87 Shares 5535 views

"Synergia" (FPA): opinie. Moscow University finansowo-przemysłowych "Synergy"

FPA „Synergia” – jeden z wielu uniwersytetach w Moskwie, która zajmuje się szkoleniem w nowoczesnym zarządzaniu, finansach, informatyce i ekonomii. Studenci przyciąga niski koszt szkoleń, edukacji o wysokiej jakości, a także liczne projekty międzynarodowe, które mogą uczestniczyć absolutnie każdego.

LEU "FPA Synergy": historia

Wyższa uczelnia została założona w 1995 roku, kiedy był znany jako Międzynarodowy Instytut Ekonometrii Moskwie, Informatyki, Finansów i Prawa. Po uzyskaniu licencji z Ministerstwa Edukacji rozpoczął nową instytucję do przeprowadzenia ich bezpośredniego działania. Cztery lata później, MMIEIFiP otrzymał akredytację państwową.

Na początku 2000 roku szkoła otrzymała status Europejskiej Fundacji na rzecz uczestnika odpowiedzialnego za rozwój nowoczesnego zarządzania. W 2005 roku uczelnia recertify i otrzymuje nowy status, jest on teraz dalej Moskwie Finansowej i Akademii Przemysłowej.

Dwa lata później, w instytucji edukacyjnej powstaje Międzynarodowy Komitet Doradczy, który zajmuje się integracją uniwersytetu w świat środowiska edukacyjnego. Dzięki takiej organizacji wewnętrznej, uczniowie mogą uczestniczyć w programach wymiany, a także porady organizacja zaangażowana w wykładach, które odczytują zagranicznych ekspertów.

W 2011 roku uczelnia posiada akredytację ponownie i dopiero teraz odbiera swoją obecną nazwę – The Moscow University finansowo-przemysłowych ( „Synergy”). W wyniku kontroli jakości kształcenia, która odbyła się w Ministerstwie Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej w 2012 roku, szkoła okazała się skuteczna w 2013 roku, ponownie przeszedł akredytację, otrzymał prawo do prowadzenia działań edukacyjnych.

wydziały uniwersyteckie

Najważniejsze, aby zwracać uwagę na uczniów i rodziców, studiując materiały z University pod nazwą „Synergia” (FPA) – opinie. W większości przypadków są one pozytywne, gdyż działania szkoleniowe są specjaliści, którzy dostarczają studentom najbardziej aktualną i istotnych informacji.

Teraz w liceum dziewięć działów w przyszłości ich liczba wzrośnie. Oprócz działów systemy informacyjne, ekonomii i biznesu, tutaj również funkcjonować wydziały sportmenedzhmenta, psychologii, reklamy, lingwistyka, prawo, oraz Internet. Dlatego uniwersytet jest popularny nie tylko wśród studentów, którzy zdecydowali się połączyć swoje życie z gospodarką.

Szanse dla studentów

Począwszy od 2015 roku FPA personelu „Synergy” (Moskwa) składa się z 600 specjalistów z różnych poziomach kształcenia, przeważająca liczba z nich – doktor nauk, kandydatów i studentów. Mając to w liceum działa osiem etapów szkolenia, z których najbardziej popularne są studia, kawalerem i panem.

Również w liceum, można uzyskać wykształcenie biznesowe, drugi stopień, przechodzą kurs utrwalający wiedzę lub profperepodgotovki i mety absolwent szkoły. Ci, którzy chcą studiować na uniwersytecie, ale z jakiegoś powodu nie może przyjść do Moskwy, można skorzystać z programów edukacyjnych zdalnych.

Moskwa finansowo-przemysłowych Uniwersytet współpracuje z college'ów i uniwersytetów metropolitalnych, tworząc w nich dodatkowy dział. Tak, profesorowie uczelni numer połączenia 54 i FPA od kilku lat wspólnie szkolić specjalistów w dziedzinie telekomunikacji.

Międzynarodowe projekty uniwersyteckie

„Synergia” (FPA), przeglądy, które od dawna są rozsiane po całej Rosji i za granicą, a także aktywnie uczestniczy w międzynarodowych projektach edukacyjnych. Począwszy od 2015 roku, znajdują się cztery biura uniwersytetu poza Federacji Rosyjskiej: w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Chinach i Singapurze.

FPA jest partnerem pięciu uniwersytetów zagranicznych, które są również zaangażowane w przygotowanie nowoczesnych menedżerów i ekonomistów. W 2010 roku jeden z działów instytucji nawiązała współpracę z University of Northumbria (UK). W 2013 roku Instytut został również partnerem „Synergy” na Uniwersytecie Tsinghua.

Ile jest czesne?

FPA „Synergy”, koszt edukacji, który jest nieco tańsze niż w pozostałych uczelni w stolicy, jest bardzo popularny wśród Inspektorów. Aby uzyskać tytuł licencjata, trzeba będzie zapłacić od 30 do 90 tysięcy rubli za semestr, w zależności od specjalności. Najdroższe specjalizacje w pełnym wymiarze czasu są „Business”, „językoznawstwo”, „Design”.

Koszt edukacji drogą korespondencyjną na znacznie niższa od roku akademickiego 2014/2015 wynosiły 24 tysięcy rubli za semestr dla wszystkich specjalnościach innych niż biznesu (30 tysięcy) Aktualne ceny szkolenia powinny być określone w komisji selekcyjnej instytucji, ponieważ mogą one być zmieniło.

Oczywiście, istnieje niskie miejsca, ale ich liczba jest ograniczona i zmniejsza się z każdym rokiem. Szczegółowe i aktualne informacje na temat liczby dostępnych miejsc w biurze przyjęć Uniwersytetu na +7 (495) 545 43 45 lub 8 (800) 100 00 11. Zaproszenie do drugiego pokoju – bezpłatnie.

oddziałów

Dla tych, którzy nie mogą przyjść do Moskwy, ale chce zdobyć wykształcenie, opcji, która może zaoferować FPA „Synergy” – oddziały. Uczelnia posiada ponad 50 oddziałów i biur w całym kraju, 9 oddziałów znajdują się w Astrachaniu, Wołgodońsk, Krasnoznamensk, Noyabrsk, Omsk, Podolski, Tambov, Cherkessk i Elista.

Istnieją również oddziały Uniwersytetu, znajdujące się na terytorium WNP. 9 jednostek działających na terytorium Białorusi, tam oddział w Tbilisi (Gruzja), jeden w Biszkeku (Kirgistan) i jeden w Ałmaty (Kazachstan). Szczegółowy wykaz wydziałów uczelni i wszystkich niezbędnych informacji na ich temat można określić poprzez wywołanie bezpłatną infolinię – 8 (800) 100 00 11.

Jak wpisać?

O dopuszczenie do LEU FPA „Synergy” uczestnik będzie musiał dostarczyć szereg dokumentów. Przede wszystkim mówimy o świadectwie szkolnym, jak również świadectwa egzaminu. Należy również przedstawić zaświadczenie lekarskie formularz 086-y (podane w szkołach), bilet wojskową (Youth), plus dwie fotografie 3 do 4.

Zachęca również do złożenia portfel listów, dziękuję litery i inne dokumenty, które podkreślają wyjątkowość studenta, a komisja konkursowa pod uwagę większość laureatów pierwszej kolejności. Jeśli uczeń przychodzi do kilku uczelni, ma prawo złożyć kopie dokumentów, a tylko w ostatnim wpisie do przedstawienia oryginałów.

W przypadku, gdy potencjalny uczeń nie przystąpić do egzaminu, może on iść to zrobić w szkole, a także przejść dodatkowe egzaminy wewnętrzne, to jest negocjowane indywidualnie do przyjęcia. Przechodzą oceń uniwersytet ustala własne, może to zostać wyjaśnione w komisji kwalifikacyjnej o dopuszczenie.

życie studenckie

Uniwersytet „Synergy” (FPA), przeglądy życia studenckiego , które są absolutnie pozytywne, jest stale zaangażowany w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Rocznie „Student Wiosna”, gdzie najlepsi studenci prezentują swoje umiejętności, najciekawsze pokoje są nominowani w konkursie miejskim.

Ponadto, każdy pierwszaków wydziału ceremonie inicjacyjne odbywają się co roku studenci są organizowane i vnutrifakultetskie święta ALL University. Każdy jest mile widziany, aby przyłączyć się do komitetu związek zawodowy był świadomy życia uczelni i pomóc swoim kolegom studentom w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

schronisko

Jeśli potencjalny student „Synergy” wciąż przeniósł się do stolicy i jest w poszukiwaniu schronienia, ma on prawo do ubiegania się o miejsce w schronisku. Istnieje jednak warunek: studenci nierezydenci zamieszkałych w odległości większej niż 10 kilometrów od Moskwy, powinni przybyć na miejsce w budżecie, czyli wykształcenie powinien otrzymać za darmo …

Ponadto, zakwaterowanie jest bezpłatne, jednak koszt jest znacznie niższy wynajmu mieszkań w Moskwie. Począwszy od roku 2015 uczelnia prowadzi dwa domach akademickich adresów Per działa przejście, 5/1 i Bałtyk, 10/3. można określić szczegółowe koszty utrzymania w komisji selekcyjnej uczelni.

Jednakże, jeśli budżet nie ma wystarczającej ilości miejsca, a hostel nie można uzyskać, nie powinno być odradzane. Jeżeli komisji selekcyjnej Uniwersytetu znajduje się centrum zakwaterowania dla studentów, który pomaga studentom znaleźć tanie mieszkania w pobliżu uniwersytetu. Centrum stale monitoruje uczniów do życia w komfortowych warunkach, więc jeżeli wybrany zakwaterowania uczestnik nie spodoba jak najszybciej druga opcja będzie oferowana. W ten sposób uczelnia „Synergy” (FPA), opinie pozytywne nastawienie do studentów, które rozprzestrzeniają się w całej Rosji, stwarza komfortowe warunki dla swoich podopiecznych.

Mogę pracować i studiować?

Wielu studentów ma połączyć pracę i studia, oraz University of FPA „Synergy” będzie im sprostać. Kiedy instytucja edukacyjna działa centrum zatrudnienia, które może dotyczyć każdej dużej uczeń szkoły, który chce dostać pracę. Dzięki wielu połączeń z centrum pomaga pracodawcom znaleźć pracę jak najszybciej.

Eksperci z centrum równolegle z poszukiwaniem pracy, aby pomóc osobom poszukującym pracy przygotować się do rozmów, uczyć ich umiejętności udanej autoprezentacji, a także przyczynić się do rozwijania swoich umiejętności zawodowych. Między innymi, centrum zatrudnienia monitoruje proces rejestracji studentów w tej czy innej spółce, w roli mediatora, pomaga zapewnić, że nowo narodzone pracownik może połączyć naukę i pracę.

Wytchnienia z wojska

„Synergia” (FPA), których opinie studentów bardzo pomocne, zapewniając wytchnienie od wojska na okres szkolenia dla każdego, kto planuje ukończyć studia licencjackie, magisterskie lub studia podyplomowe w pełnym wymiarze czasu. Jednak po wejściu na uniwersytet będzie musiał złożyć obowiązkową ID wojskowej specjalistów uniwersyteckich może przekazywać informacje do komisariatu wojskowego.

Między innymi, jest program „poborowy” na uniwersytecie, który pozwala wszystkim uczniom stać się żołnierzy „Synergy” w okresie jego eksploatacji. Po otrzymaniu identyfikatora wojskowego i zakończeniem służby student ma prawo do kontynuowania procesu uczenia się w statusie studenta drugiego roku.

Szkolenie wstępne uniwersytet

Jeżeli wnioskodawca chce podciągnąć swoją wiedzę, FPA „Synergy”, który testuje pomóc przygotować się do egzaminu i egzaminów wewnętrznych, gotowy do pomocy. Kursy przygotowawcze otwarty w kwietniu i maju, datę są one wykonane i koszty muszą zostać wyjaśnione w komisji odbioru Uniwersytetu.

Między innymi, każdy może przejść podobnych kursów, których celem może być poprawa edukacji. Uczelnia stale utrzymywane krótkoterminowych kursów MBA, które są przeznaczone dla tych, którzy planują stać się wysoko płatnych i sukces kierownik przedsiębiorstwa.

FPA "Synergy", którego adres – Moskwa, Leningrad Prospect, 80, jest ciągle ulepszane i rozwijane. W najbliższych latach planowane jest otwarcie kilku więcej wydziałów i oddziałów w Rosji i WNP, tak aby każdy mógł uzyskać jakość szkolnictwa wyższego.