chemistry”, „Mechanika”, „Aeronautyki i Astronautyki”, „fizyka jądrowa” i „Informatyki”.
 2. School of Life Sciences. Tutaj są szkoleni w takich dziedzinach jak fizyka, matematyka, różne nauki o Ziemi, biologii i chemii.
 3. School of Arts, Nauk Humanistycznych i Społecznych. Tutaj uczniowie rozumieją języki, językoznawstwo, teatru, muzyki, nauki polityczne i ekonomię.
 4. Szkoła Główna Planowania i Architektury. Od nazwy łatwo jest stwierdzić, że w tej szkole intensywnie studiował architekturę, planowania, środowiska i miejskich twarz. Ponadto, uczniowie w tym kierunku studiuje sztukę mediów.
 5. School of Management – jedna z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie. Tutaj można dostać MBA (Master of Business Administration).

Jak wpisać?

Jest to bardzo trudne do wygrania w stanie Masachutes University of Technology. Jak ubiegać się i otrzymać ofertę szkoleń w nim, zastanawia się wielu studentów, którzy chcą zdobyć wykształcenie jako kawalera i magistra. Uniwersytet odmówił udzielenia jakichkolwiek kwot nie ponosi jakiejkolwiek podstawie poprzedniego wykształcenia, miejsca zamieszkania lub pochodzenia przyszłych studentów. Być może w tym tkwi tajemnica sukcesu tego giganta w dziedzinie edukacji.

komisja selekcyjna zwraca uwagę wyłącznie na osiągnięcia w nauce. jest to brane pod uwagę także powołania misji i zasad Uniwersytetu. Dać pierwszeństwo do ludzi, którzy są gotowi do podjęcia inicjatywy w celu wzięcia odpowiedzialności, podejmowania ryzyka oraz pracy w zespole. W tym przypadku, mogą zamykać oczy na świadectwa lub dyplomu bez różnicy.

Konkurs na uniwersytecie prostu ogromne. Spośród 18.000, który przez pierwsze oczywiście zajmie tylko jeden tysięcy studentów.

Edukacja w kawalera

Kompleks przepływu z Massachusetts Institute of Technology, koszty szkolenia i intensywnym programie szkoleniowym – to czynniki, które straszyć młodych studentów. Ile będzie musiał zapłacić za możliwość uzyskania dyplomu z prestiżowych uniwersytetów na świecie?

W ciągu pierwszych 9 miesięcy (czyli ile są zajęcia na uniwersytecie) będzie musiał zapłacić 43 tysięcy dolarów. Taki koszt szkolenia jest istotny jedynie dla 10% uczniów, a pozostałe 90% z pomocy finansowej.

Trening pokryte różnej objętości, która zależy głównie od wysokości dochodu rodziny. Płacić czesnego do swoich uczniów jako wydziale informatyki i innych szkołach Uniwersytetu. I obiecujących studentów, których dochód rodzinny zarabia mniej niż 75 tysięcy dolarów rocznie, nie ma co możliwość studiowania bezpłatnie.

Edukacja w magisterskich i podyplomowych

Czas trwania studiów podyplomowych i mistrza nie pokrywa się z licencjat. Zwykle jest ona równa się z rokiem kalendarzowym. Koszt 9 miesięcy, wszystko co jest 43 tysięcy dolarów, ale będzie musiał zapłacić więcej za miesiącach letnich. Kwota dodatkowej płatności będzie 14 tysięcy dolarów.

Dopłata w Cambridge (MA) Uniwersytetu hostelu może dostarczyć. Jednak szczęście jest tylko jedna trzecia uczniów i mistrzów podyplomowych. Inni będą zmuszeni szukać miejsca do życia i płacić więcej za to około 2 razy.

MBA (Szkoła Zarządzania)

Koszt szkolenia wynosi 63 tysięcy dolarów. Prestiżowej szkoły biznesu mogą sobie pozwolić, aby zatrudnić studentów bez stypendiów, ale starając się uzyskać naprawdę utalentowanych studentów MIT Sloan daje możliwość praktycznie bezpłatnej edukacji lub ulgowego szkolenia. Można to zrobić za pośrednictwem standardowych stypendia dla studiów licencjackich, magisterskich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, a także płatnych stanowiskach asystentów.

Wynagrodzenie dla projektu badawczego pozwala studentom płacić za naukę, a jednocześnie rozwijać się w dziedzinie zawodowej. Uniwersytet jest zainteresowany do mistrzów, studentów i tych, którzy otrzymują MBA, uczy kawalerów. Uczniowie z kolei interesuje nauczania uczenia wynagrodzenia. Zatem Masachutes Politechnika i jest dostępna dla ubogich rodzin.