413 Shares 4687 views

Głównymi instytucjami Ufa: adresy i opinie

Ufa dziś ma więcej niż trzydzieści uniwersytetów. Wśród nich znajdują się niezależną republiką, a gałęzie z największych uczelni, uniwersytetów i instytutów Rosji. instytuty Ufa corocznie zmienić ich liczbę tak, że ledwie usługa referencyjny, który ma o nim dokładnych informacji.

problemy informacyjne

Kto będzie chciał zrobić, na przykład, Instytut Interdyscyplinarnych. Ufa zdziwienie: dlaczego? Po tym wszystkim, to wspaniała instytucja jest zaangażowana w rozwój zawodowy, a nie wykształcenia podstawowego. Uczestnik nie jest bardzo ważne w tym czasie studiować historię uczelni, ich wydziału, lub, na przykład, biografie sławnych lekarzy, aby być dumni z instytucji.

Ufa dostarcza tak dużo informacji, że można utopić w tej lawiny. Abiterient szuka listy zawodów, adresy komisji selekcyjnej oraz dokładny adres oficjalnej strony. Ten artykuł wyjaśni szczegółowo, co stanowi instytucje Ufa, oto ich adresy i informacje opracowane na podstawie opinii.

Katalog wyższych instytucjach edukacyjnych Ufa i adresy

instytucje:

1. UYUI MIA. To School of MSW, Law Institute.

Ufa, Muksinova Street, budynek 2.

2. UIKIP. Handel i prawo.

Ufa, Ulica Factory, budynek 13.

3. BCI. Bashkir spółdzielni.

Ufa, ulica Lenina, 26.

akademia:

1. UGAI. Ufa State. Akademia Sztuki nazwanych Zagir Ismailova.

Ufa, ulica Cjurupy, 9.

2. VEGU. Humanistyczne ekonomiczne i prawne Wschodniej.

Ufa, październik Avenue, dom 71/3.

3. UGAES. Ufa State. Akademia Ekonomiczna i serwis.

Ufa, ulica Czernyszewski, 145.

4. błędów. Bashkir Akademia państwa. Obsługa i administracja (przy Prezydencie Republiki Bashkorstan).

Ufa, Zaki Ulica Validi, budynek 40.

uniwersytety:

1. USATU. Lotnictwo tych. Uniwersytet.

Ufa, ulica Mingazheva, dom 158/2.

2. BSMU. Bashkir państwa. Uniwersytet Medyczny.

Ufa, Lenina Street 3.

3. BSU (BSU). Bashkir państwa. Uniwersytet.

Ufa, Komunistyczna Street, 19.

4. UGNTU. Ufa State. Ponieważ olej. Uniwersytet.

Ufa, ulica kosmonautów, 1.

5. Uniwersytet Pedagogiczny. Bashkir państwa. ped. Uniwersytet Akmulla.

Ufa, dom przy ulicy Rewolucji Październikowej, 3A, budynek 1.

6. BSAU. Bashkir państwa. Akademia Rolnicza.

Ufa, 50 października Street, Building 34.

Ponadto w Ufie więcej niż dziesięć oddziałów kapitałowych szkół, wśród nich: Uniwersytet Górniczy Stan Moskwa nazwany Szołochow, AEB Ministerstwo Spraw Wewnętrznych (Akademia Bezpieczeństwa Gospodarczego) i innych, a także co najmniej czterech biurach in plus fakt, że ze względu na różne instytucje Ufa, takich jak: MIMEMO, MEFI i MIGiKU.

Wybór przyszłego prawnika

Jeżeli wnioskodawca interesującej prawem, konieczne jest wyjaśnienie, co prawda, że chciałby studiować: cywilnych i karnych. I dalej, co specjalność do wyboru – notariuszy lub czynności organy ścigania, a prawo międzynarodowe może? Specjalizacja daje dużo, na przykład, Law School z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Ufa zaoferować do wyboru: UYUI mia, VEGU, UKIP, Bugsy.

USATU

USATU jest federalny budżet państwa instytucji edukacyjnej szkolnictwa zawodowego, to jest organizacja non-profit, która zajmuje się edukacyjnym, naukowym, społecznym, kulturowym, kadry zarządzającej, szkolenia, zaspokajaniu potrzeb obywateli w osiąganiu dóbr publicznych.

Jest to skomplikowane, nie tylko edukacyjnych, ale także badania i rozwój. Składa się z sześciu wydziałów i dwóch instytutów, siedmiu laboratoriów badawczych, trzy Technopark, kompleks wojskowo-technicznej, siedem centrów nauczania i innowacji, w czternastu ośrodków naukowo-edukacyjnych. Biblioteka naukowa i techniczna uczelni ponad milion książek, dzięki wbudowanej usługi informatycznej, ona jest najlepsza w kraju.

Trening wielopoziomowy na Uniwersytecie prowadzona jest na trzydzieści osiem kawalera, na dziesiątym specjalnego i trzydziestu sześciu obszarach absolwent szkoły i absolwenta. Ponad dwadzieścia trzy tysiące studenci tu od półtora tysiąca nauczycieli ponad dwustu lekarzy i ponad siedmiuset kandydatów. Tutaj jest to jedyne miejsce w kraju, gdzie wojsko otrzymuje wykształcenie techniczne i są dostępne wojskowe kadra inżynierska. Jest wojskowy ośrodek szkoleniowy, który szkoli oficerów sztabowych, wydział wojskowy, gdzie dostępne poruczników, sierżanci i szeregowi akcji.

Jako studenci żyją

Informacje zwrotne od studentów, którzy są gotowi do Instytutu Lotnictwa, Ufa je zna i kocha za talent i proaktywnej postawy. Oni są nie tylko młodzi, są one skuteczne, ich życie jest pełne ekscytujących odkryć, stały ruch w rozwoju nowej wiedzy w sposób nieunikniony prowadzi do sukcesu coraz więcej.

Uniwersytet – to przede wszystkim wykłady, egzaminy, testy. W drugim – o działalności naukowej, uczestnictwo w wydarzeniach politycznych i publicznych, to jest samorząd studencki. A trzecie – to twórcze zespoły, które są najbardziej pozytywne opinie studentów, jak również szereg imprez sportowych i zawodów, imprez studenckich. Żywy, uklekatelny rozrywka tylko ułatwia naukę, czas na zaplanowanie i poszerzać horyzonty nauczania.

Wiele informacji zwrotnej o tym, jak uczniowie w przychodniach odpoczynku i sportowego obozu „Aviator” Jak cieszyć się piękną przyrodę zbiornika Pawłowsk. Przeboje i działacze rocznie iść na wakacje na zdyskontowanych bilet do Adler Anapa i Tuapse. Wnioskodawcy z całym rozległym kraju po ukończeniu studiów dosłownie wytrąca Instytutu Lotnictwa. Ufa ma przyjemność zaprosić gości.

BSPU

Jest to największa w dziedzinie naukowo-metodyczne, edukacyjne, Centrum Innowacji, który przewiduje szkolenia dla nauczycieli i trenerów wysoko wykwalifikowanego personelu. Istnieje wyszkolonych ludzi niepełnosprawnych do zdrowia i skoczków. Jakich nauczycieli, wychowawców, trenerów wspaniałych kucharzy Instytut Pedagogiczny, Ufa bardzo dobrze wie o tym pisać w przeglądzie i obecnych studentów, absolwentów i długotrwałym. Wiele licealiści z niższych klas śnić do studiowania w jej murach. Do zarządzania jakością Uniwersytetu Pedagogicznego jest zwycięzcą konkursu All-rosyjskiej. Współpracuje z siecią Shanghai University.

Uniwersytet Pedagogiczny stała się ważnym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym, kulturalnym i społecznym kraju. Składa się on z pięciu instytutów oraz siedmiu wydziałach. Jest wiodącym instytucje nauczycielskie typu uniwersyteckiego w Bashkorstane. Jest to wielki zaszczyt – być nazwane wychowawcą XIX M. Akmulla. Tam odbywa się kwestię kawalerów, specjalistów i magistra w trzydziestu pięciu specjalności szkoleniowych monourovnevoy i czternastu obszarach dwupoziomowych. Licencjonowany sześć programów magistra i dziesięć programy kształcenia zawodowego. Od trzydziestu specjalności kształcą absolwentów i doktorantów.

kampus

Kampus znajduje się w pobliżu uniwersytetu i składa się z sześciu schroniskach dla 2800 miejsc. Na nich też uczniowie reagują bardzo dobrze. Trzy z tych rodzaju korytarza, trzy – Superior. W sumie istnieje kontrola dostępu, który jest gwarancją bezpiecznego życia. Każdy akademik zorganizowane sale studyjne, salony i psychiczne odprężenie, miejsce do wypoczynku, pokoje internet, siłownie. Bardzo piękne miasto z przyszłych nauczycieli! Zieloni, światło, przestrzeń – wszystko jest przemyślane.

UGNTU

Kolejną instytucją, która wśród wielu dumny Ufa – olej. Instytut – jeden z największych naftowych i gazu profilu rosyjskich uniwersytetów. Istnieje przeszkolony personel w różnych rozległe spektrum przemysłu, od poszukiwań do rafinacji ropy naftowej i gazu.

Uniwersytet uczy o siedemnaście tysięcy uczniów z pięćdziesięciu sześciu przedmiotów Rosji, a także trzydziestu sześciu krajach zagranicznych. Uczelnia jest członkiem IAU (Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów), posiada wyższe, podyplomowe i doktoranckie. W skład wydziału jest wysoko wykwalifikowanych, ponad tysiąc nauczycieli pełnoetatowych, z których sto sześćdziesiąt lekarzy, profesorów i ponad sześciu kandydatów, docenci. Sześćdziesiąt sześć wydziałów uniwersyteckich.

Wydział Górnictwa i Petroleum

To właśnie ten wydział największą liczbą opinii. Dlatego wybrano do bardziej szczegółowej historii. Tradycje metodyczne, szkolenia i pracy edukacyjnej w zainstalowanej uczelni wyniósł genezie nauczycieli, którzy stworzyli wydziału, starannie zachowane dziś. W efekcie wszystkie te same wysokiej jakości szkoleń, instytucji wysoki wynik przez pracodawców wraz z ciągłym zapotrzebowaniem na absolwentów wydziału. Na przykład, w kierownictwie OAO „LUKOIL” ponad sześćdziesiąt procent – że absolwenci Wydziału Górnictwa i Petroleum UGNTU.

Gdzie są studenci

Kampus jest tak dobry, że opinie o nim pisać nawet zazdrością innych studentów. Obejmuje on dziewięć wieloosobowe dla ponad trzech tysięcy studentów. Schroniska są dobrze wyposażone sportowe, siłownie, przechowalnia bagażu, istnieje balowych i sal konferencyjnych, na przykład rad studenckich, są tam pokoje do odpoczynku w każdym akademiku koniecznie pralnia z pralką.

W tej dziedzinie, dobra kuchnia, bufety z gorących posiłków, zakupy, warsztaty szycia. Jest tam pawilon, gdzie wraz z przyjęciem prysznicem, można skorzystać z salonu fryzjerskiego, solarium, masaż. budynki edukacyjne i biblioteki w odległości spaceru. Blisko stadionu i kompleksu sportowego. Cały zakres usług studenci otrzymują, bez opuszczania terytorium kampusu. Międzyuczelniany Konkurs „Najlepszy hostel” double-szpiczasty kampus UGNTU najwyższa ocena.

pracodawcy

Pracodawcy są tu stale obecny, ponieważ uniwersytet ścisła współpraca ze wszystkimi wiodącymi budynku kompleksu paliwowo-energetycznego: ponad siedemdziesiąt porozumienia i długoterminowe umowy współpracy. Specjaliści z partnerem firm takich jak udział w procesie uczenia się, a także odwiedzić Państwową Komisję certyfikacji. „Dzień Spółka” odbywa się co roku dziesiątki razy jako przedsiębiorstwa prezentacja-pracodawcy: OAO NK „Rosnieft” i OAO ANK „Basznieft”, KLA AK „Transnieft” i OAO „Gazprom” i stale są przedstawiciele ośrodków szkoleniowych Herriot Watt, Ltd. " Weatherford », Schlumberger i wiele innych. Opinie pracodawców o najkorzystniejszej uczelni.

UGUES

University of Economics and Service wkrótce będzie 45 lat. Wśród uczelni Ufa jest to dość młody. I pomimo tego, w miejscu tej uczelni jest jednym z najbardziej inteligentnych. Istnieje wiele opinii uczniów i nauczycieli, a uczniowie mogą nauczyć się wszystkiego, co go interesuje, przeczytaj opinie absolwentów i uczniów, studentów i nauczycieli. Można zapoznania się z obszarów kształcenia, który prowadzi Instytut usługi. Ufa chętnie wysyła kończących naukę w tej uczelni. Zawiera także informacje na temat kosztów kursu, na premie, opisuje studenci rozrywka i opieki medycznej, informacji na temat warunków życia i jakości dostaw na najlepszych wydziałów i osiągnięć sportowych działań kulturalnych i przyczyn odliczeń. Instytut obsługa i Instytut Ekonomii wie Ufa jako jeden uniwersytet – UGUES.

Działalność badawcza Uniwersytetu definiuje jako orientacji na badania podstawowe, jak integracja nauki i edukacji w ścisłej współpracy ze wszystkimi instytucjami naukowymi w Rosji, jak i instytucji edukacyjnych, przedsiębiorstw i ekspertów zagranicznych. Oto zalety rozwijania podyplomowych i doktoranckich studiów nowe specjalności w nauce, aktywnie uczestniczył w zdobyciu dotacji na różnych poziomach, główne wsparcie finansowe szkół naukowych i początkujących naukowców. W ubiegłym roku, pracowników UGUES otrzymał ponad sześćdziesiąt nagród na różnych poziomach.

UYUI MIA

UYUI MIA reputacja wśród instytucji miejskich szkół wyższych jest bardzo wysoka, jest to najlepszy ze wszystkich najlepszych, które może zaoferować instytucjom Ufa. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że ta uczelnia ma długą historię i tradycję sklepach. Powrót w rewolucyjnym roku 1905 na terenie szkoły MVD jest instytucją edukacyjną na szkolenie policjantów. Teraz tutaj jest chwalebny Prawo Ufa Instytut rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Ufa nie zmieniła profil instytucji. Wszystkie te lata Instytut uzasadnia zaufanie wszystkich tych, którzy zdecydowali się poświęcić się trudnej działalności w służbie ojczyzny. Tutaj specjaliści są nie tylko wyższe wykształcenie, ale także studia i odbyć szkolenia i przekwalifikowanie na różnych kursach. Dziś Law School rosyjskiego MSW Ufa wie jak poważnej naukowej i badawczej centrum do dumy.

Na stronie uczelni można znaleźć praktycznie wszystkie informacje o szkole: historia, wszystkie etapy rozwoju, tutaj również zawiera wyczerpujące informacje na temat badań i przeglądów wszystkich koleje życia dzisiaj. odcinki specjalne odzwierciedlać aktualności badania, działalności badawczej, życia kulturalnego i usług. Szczególne znaczenie dla wnioskodawców w instytucie. Wyczerpująco opisane przygotowanie dokumentów do odprawy, na zasady przyjęć są oznaczone. Bezpośrednio na miejscu dla wnioskodawców posiada forum, na którym pytania odpowiada i pracowników z działu personalnego oraz byłych i obecnych uczniów i nauczycieli.

BSU

State University Bashkir ma wydziału – Instytut Prawa. Ufa pamiętają go z powrotem w 1949 roku jako oddział Instytutu Prawa korespondencji. Od 1972 roku, Instytut Ustawy BSU wziął jako jeden ze swoich oddziałów. Obecnie jest on znany z dużej edukacyjnym, naukowym i intelektualnym centrum bashkorstana, która kształci wykwalifikowanych prawników korespondencji i w pełnym wymiarze czasu studentów. Instytut ma jedenaście wydziałów i trzy tysiące studentów, którzy zostali przeszkoleni ponad dwustu znakomitych nauczycieli. Witryna Uniwersytetu dużo informacji zwrotnych na temat organizacji procesu edukacyjnego hostelach i ich komfortu uczniów, a przede wszystkim wszystkie te pozytywne opinie.